Το πρόγραμμα της Γ’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Αχαΐας

Το πρόγραμμα της Γ’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Αχαΐας

Πραγματοποιήθηκαν στο «Αρχοντικό της Ευτυχίας» οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων  της ΕΠΣ Αχαΐας.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ’ κατηγορίας και στους δύο ομίλους έχει  ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η  αγωνιστική

Πετεινοί-Άρλα

Πυρσός Πατρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων

Γαλήνη-Αθλητική Ένωση Δυμαίων

Ρωμανός-Δόξα Πατρών

Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-ΑΕ Ροϊτίκων

Ηρακλής Πατρών:  Δεν Αγωνίζεται

2η  αγωνιστική

Ηρακλής Πατρών-Πετεινοί

Άρλα-Πυρσός Πατρών

Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Ρωμανός

Αθλητική Ένωση Δυμαίων-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων

ΑΕ Ροϊτίκων-Δόξα Πατρών

Γαλήνη: Δεν Αγωνίζεται

3η  αγωνιστική

Πετεινοί-Πυρσός Πατρών

Γαλήνη-Ηρακλής Πατρών

Ρωμανός-Άρλα

ΑΕ Ροϊτίκων-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων

Δόξα Πατρών-Αθλητική Ένωση Δυμαίων

Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων: Δεν Αγωνίζεται

4η  αγωνιστική

Γαλήνη-Πετεινοί

Πυρσός Πατρών-Ρωμανός

Ηρακλής Πατρών-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων

Άρλα-ΑΕ Ροϊτίκων

Αθλητική Ένωση Δυμαίων-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων

Δόξα Πατρών:   Δεν Αγωνίζεται

5η  αγωνιστική

Πετεινοί-Ρωμανός

Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Γαλήνη

ΑΕ Ροϊτίκων-Πυρσός Πατρών

Δόξα Πατρών-Ηρακλής Πατρών

Αθλητική Ένωση Δυμαίων-Άρλα

Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων: Δεν Αγωνίζεται

6η  αγωνιστική

Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Πετεινοί

Ρωμανός-ΑΕ Ροϊτίκων

Γαλήνη-Δόξα Πατρών

Πυρσός Πατρών-Αθλητική Ένωση Δυμαίων

Ηρακλής Πατρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων

Άρλα:    Δεν Αγωνίζεται

Πετεινοί-ΑΕ Ροϊτίκων

7η  αγωνιστική                

Πετεινοί-ΑΕ Ροϊτίκων   

Δόξα Πατρών-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων         

Αθλητική Ένωση Δυμαίων-Ρωμανός     

Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Γαλήνη         

Άρλα-Ηρακλής Πατρών              

Πυρσός Πατρών: Δεν Αγωνίζεται

8η  αγωνιστική                

Δόξα Πατρών-Πετεινοί

ΑΕ Ροϊτίκων-Αθλητική Ένωση Δυμαίων

Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων

Γαλήνη-Άρλα  

Πυρσός Πατρών-Ηρακλής Πατρών        

Ρωμανός: Δεν Αγωνίζεται

9η  αγωνιστική                

Πετεινοί-Αθλητική Ένωση Δυμαίων      

Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Δόξα Πατρών            

Άρλα-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων          

Ηρακλής Πατρών-Ρωμανός      

Πυρσός Πατρών-Γαλήνη            

ΑΕ Ροϊτίκων: Δεν Αγωνίζεται    

10η  αγωνιστική                             

Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Πετεινοί      

Δόξα Πατρών-Άρλα     

ΑΕ Ροϊτίκων-Ηρακλής Πατρών 

Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Πυρσός Πατρών    

Ρωμανός-Γαλήνη           

Αθλητική Ένωση Δυμαίων: Δεν Αγωνίζεται

11η  αγωνιστική                             

Άρλα-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων             

Ηρακλής Πατρών-Αθλητική Ένωση Δυμαίων    

Πυρσός Πατρών-Δόξα Πατρών

Γαλήνη-ΑΕ Ροϊτίκων     

Ρωμανός-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων  

Πετεινοί-Δεν Αγωνίζεται            

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η  αγωνιστική

ΠΑΟΚ Πατρών-Α.Ε. Αρόης

Παναχαϊκός-Λύκοι Αιγιάλειας

Δόξα Ελαιώνος-Κεραυνός Σελιανιτίκων

Περιβόλα-Σπάρτακος

Α.Ε.Κ. Πατρών-Προοδευτική Πατρών

Άνω Καστρίτσι: Δεν Αγωνίζεται

2η  αγωνιστική

Άνω Καστρίτσι-ΠΑΟΚ Πατρών

Α.Ε. Αρόης-Παναχαϊκός

Λύκοι Αιγιάλειας-Περιβόλα

Κεραυνός Σελιανιτίκων-Α.Ε.Κ. Πατρών

Προοδευτική Πατρών-Σπάρτακος

Δόξα Ελαιώνος: Δεν Αγωνίζεται

3η  αγωνιστική

ΠΑΟΚ Πατρών-Παναχαϊκός

Δόξα Ελαιώνος-Άνω Καστρίτσι

Περιβόλα-Α.Ε. Αρόης

Προοδευτική Πατρών-Λύκοι Αιγιάλειας

Σπάρτακος-Κεραυνός Σελιανιτίκων

Α.Ε.Κ. Πατρών: Δεν Αγωνίζεται

4η  αγωνιστική

Δόξα Ελαιώνος-ΠΑΟΚ Πατρών

Παναχαϊκός-Περιβόλα

Άνω Καστρίτσι-Α.Ε.Κ. Πατρών

Α.Ε. Αρόης-Προοδευτική Πατρών

Κεραυνός Σελιανιτίκων-Λύκοι Αιγιάλειας

Σπάρτακος: Δεν Αγωνίζεται

5η  αγωνιστική

ΠΑΟΚ Πατρών-Περιβόλα

Α.Ε.Κ. Πατρών-Δόξα Ελαιώνος

Προοδευτική Πατρών-Παναχαϊκός

Σπάρτακος-Άνω Καστρίτσι

Κεραυνός Σελιανιτίκων-Α.Ε. Αρόης

Λύκοι Αιγιάλειας: Δεν Αγωνίζεται

6η  αγωνιστική

Α.Ε.Κ. Πατρών-ΠΑΟΚ Πατρών

Περιβόλα-Προοδευτική Πατρών

Δόξα Ελαιώνος-Σπάρτακος

Παναχαϊκός-Κεραυνός Σελιανιτίκων

Άνω Καστρίτσι-Λύκοι Αιγιάλειας

Α.Ε. Αρόης-Δεν Αγωνίζεται

ΠΑΟΚ Πατρών-Προοδευτική Πατρών

7η  αγωνιστική

ΠΑΟΚ Πατρών-Προοδευτική Πατρών

Σπάρτακος-Α.Ε.Κ. Πατρών

Κεραυνός Σελιανιτίκων-Περιβόλα

Λύκοι Αιγιάλειας-Δόξα Ελαιώνος

Α.Ε. Αρόης-Άνω Καστρίτσι

Παναχαϊκός: Δεν Αγωνίζεται

8η  αγωνιστική

Σπάρτακος-ΠΑΟΚ Πατρών

Προοδευτική Πατρών-Κεραυνός Σελιανιτίκων

Α.Ε.Κ. Πατρών-Λύκοι Αιγιάλειας

Δόξα Ελαιώνος-Α.Ε. Αρόης

Παναχαϊκός-Άνω Καστρίτσι

Περιβόλα: Δεν Αγωνίζεται

9η  αγωνιστική

ΠΑΟΚ Πατρών-Κεραυνός Σελιανιτίκων

Λύκοι Αιγιάλειας-Σπάρτακος

Α.Ε. Αρόης-Α.Ε.Κ. Πατρών

Άνω Καστρίτσι-Περιβόλα

Παναχαϊκός-Δόξα Ελαιώνος

Προοδευτική Πατρών:  Δεν Αγωνίζεται

 10η  αγωνιστική             

Λύκοι Αιγιάλειας-ΠΑΟΚ Πατρών

Σπάρτακος-Α.Ε. Αρόης

Προοδευτική Πατρών-Άνω Καστρίτσι

Α.Ε.Κ. Πατρών-Παναχαϊκός

Περιβόλα-Δόξα Ελαιώνος

Κεραυνός Σελιανιτίκων: Δεν Αγωνίζεται

11η  αγωνιστική             

Α.Ε. Αρόης-Λύκοι Αιγιάλειας

Άνω Καστρίτσι-Κεραυνός Σελιανιτίκων

Παναχαϊκός-Σπάρτακος

Δόξα Ελαιώνος-Προοδευτική Πατρών

Περιβόλα-Α.Ε.Κ. Πατρών

ΠΑΟΚ Πατρών: Δεν Αγωνίζεται

back to top