ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Οι «σφυρίχτρες» του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Οι «σφυρίχτρες» του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν  πριν από λίγο οι διαιτητές που θα διευθύνουν το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αχαΐας.

 

Αναλυτικά όλοι οι ρέφερι έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10 (4μ.μ.)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γήπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος Μπεγουλακίου-Λιμνοχώρι, Νίκος Μέρμηγκας               

Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστείου-Πανμοβριακός Ριόλου, Παναγιώτης Καδδάς             

Γήπ. Μαζαρακίου: Λέων Αλισσού-Θύελλα Πατρών, Βαγγέλης Σαφαρίκας          

Γήπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου-Δόξα Παραλίας, Νίκος Χρονάς    

Γήπ. Ντα Λουζ: Άρης Πατρών-Αετός Πατρών, Παναγιώτης Τσιρογιάννης             

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Δαβουρλής K. 92, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας               

Γήπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Νίκος Μακρυπόδης        

Γήπ. Οβρυάς: Φωστήρας Οβρυάς-Ατρόμητος Πατρών, Γιώργος Παπαδόπουλος              

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Θύελλας: Ωλενιακός-Αχαιός Σαραβαλίου, Κώστας Οικονόμου       

Γήπ. Βραχνεΐκων: Πήγασος Πατρών-Φαραικός, Σπύρος Παλαιολόγος   

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι-Διαγόρας 2010, Κώστας Τσιρίνης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Γεωργία Ντάβλα

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Καμαρών: Φοίνικας Σαλμενίκου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Κώστας Ανδριανός   

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός 2016-Απόλλων Συνοικισμού, Παναγιώτης Τιμολέων   

Γήπ. Καλαβρύτων: Καλάβρυτα-Αργυρά Πατρών, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος    

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Πετεινοί-Άρλα, Δημήτρης Αλεξόπουλος

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/10

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10:30π.μ.: Δίας Σαραβαλίου-Καλλιθέα, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Μαζαρακίου, 1μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Καμίνια, Λευτέρης Παπαδής

Γήπ. Μιντιλογλίου, 4μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Απόλλων Βίδοβας, Γιάννης Ιωαννίδης

Γήπ. Μαζαρακίου, 4μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Τριταιικός, Διονύσης Βαβίλης           

Γήπ. Βραχνεΐκων, 4μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Δόξα Χαλανδρίτσας, Λάμπρος Τζαγκαράκης 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 1μ.μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Αυτόνομη Π.Ο., Σπύρος Παππάς               

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 1μ.μ.: Ψηλαλώνια-Απόλλων Εγλυκάδος, Αλέξανδρος Φωκάς           

Γήπ. Ρίου, 4μ.μ.: Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Πάτραι Α.Π.Σ., Γιάννης Καλύβας     

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 4μ.μ.: Α.Π.Ο. Αρόη-Αχαϊκός, Παναγιώτης Σακελλαρίου             

Γήπ. Αγυιάς, 4μ.μ.: Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Πολύτεκνος, Κώστας Οικονόμου               

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 4μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Μέγας Δικέφαλος, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 4μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού-Δάφνη Πατρών, Νίκος Μιχαλόπουλος

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ροδιάς, 4μ.μ.: Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Αχιλλέας Καμαρών, Κώστας Σαμαρτζής

Γήπ. Ζήριας, 4μ.μ.: Ζήρια-ΤΑΔ'93-Σκεπαστό, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος

Γήπ. Αβύθου      , 4μ.μ.: Αναγέννηση-Αίας Συμπολ.-Ακράτα, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Προαστίου, 4μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Αστήρ Τέμενης, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. Αιγείρας, 4μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας-Φλόγα Ρόδιας, Δημήτρης Πολυγένης    

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων, 10:30π.μ.: Γαλήνη-Αθλητική Ένωση Δυμαίων, Κώστας Τηλιγάδας        

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10:30π.μ.: Πυρσός Πατρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Βραχνεΐκων, 1μ.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-ΑΕ Ροϊτίκων, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. Μ.Ηλιόπουλου, 4μ.μ.: Ρωμανός-Δόξα Πατρών, Βασίλης Διαμαντόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10:30π.μ.: Α.Ε.Κ. Πατρών-Προοδευτική Πατρών, Δημήτρης Σπυρόπουλος

Γήπ. Ρίου, 1μ.μ.: ΠΑΟΚ Πατρών-Α.Ε. Αρόης, Ανδρέας Καραβασίλης       

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 1μ.μ.: Περιβόλα-Σπάρτακος, Στέφανος Μπλίκας          

Γήπ. Ροδιάς, 1μ.μ.: Δόξα Ελαιώνος-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Ανδρέας Αναγνωστόπουλος            

Γήπ. Σουλίου, 4μ.μ.: Παναχαϊκός-Λύκοι Αιγιάλειας, Γιώργος Κουτρουμάνης

back to top