ΕΠΣΑ: Το νέο πρόγραμμα μετά τις αλλαγές των κλειδαρίθμων

ΕΠΣΑ: Το νέο πρόγραμμα μετά τις αλλαγές των κλειδαρίθμων
 
Β' ΟΜΙΛΟΣ
 
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυτόνομη-Ικαρος Π.
Φλόγα Κ. Καστρ.-Ολυμπιακός Π.
Ζαβλάνι/Αίας-ΑΠΟ Αρόη
Πάτρα 2005-Ψηλαλώνια
Πολύτεκνος-Αετός Ρίου
ΑΠΣ Πάτραι-Παν./Αχιλλέας
Δάφνη-Απόλλων Εγλ.
Αχαϊκός-Μέγας Δικέφαλος

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Κ. Καστρ.-Αυτόνομη
Ικαρος Π.-Ζαβλάνι/Αίας
Ολυμπιακός Π.-Πάτρα 2005
ΑΠΟ Αρόη-Πολύτεκνος
Ψηλαλώνια-ΑΠΣ Πάτραι
Αετός Ρίου-Δάφνη
Παν./Αχιλλέας-Μέγας Δικέφαλος
Απόλλων Εγλ.-Αχαϊκός

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυτόνομη-Ζαβλάνι/Αίας
Πάτρα 2005-Φλόγα Κ. Καστρ.
Πολύτεκνος-Ικαρος Π.
ΑΠΣ Πάτραι-Ολυμπιακός Π.
Δάφνη-ΑΠΟ Αρόη
Μέγας Δικέφαλος-Ψηλαλώνια
Αχαϊκός-Αετός Ρίου
Παν./Αχιλλέας-Απόλλων Εγλ.

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πάτρα 2005-Αυτόνομη
Ζαβλάνι/Αίας-Πολύτεκνος
Φλόγα Κ. Καστρ.-ΑΠΣ Πάτραι
Ικαρος Π.-Δάφνη
Ολυμπιακός Π.-Μέγας Δικέφαλος
ΑΠΟ Αρόη-Αχαϊκός
Ψηλαλώνια-Απόλλων Εγλ.
Αετός Ρίου-Παν./Αχιλλέας

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυτόνομη-Πολύτεκνος
ΑΠΣ Πάτραι-Πάτρα 2005
Δάφνη-Ζαβλάνι/Αίας
Μέγας Δικέφαλος-Φλόγα Κ. Καστρ.
Αχαϊκός-Ικαρος Π.
Απόλλων Εγλ.-Ολυμπιακός Π.
Παν./Αχιλλέας-ΑΠΟ Αρόη
Ψηλαλώνια-Αετός Ρίου

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΣ Πάτραι-Αυτόνομη
Πολύτεκνος-Δάφνη
Πάτρα 2005-Μέγας Δικέφαλος
Ζαβλάνι/Αίας-Αχαϊκός
Φλόγα Κ. Καστρ.-Απόλλων Εγλ.
Ικαρος Π.-Παν./Αχιλλέας
Ολυμπιακός Π.-Αετός Ρίου
ΑΠΟ Αρόη-Ψηλαλώνια

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυτόνομη-Δάφνη
Μέγας Δικέφαλος-ΑΠΣ Πάτραι
Αχαϊκός-Πολύτεκνος
Απόλλων Εγλ.-Πάτρα 2005
Παν./Αχιλλέας-Ζαβλάνι/Αίας
Αετός Ρίου-Φλόγα Κ. Καστρ.
Ψηλαλώνια-Ικαρος Π.
Ολυμπιακός Π.-ΑΠΟ Αρόη

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-
Μέγας Δικέφαλος-Αυτόνομη
Δάφνη-Αχαϊκός
ΑΠΣ Πάτραι-Απόλλων Εγλ.
Πολύτεκνος-Παν./Αχιλλέας
Πάτρα 2005-Αετός Ρίου
Ζαβλάνι/Αίας-Ψηλαλώνια
Φλόγα Κ. Καστρ.-ΑΠΟ Αρόη
Ικαρος Π.-Ολυμπιακός Π.

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυτόνομη-Αχαϊκός
Απόλλων Εγλ.-Μέγας Δικέφαλος
Παν./Αχιλλέας-Δάφνη
Αετός Ρίου-ΑΠΣ Πάτραι
Ψηλαλώνια-Πολύτεκνος
ΑΠΟ Αρόη-Πάτρα 2005
Ολυμπιακός Π.-Ζαβλάνι/Αίας
Ικαρος Π.-Φλόγα Κ. Καστρ.

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Απόλλων Εγλ.-Αυτόνομη
Αχαϊκός-Παν./Αχιλλέας
Μέγας Δικέφαλος-Αετός Ρίου
Δάφνη-Ψηλαλώνια
ΑΠΣ Πάτραι-ΑΠΟ Αρόη
Πολύτεκνος-Ολυμπιακός Π.
Πάτρα 2005-Ικαρος Π.
Ζαβλάνι/Αίας-Φλόγα Κ. Καστρ.

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυτόνομη-Παν./Αχιλλέας
Αετός Ρίου-Απόλλων Εγλ.
Ψηλαλώνια-Αχαϊκός
ΑΠΟ Αρόη-Μέγας Δικέφαλος
Ολυμπιακός Π.-Δάφνη
Ικαρος Π.-ΑΠΣ Πάτραι
Φλόγα Κ. Καστρ.-Πολύτεκνος
Ζαβλάνι/Αίας-Πάτρα 2005

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αετός Ρίου-Αυτόνομη
Παν./Αχιλλέας-Ψηλαλώνια
Απόλλων Εγλ.-ΑΠΟ Αρόη
Αχαϊκός-Ολυμπιακός Π.
Μέγας Δικέφαλος-Ικαρος Π.
Δάφνη-Φλόγα Κ. Καστρ.
ΑΠΣ Πάτραι-Ζαβλάνι/Αίας
Πολύτεκνος-Πάτρα 2005

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυτόνομη-Ψηλαλώνια
ΑΠΟ Αρόη-Αετός Ρίου
Ολυμπιακός Π.-Παν./Αχιλλέας
Ικαρος Π.-Απόλλων Εγλ.
Φλόγα Κ. Καστρ.-Αχαϊκός
Ζαβλάνι/Αίας-Μέγας Δικέφαλος
Πάτρα 2005-Δάφνη
Πολύτεκνος-ΑΠΣ Πάτραι

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟ Αρόη-Αυτόνομη
Ψηλαλώνια-Ολυμπιακός Π.
Αετός Ρίου-Ικαρος Π.
Παν./Αχιλλέας-Φλόγα Κ. Καστρ.
Απόλλων Εγλ.-Ζαβλάνι/Αίας
Αχαϊκός-Πάτρα 2005
Μέγας Δικέφαλος-Πολύτεκνος
Δάφνη-ΑΠΣ Πάτραι

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυτόνομη-Ολυμπιακός Π.
Ικαρος Π.-ΑΠΟ Αρόη
Φλόγα Κ. Καστρ.-Ψηλαλώνια
Ζαβλάνι/Αίας-Αετός Ρίου
Πάτρα 2005-Παν./Αχιλλέας
Πολύτεκνος-Απόλλων Εγλ.
ΑΠΣ Πάτραι-Αχαϊκός
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
 
1η αγωνιστική
Ακράτα-Δήμος Διακ.
Κεραυνός 2016-Φοίνικας Σαλμ.
Καλάβρυτα-Θύελλα Αιγείρας
Αναγ./Αίας-ΑΕ Δρεπάνου
Αργυρά-Ζήρια
Απόλλων Συν.-Σκεπαστό
Αχιλλέας Καμ.-Αστέρας Τεμ.
Φλόγα Ροδ.-Αναγέννηση Ψαθ.

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός 2016-Ακράτα
Δήμος Διακ.-Καλάβρυτα
Φοίνικας Σαλμ.-Αναγ./Αίας
Θύελλα Αιγείρας-Αργυρά
ΑΕ Δρεπάνου-Απόλλων Συν.
Ζήρια-Αχιλλέας Καμ.
Σκεπαστό-Αναγέννηση Ψαθ.
Αστέρας Τεμ.-Φλόγα Ροδ.

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ακράτα-Καλάβρυτα
Αναγ./Αίας-Κεραυνός 2016
Αργυρά-Δήμος Διακ.
Απόλλων Συν.-Φοίνικας Σαλμ.
Αχιλλέας Καμ.-Θύελλα Αιγείρας
Αναγέννηση Ψαθ.-ΑΕ Δρεπάνου
Φλόγα Ροδ.-Ζήρια
Σκεπαστό-Αστέρας Τεμ.

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγ./Αίας-Ακράτα
Καλάβρυτα-Αργυρά
Κεραυνός 2016-Απόλλων Συν.
Δήμος Διακ.-Αχιλλέας Καμ.
Φοίνικας Σαλμ.-Αναγέννηση Ψαθ.
Θύελλα Αιγείρας-Φλόγα Ροδ.
ΑΕ Δρεπάνου-Αστέρας Τεμ.
Ζήρια-Σκεπαστό

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ακράτα-Αργυρά
Απόλλων Συν.-Αναγ./Αίας
Αχιλλέας Καμ.-Καλάβρυτα
Αναγέννηση Ψαθ.-Κεραυνός 2016
Φλόγα Ροδ.-Δήμος Διακ.
Αστέρας Τεμ.-Φοίνικας Σαλμ.
Σκεπαστό-Θύελλα Αιγείρας
ΑΕ Δρεπάνου-Ζήρια

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Απόλλων Συν.-Ακράτα
Αργυρά-Αχιλλέας Καμ.
Αναγ./Αίας-Αναγέννηση Ψαθ.
Καλάβρυτα-Φλόγα Ροδ.
Κεραυνός 2016-Αστέρας Τεμ.
Δήμος Διακ.-Σκεπαστό
Φοίνικας Σαλμ.-Ζήρια
Θύελλα Αιγείρας-ΑΕ Δρεπάνου

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ακράτα-Αχιλλέας Καμ.
Αναγέννηση Ψαθ.-Απόλλων Συν.
Φλόγα Ροδ.-Αργυρά
Αστέρας Τεμ.-Αναγ./Αίας
Σκεπαστό-Καλάβρυτα
Ζήρια-Κεραυνός 2016
ΑΕ Δρεπάνου-Δήμος Διακ.
Φοίνικας Σαλμ.-Θύελλα Αιγείρας

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Ψαθ.-Ακράτα
Αχιλλέας Καμ.-Φλόγα Ροδ.
Απόλλων Συν.-Αστέρας Τεμ.
Αργυρά-Σκεπαστό
Αναγ./Αίας-Ζήρια
Καλάβρυτα-ΑΕ Δρεπάνου
Κεραυνός 2016-Θύελλα Αιγείρας
Δήμος Διακ.-Φοίνικας Σαλμ.

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ακράτα-Φλόγα Ροδ.
Αστέρας Τεμ.-Αναγέννηση Ψαθ.
Σκεπαστό-Αχιλλέας Καμ.
Ζήρια-Απόλλων Συν.
ΑΕ Δρεπάνου-Αργυρά
Θύελλα Αιγείρας-Αναγ./Αίας
Φοίνικας Σαλμ.-Καλάβρυτα
Δήμος Διακ.-Κεραυνός 2016

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Τεμ.-Ακράτα
Φλόγα Ροδ.-Σκεπαστό
Αναγέννηση Ψαθ.-Ζήρια
Αχιλλέας Καμ.-ΑΕ Δρεπάνου
Απόλλων Συν.-Θύελλα Αιγείρας
Αργυρά-Φοίνικας Σαλμ.
Αναγ./Αίας-Δήμος Διακ.
Καλάβρυτα-Κεραυνός 2016

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ακράτα-Σκεπαστό
Ζήρια-Αστέρας Τεμ.
ΑΕ Δρεπάνου-Φλόγα Ροδ.
Θύελλα Αιγείρας-Αναγέννηση Ψαθ.
Φοίνικας Σαλμ.-Αχιλλέας Καμ.
Δήμος Διακ.-Απόλλων Συν.
Κεραυνός 2016-Αργυρά
Καλάβρυτα-Αναγ./Αίας

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ζήρια-Ακράτα
Σκεπαστό-ΑΕ Δρεπάνου
Αστέρας Τεμ.-Θύελλα Αιγείρας
Φλόγα Ροδ.-Φοίνικας Σαλμ.
Αναγέννηση Ψαθ.-Δήμος Διακ.
Αχιλλέας Καμ.-Κεραυνός 2016
Απόλλων Συν.-Καλάβρυτα
Αργυρά-Αναγ./Αίας

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ακράτα-ΑΕ Δρεπάνου
Θύελλα Αιγείρας-Ζήρια
Φοίνικας Σαλμ.-Σκεπαστό
Δήμος Διακ.-Αστέρας Τεμ.
Κεραυνός 2016-Φλόγα Ροδ.
Καλάβρυτα-Αναγέννηση Ψαθ.
Αναγ./Αίας-Αχιλλέας Καμ.
Αργυρά-Απόλλων Συν.

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θύελλα Αιγείρας-Ακράτα
ΑΕ Δρεπάνου-Φοίνικας Σαλμ.
Ζήρια-Δήμος Διακ.
Σκεπαστό-Κεραυνός 2016
Αστέρας Τεμ.-Καλάβρυτα
Φλόγα Ροδ.-Αναγ./Αίας
Αναγέννηση Ψαθ.-Αργυρά
Αχιλλέας Καμ.-Απόλλων Συν.

 

back to top