Το πρόγραμμα στην Α΄ κατηγορία της ΕΠΣ Αχαϊας

Το πρόγραμμα στην Α΄ κατηγορία της ΕΠΣ Αχαϊας
Πραγματοποιήθηκαν με απόλυτη επιτυχία στο «Αρχοντικό της Ευτυχίας» οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων  της ΕΠΣ Αχαιας. 
Αναλυτικά το πρόγραμμα  στην Α΄ κατηγορία έχει  ως εξής:
 
 
1η  αγωνιστική 
Λιμνοχώρι-Νίκη Προαστείου
Θύελλα Αιγ. - Εθνικός Σαγεΐκων
Αναγέννηση - Aρης
Πήγασος-Λέων
Δαβουρλής-Φωστήρ Οβρυάς
Δόξα - Ατρόμητος
Πανμοβριακός -  Θύελλα Π.
Αετός - Κεραυνός 
 
2η  αγωνιστική 
Θύελλα Αιγίου- Λιμνοχώρι
Νίκη - Αναγέννηση
Εθνικός Σαγ. - Πήγασος Μπεγουλακίου
Άρης Πατρών -Δαβουρλής
Λέων - Δόξα Παραλίας
Φωστήρας - Πανμοβριακός
Ατρόμητος - Κεραυνός 
Θύελλα Π. - Αετός
 
3η  αγωνιστική 
Λιμνοχώρι- Αναγέννηση Πατρών
Πήγασος -  Θύελλα Αιγ.
Δαβουρλής - Νίκη
Δόξα Παραλίας - Eθνικός Σαγεΐκων
Πανμοβριακός - Αρης
Κεραυνός - Λέων
Αετός  - Φωστήρας
Ατρόμητος - Θύελλα Π.
 
4η  αγωνιστική 
Πήγασος -Λιμνοχώρι
Αναγέννηση - Δαβουρλής
Θύελλα Αιγ. -Δόξα
Νίκη  - Πανμοβριακός
Εθνικός Σαγεΐκων - Κεραυνός
Αρης - Αετός
Λέων - Θύελλα Π.
Φωστήρας - Ατρόμητος
 
5η  αγωνιστική 
Λιμνοχώρι- Δαβουρλής
Δόξα     Πήγασος
Πανμοβριακός Αναγέννηση
Κεραυνός- Θύελλα Αιγ.
Αετός- Νίκη
Θύελλα Π. - Εθνικός Σαγ.
Ατρόμητος - Αρης
Λέων – Φωστήρας
 
6η  αγωνιστική 
Δόξα     Λιμνοχώρι
Δαβουρλής - Πανμοβριακός
Πήγασος -  Κεραυνός
Αναγέννηση - Αετός
Θύελλα Αιγ. - Θύελλα Π.
Νίκη - Ατρόμητος
Εθνικός Σαγ. - Φωστήρας
Αρης Πατρών- Λέων
 
7η  αγωνιστική 
Λιμνοχώρι - Πανμοβριακός
Κεραυνός  - Δόξα
Αετός - Δαβουρλής
Θύελλα Π.- Πήγασος
Ατρόμητος - Αναγέννηση
Φωστήρας - Θύελλα Αιγ.
Λέων -  Νίκη
Εθνικός Σαγ. - Αρης
 
8η  αγωνιστική 
Κεραυνός - Λιμνοχώρι
Πανμοβριακός - Αετός
Δόξα  - Θύελλα Π.
Δαβουρλής - Ατρόμητος
Πήγασος -  Φωστήρας
Αναγέννηση - Λέων
Θύελλα Αιγ. - Αρης Πατρών
Νίκη - Εθνικός Σαγ.
 
9η  αγωνιστική 
Λιμνοχώρι - Αετός
Θύελλα Π. - Κεραυνός 
Ατρόμητος - Πανμοβριακός
Φωστήρας -Δόξα
Λέων - Δαβουρλής K. 92
Αρης Πατρών - Πήγασος
Εθνικός Σαγ. - Αναγέννηση
Νίκη - Θύελλα Αιγ.
 
10η  αγωνιστική              
Θύελλα Π. -Λιμνοχώρι
Αετός  - Ατρόμητος
Κεραυνός - Φωστήρας
Πανμοβριακός - Λέων
Δόξα Παραλίας- Άρης
Δαβουρλής - Εθνικός Σαγ.
Πήγασος - Νίκη
Αναγέννηση - Θύελλα Αιγίου
 
11η  αγωνιστική              
Λιμνοχώρι - Ατρόμητος
Φωστήρας -Θύελλα Π.
Λέων - Αετός
Αρης - Κεραυνός
Εθνικός Σαγ. - Πανμοβριακός
Νίκη  - Δόξα
Θύελλα Αιγ. - Δαβουρλής
Αναγέννηση - Πήγασος
 
12η  αγωνιστική              
Φωστήρας - Λιμνοχώρι
Ατρόμητος - Λέων
Θύελλα Π.  - Άρης
Αετός Πατρών - Εθνικός Σαγεΐκων
Κεραυνός -  Νίκη
Πανμοβριακός - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου
Δόξα Παραλίας- Αναγέννηση Πατρών
Δαβουρλής -  Πήγασος
 
13η  αγωνιστική              
Λιμνοχώρι - Λέων Α. Αλισσού
Άρης Πατρών - Φωστήρας
Εθνικός Σαγεΐκων - Ατρόμητος Πατρών
Νίκη Προαστείου Θύελλα Πατρών
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου Αετός Πατρών
Αναγέννηση Πατρών Κεραυνός Αγίου Βασιλείου
Πήγασος Μπεγουλακίου Πανμοβριακός Ριόλου
Δαβουρλής K. 92 Δόξα Παραλίας
 
14η  αγωνιστική              
Άρης Πατρών - Λιμνοχώρι
Λέων - Εθνικός Σαγεΐκων
Φωστήρας -  Νίκη
Ατρόμητος  - Θύελλα Αιγίου
Θύελλα Π. - Αναγέννηση
Αετός - Πήγασος
Κεραυνός - Δαβουρλής K. 92
Πανμοβριακός -  Δόξα Παραλίας
 
15η  αγωνιστική              
Λιμνοχώρι - Εθνικός Σαγεΐκων
Νίκη -    Άρης Πατρών
Θύελλα Αιγίου - Λέων
Αναγέννηση Πατρών - Φωστήρας
Πήγασος Μπεγουλακίου - Ατρόμητος
Δαβουρλής K. 92 - Θύελλα Πατρών
Δόξα Παραλίας - Αετός Πατρών
Πανμοβριακός - Κεραυνός
 
 
 
back to top