Το πρόγραμμα της Β’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Αχαΐας

Το πρόγραμμα της Β’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Αχαΐας

Πραγματοποιήθηκαν με απόλυτη επιτυχία στο «Αρχοντικό της Ευτυχίας» οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων  της ΕΠΣ Αχαΐας.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα της B’ κατηγορίας και στους τρεις ομίλους έχει  ως εξής:

A’ ΟΜΙΛΟΣ

1η  αγωνιστική                

Απόλλων Βίδοβας-Δίας Σαραβαλίου

Πείρος Ισώματος-Πήγασος Πατρών

Αστέρας Τσουκαλεΐκων -Ωλενιακός

Αστέρας Μιντιλογλίου  -Σταροχώρι

Δόξα Χαλανδρίτσας-Ατρόμητος Λάππα 2015

Τριταιικός-Καμίνια

Καλλιθέα-Διαγόρας 2010

Αχαιός Σαραβαλίου-Φαραικός

2η  αγωνιστική

Πείρος Ισώματος-Απόλλων Βίδοβας

Δίας Σαραβαλίου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων

Πήγασος Πατρών-Αστέρας Μιντιλογλίου

Ωλενιακός-Δόξα Χαλανδρίτσας

Σταροχώρι-Τριταιικός

Ατρόμητος Λάππα 2015 -Καλλιθέα

Καμίνια -Φαραικός

Διαγόρας 2010  -Αχαιός Σαραβαλίου

3η  αγωνιστική

Απόλλων Βίδοβας-Αστέρας Τσουκαλεΐκων

Αστέρας Μιντιλογλίου  -Πείρος Ισώματος

Δόξα Χαλανδρίτσας-Δίας Σαραβαλίου

Τριταιικός-Πήγασος Πατρών

Καλλιθέα-Ωλενιακός

Φαραικός-Σταροχώρι

Αχαιός Σαραβαλίου-Ατρόμητος Λάππα 2015

Καμίνια -Διαγόρας 2010

4η  αγωνιστική                

Αστέρας Μιντιλογλίου  -Απόλλων Βίδοβας

Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Δόξα Χαλανδρίτσας

Πείρος Ισώματος-Τριταιικός

Δίας Σαραβαλίου-Καλλιθέα

Πήγασος Πατρών-Φαραικός

Ωλενιακός-Αχαιός Σαραβαλίου

Σταροχώρι-Διαγόρας 2010

Ατρόμητος Λάππα 2015-Καμίνια

5η  αγωνιστική                 

Απόλλων Βίδοβας-Δόξα Χαλανδρίτσας

Τριταιικός-Αστέρας Μιντιλογλίου

Καλλιθέα-Αστέρας Τσουκαλεΐκων

Φαραικός-Πείρος Ισώματος

Αχαιός Σαραβαλίου-Δίας Σαραβαλίου

Διαγόρας 2010-Πήγασος Πατρών

Καμίνια-Ωλενιακός

Σταροχώρι-Ατρόμητος Λάππα 2015

6η  αγωνιστική

Τριταιικός-Απόλλων Βίδοβας

Δόξα Χαλανδρίτσας-Καλλιθέα

Αστέρας Μιντιλογλίου-Φαραικός

Αστέρας Τσουκαλεΐκων -Αχαιός Σαραβαλίου

Πείρος Ισώματος-Διαγόρας 2010

Δίας Σαραβαλίου-Καμίνια

Πήγασος Πατρών-Ατρόμητος Λάππα 2015

Ωλενιακός-Σταροχώρι

7η  αγωνιστική                

Απόλλων Βίδοβας-Καλλιθέα

Φαραικός-Τριταιικός

Αχαιός Σαραβαλίου-Δόξα Χαλανδρίτσας

Διαγόρας 2010  -Αστέρας Μιντιλογλίου

Καμίνια  -Αστέρας Τσουκαλεΐκων

Ατρόμητος Λάππα 2015-Πείρος Ισώματος

Σταροχώρι-Δίας Σαραβαλίου

Πήγασος Πατρών-Ωλενιακός

8η  αγωνιστική                

Φαραικός-Απόλλων Βίδοβας

Καλλιθέα-Αχαιός Σαραβαλίου

Τριταιικός-Διαγόρας 2010

Δόξα Χαλανδρίτσας-Καμίνια

Αστέρας Μιντιλογλίου  -Ατρόμητος Λάππα 2015

Αστέρας Τσουκαλεΐκων -Σταροχώρι

Πείρος Ισώματος-Ωλενιακός

Δίας Σαραβαλίου-Πήγασος Πατρών

9η  αγωνιστική                

Απόλλων Βίδοβας-Αχαιός Σαραβαλίου

Διαγόρας 2010  -Φαραικός

Καμίνια -Καλλιθέα

Ατρόμητος Λάππα 2015-Τριταιικός

Σταροχώρι-Δόξα Χαλανδρίτσας

Ωλενιακός-Αστέρας Μιντιλογλίου

Πήγασος Πατρών-Αστέρας Τσουκαλεΐκων

Δίας Σαραβαλίου-Πείρος Ισώματος

10η  αγωνιστική                              

Διαγόρας 2010  -Απόλλων Βίδοβας

Αχαιός Σαραβαλίου-Καμίνια

Φαραικός-Ατρόμητος Λάππα 2015

Καλλιθέα-Σταροχώρι

Τριταιικός-Ωλενιακός

Δόξα Χαλανδρίτσας-Πήγασος Πατρών

Αστέρας Μιντιλογλίου  -Δίας Σαραβαλίου

Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Πείρος Ισώματος

11η  αγωνιστική             

Απόλλων Βίδοβας-Καμίνια

Ατρόμητος Λάππα 2015-Διαγόρας 2010

Σταροχώρι-Αχαιός Σαραβαλίου

Ωλενιακός-Φαραικός

Πήγασος Πατρών-Καλλιθέα

Δίας Σαραβαλίου-Τριταιικός

Πείρος Ισώματος-Δόξα Χαλανδρίτσας

Αστέρας Τσουκαλεΐκων -Αστέρας Μιντιλογλίου

12η  αγωνιστική             

Ατρόμητος Λάππα 2015-Απόλλων Βίδοβας

Καμίνια -Σταροχώρι

Διαγόρας 2010  -Ωλενιακός

Αχαιός Σαραβαλίου-Πήγασος Πατρών

Φαραικός-Δίας Σαραβαλίου

Καλλιθέα-Πείρος Ισώματος

Τριταιικός-Αστέρας Τσουκαλεΐκων

Δόξα Χαλανδρίτσας-Αστέρας Μιντιλογλίου

13η  αγωνιστική             

Απόλλων Βίδοβας-Σταροχώρι

Ωλενιακός-Ατρόμητος Λάππα 2015

Πήγασος Πατρών-Καμίνια

Δίας Σαραβαλίου-Διαγόρας 2010

Πείρος Ισώματος-Αχαιός Σαραβαλίου

Αστέρας Τσουκαλεΐκων -Φαραικός

Αστέρας Μιντιλογλίου  -Καλλιθέα

Δόξα Χαλανδρίτσας-Τριταιικός

14η  αγωνιστική                             

Ωλενιακός-Απόλλων Βίδοβας

Σταροχώρι-Πήγασος Πατρών

Ατρόμητος Λάππα 2015-Δίας Σαραβαλίου

Καμίνια -Πείρος Ισώματος

Διαγόρας 2010  -Αστέρας Τσουκαλεΐκων

Αχαιός Σαραβαλίου-Αστέρας Μιντιλογλίου

Φαραικός-Δόξα Χαλανδρίτσας

Καλλιθέα-Τριταιικός

15η  αγωνιστική                             

Απόλλων Βίδοβας-Πήγασος Πατρών

Δίας Σαραβαλίου-Ωλενιακός

Πείρος Ισώματος-Σταροχώρι

Αστέρας Τσουκαλεΐκων  -Ατρόμητος Λάππα 2015

Αστέρας Μιντιλογλίου  -Καμίνια

Δόξα Χαλανδρίτσας-Διαγόρας 2010

Τριταιικός-Αχαιός Σαραβαλίου

Καλλιθέα-Φαραικός    

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Αυτόνομη-Ικαρος Π.

Φλόγα Κ. Καστρ.-Ολυμπιακός Π.

Ζαβλάνι/Αίας-ΑΠΟ Αρόη

Πάτρα 2005-Ψηλαλώνια

Πολύτεκνος-Αετός Ρίου

ΑΠΣ Πάτραι-Παν./Αχιλλέας

Δάφνη-Απόλλων Εγλ.

Αχαϊκός-Μέγας Δικέφαλος

 2η αγωνιστική

Φλόγα Κ. Καστρ.-Αυτόνομη

Ικαρος Π.-Ζαβλάνι/Αίας

Ολυμπιακός Π.-Πάτρα 2005

ΑΠΟ Αρόη-Πολύτεκνος

Ψηλαλώνια-ΑΠΣ Πάτραι

Αετός Ρίου-Δάφνη

Παν./Αχιλλέας-Μέγας Δικέφαλος

Απόλλων Εγλ.-Αχαϊκός

 3η αγωνιστική

Αυτόνομη-Ζαβλάνι/Αίας

Πάτρα 2005-Φλόγα Κ. Καστρ.

Πολύτεκνος-Ικαρος Π.

ΑΠΣ Πάτραι-Ολυμπιακός Π.

Δάφνη-ΑΠΟ Αρόη

Μέγας Δικέφαλος-Ψηλαλώνια

Αχαϊκός-Αετός Ρίου

Παν./Αχιλλέας-Απόλλων Εγλ.

 4η αγωνιστική

Πάτρα 2005-Αυτόνομη

Ζαβλάνι/Αίας-Πολύτεκνος

Φλόγα Κ. Καστρ.-ΑΠΣ Πάτραι

Ικαρος Π.-Δάφνη

Ολυμπιακός Π.-Μέγας Δικέφαλος

ΑΠΟ Αρόη-Αχαϊκός

Ψηλαλώνια-Απόλλων Εγλ.

Αετός Ρίου-Παν./Αχιλλέας

5η αγωνιστική

Αυτόνομη-Πολύτεκνος

ΑΠΣ Πάτραι-Πάτρα 2005

Δάφνη-Ζαβλάνι/Αίας

Μέγας Δικέφαλος-Φλόγα Κ. Καστρ.

Αχαϊκός-Ικαρος Π.

Απόλλων Εγλ.-Ολυμπιακός Π.

Παν./Αχιλλέας-ΑΠΟ Αρόη

Ψηλαλώνια-Αετός Ρίου

 6η αγωνιστική

ΑΠΣ Πάτραι-Αυτόνομη

Πολύτεκνος-Δάφνη

Πάτρα 2005-Μέγας Δικέφαλος

Ζαβλάνι/Αίας-Αχαϊκός

Φλόγα Κ. Καστρ.-Απόλλων Εγλ.

Ικαρος Π.-Παν./Αχιλλέας

Ολυμπιακός Π.-Αετός Ρίου

ΑΠΟ Αρόη-Ψηλαλώνια

 7η αγωνιστική

Αυτόνομη-Δάφνη

Μέγας Δικέφαλος-ΑΠΣ Πάτραι

Αχαϊκός-Πολύτεκνος

Απόλλων Εγλ.-Πάτρα 2005

Παν./Αχιλλέας-Ζαβλάνι/Αίας

Αετός Ρίου-Φλόγα Κ. Καστρ.

Ψηλαλώνια-Ικαρος Π.

Ολυμπιακός Π.-ΑΠΟ Αρόη

8η αγωνιστική

Μέγας Δικέφαλος-Αυτόνομη

Δάφνη-Αχαϊκός

ΑΠΣ Πάτραι-Απόλλων Εγλ.

Πολύτεκνος-Παν./Αχιλλέας

Πάτρα 2005-Αετός Ρίου

Ζαβλάνι/Αίας-Ψηλαλώνια

Φλόγα Κ. Καστρ.-ΑΠΟ Αρόη

Ικαρος Π.-Ολυμπιακός Π.

 9η αγωνιστική

Αυτόνομη-Αχαϊκός

Απόλλων Εγλ.-Μέγας Δικέφαλος

Παν./Αχιλλέας-Δάφνη

Αετός Ρίου-ΑΠΣ Πάτραι

Ψηλαλώνια-Πολύτεκνος

ΑΠΟ Αρόη-Πάτρα 2005

Ολυμπιακός Π.-Ζαβλάνι/Αίας

Ικαρος Π.-Φλόγα Κ. Καστρ.

10η αγωνιστική

Απόλλων Εγλ.-Αυτόνομη

Αχαϊκός-Παν./Αχιλλέας

Μέγας Δικέφαλος-Αετός Ρίου

Δάφνη-Ψηλαλώνια

ΑΠΣ Πάτραι-ΑΠΟ Αρόη

Πολύτεκνος-Ολυμπιακός Π.

Πάτρα 2005-Ικαρος Π.

Ζαβλάνι/Αίας-Φλόγα Κ. Καστρ.

 11η αγωνιστική

Αυτόνομη-Παν./Αχιλλέας

Αετός Ρίου-Απόλλων Εγλ.

Ψηλαλώνια-Αχαϊκός

ΑΠΟ Αρόη-Μέγας Δικέφαλος

Ολυμπιακός Π.-Δάφνη

Ικαρος Π.-ΑΠΣ Πάτραι

Φλόγα Κ. Καστρ.-Πολύτεκνος

Ζαβλάνι/Αίας-Πάτρα 2005

 12η αγωνιστική

Αετός Ρίου-Αυτόνομη

Παν./Αχιλλέας-Ψηλαλώνια

Απόλλων Εγλ.-ΑΠΟ Αρόη

Αχαϊκός-Ολυμπιακός Π.

Μέγας Δικέφαλος-Ικαρος Π.

Δάφνη-Φλόγα Κ. Καστρ.

ΑΠΣ Πάτραι-Ζαβλάνι/Αίας

Πολύτεκνος-Πάτρα 2005

 13η αγωνιστική

Αυτόνομη-Ψηλαλώνια

ΑΠΟ Αρόη-Αετός Ρίου

Ολυμπιακός Π.-Παν./Αχιλλέας

Ικαρος Π.-Απόλλων Εγλ.

Φλόγα Κ. Καστρ.-Αχαϊκός

Ζαβλάνι/Αίας-Μέγας Δικέφαλος

Πάτρα 2005-Δάφνη

Πολύτεκνος-ΑΠΣ Πάτραι

 14η αγωνιστική

ΑΠΟ Αρόη-Αυτόνομη

Ψηλαλώνια-Ολυμπιακός Π.

Αετός Ρίου-Ικαρος Π.

Παν./Αχιλλέας-Φλόγα Κ. Καστρ.

Απόλλων Εγλ.-Ζαβλάνι/Αίας

Αχαϊκός-Πάτρα 2005

Μέγας Δικέφαλος-Πολύτεκνος

Δάφνη-ΑΠΣ Πάτραι

15η αγωνιστική

Αυτόνομη-Ολυμπιακός Π.

Ικαρος Π.-ΑΠΟ Αρόη

Φλόγα Κ. Καστρ.-Ψηλαλώνια

Ζαβλάνι/Αίας-Αετός Ρίου

Πάτρα 2005-Παν./Αχιλλέας

Πολύτεκνος-Απόλλων Εγλ.

ΑΠΣ Πάτραι-Αχαϊκός

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

 1η αγωνιστική

Ακράτα-Δήμος Διακ.

Κεραυνός 2016-Φοίνικας Σαλμ.

Καλάβρυτα-Θύελλα Αιγείρας

Αναγ./Αίας-ΑΕ Δρεπάνου

Αργυρά-Ζήρια

Απόλλων Συν.-Σκεπαστό

Αχιλλέας Καμ.-Αστέρας Τεμ.

Φλόγα Ροδ.-Αναγέννηση Ψαθ.

2η αγωνιστική

Κεραυνός 2016-Ακράτα

Δήμος Διακ.-Καλάβρυτα

Φοίνικας Σαλμ.-Αναγ./Αίας

Θύελλα Αιγείρας-Αργυρά

ΑΕ Δρεπάνου-Απόλλων Συν.

Ζήρια-Αχιλλέας Καμ.

Σκεπαστό-Αναγέννηση Ψαθ.

Αστέρας Τεμ.-Φλόγα Ροδ.

 3η αγωνιστική

Ακράτα-Καλάβρυτα

Αναγ./Αίας-Κεραυνός 2016

Αργυρά-Δήμος Διακ.

Απόλλων Συν.-Φοίνικας Σαλμ.

Αχιλλέας Καμ.-Θύελλα Αιγείρας

Αναγέννηση Ψαθ.-ΑΕ Δρεπάνου

Φλόγα Ροδ.-Ζήρια

Σκεπαστό-Αστέρας Τεμ.

4η αγωνιστική

Αναγ./Αίας-Ακράτα

Καλάβρυτα-Αργυρά

Κεραυνός 2016-Απόλλων Συν.

Δήμος Διακ.-Αχιλλέας Καμ.

Φοίνικας Σαλμ.-Αναγέννηση Ψαθ.

Θύελλα Αιγείρας-Φλόγα Ροδ.

ΑΕ Δρεπάνου-Αστέρας Τεμ.

Ζήρια-Σκεπαστό

 5η αγωνιστική

Ακράτα-Αργυρά

Απόλλων Συν.-Αναγ./Αίας

Αχιλλέας Καμ.-Καλάβρυτα

Αναγέννηση Ψαθ.-Κεραυνός 2016

Φλόγα Ροδ.-Δήμος Διακ.

Αστέρας Τεμ.-Φοίνικας Σαλμ.

Σκεπαστό-Θύελλα Αιγείρας

ΑΕ Δρεπάνου-Ζήρια

6η αγωνιστική

Απόλλων Συν.-Ακράτα

Αργυρά-Αχιλλέας Καμ.

Αναγ./Αίας-Αναγέννηση Ψαθ.

Καλάβρυτα-Φλόγα Ροδ.

Κεραυνός 2016-Αστέρας Τεμ.

Δήμος Διακ.-Σκεπαστό

Φοίνικας Σαλμ.-Ζήρια

Θύελλα Αιγείρας-ΑΕ Δρεπάνου

 7η αγωνιστική

Ακράτα-Αχιλλέας Καμ.

Αναγέννηση Ψαθ.-Απόλλων Συν.

Φλόγα Ροδ.-Αργυρά

Αστέρας Τεμ.-Αναγ./Αίας

Σκεπαστό-Καλάβρυτα

Ζήρια-Κεραυνός 2016

ΑΕ Δρεπάνου-Δήμος Διακ.

Φοίνικας Σαλμ.-Θύελλα Αιγείρας

8η αγωνιστική

Αναγέννηση Ψαθ.-Ακράτα

Αχιλλέας Καμ.-Φλόγα Ροδ.

Απόλλων Συν.-Αστέρας Τεμ.

Αργυρά-Σκεπαστό

Αναγ./Αίας-Ζήρια

Καλάβρυτα-ΑΕ Δρεπάνου

Κεραυνός 2016-Θύελλα Αιγείρας

Δήμος Διακ.-Φοίνικας Σαλμ.

9η αγωνιστική

Ακράτα-Φλόγα Ροδ.

Αστέρας Τεμ.-Αναγέννηση Ψαθ.

Σκεπαστό-Αχιλλέας Καμ.

Ζήρια-Απόλλων Συν.

ΑΕ Δρεπάνου-Αργυρά

Θύελλα Αιγείρας-Αναγ./Αίας

Φοίνικας Σαλμ.-Καλάβρυτα

Δήμος Διακ.-Κεραυνός 2016

 10η αγωνιστική

Αστέρας Τεμ.-Ακράτα

Φλόγα Ροδ.-Σκεπαστό

Αναγέννηση Ψαθ.-Ζήρια

Αχιλλέας Καμ.-ΑΕ Δρεπάνου

Απόλλων Συν.-Θύελλα Αιγείρας

Αργυρά-Φοίνικας Σαλμ.

Αναγ./Αίας-Δήμος Διακ.

Καλάβρυτα-Κεραυνός 2016

11η αγωνιστική

Ακράτα-Σκεπαστό

Ζήρια-Αστέρας Τεμ.

ΑΕ Δρεπάνου-Φλόγα Ροδ.

Θύελλα Αιγείρας-Αναγέννηση Ψαθ.

Φοίνικας Σαλμ.-Αχιλλέας Καμ.

Δήμος Διακ.-Απόλλων Συν.

Κεραυνός 2016-Αργυρά

Καλάβρυτα-Αναγ./Αίας

12η αγωνιστική

Ζήρια-Ακράτα

Σκεπαστό-ΑΕ Δρεπάνου

Αστέρας Τεμ.-Θύελλα Αιγείρας

Φλόγα Ροδ.-Φοίνικας Σαλμ.

Αναγέννηση Ψαθ.-Δήμος Διακ.

Αχιλλέας Καμ.-Κεραυνός 2016

Απόλλων Συν.-Καλάβρυτα

Αργυρά-Αναγ./Αίας

13η αγωνιστική

Ακράτα-ΑΕ Δρεπάνου

Θύελλα Αιγείρας-Ζήρια

Φοίνικας Σαλμ.-Σκεπαστό

Δήμος Διακ.-Αστέρας Τεμ.

Κεραυνός 2016-Φλόγα Ροδ.

Καλάβρυτα-Αναγέννηση Ψαθ.

Αναγ./Αίας-Αχιλλέας Καμ.

Αργυρά-Απόλλων Συν.

14η αγωνιστική

Θύελλα Αιγείρας-Ακράτα

ΑΕ Δρεπάνου-Φοίνικας Σαλμ.

Ζήρια-Δήμος Διακ.

Σκεπαστό-Κεραυνός 2016

Αστέρας Τεμ.-Καλάβρυτα

Φλόγα Ροδ.-Αναγ./Αίας

Αναγέννηση Ψαθ.-Αργυρά

Αχιλλέας Καμ.-Απόλλων Συν.

 

 

back to top