Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021
Connect with us

Ερασιτεχνικό

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Ολα τα φύλλα αγώνων και οι σκόρερ του Α’ ομίλου

Δημοσιεύθηκε

στις

 

 

 

Ακάθεκτοι συνεχίζουν Πανμοβριακός και Πήγασος στον α’ όμιλο της Α’ Κατηγορίας αφού σημείωσαν την πέμπτη τους νίκη στο πρωτάθλημα.

ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ - ΑΧΑΪΑ - ΑΙΓΙΑΛΙΑ

Η ομάδα του Ριόλου αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ με 2-1 κατάφερε να πετύχει την ανατροπή και να κερδίσει με 4-2 συνεχίζοντας το σερί νικών.

Από την άλλη ο Πήγασος καλπάζει με τον δικό του τρόπο, νικώντας εντός έδρας με 3-1 τον Αχαιό Σαραβαλίου κάνοντας και αυτοί το πέντε στα πέντε.

Το ντέρμπι της 5ης αγωνιστικής ανάμεσα στην Δόξα Παραλίας και τον Ατρόμητο δεν ανέδειξε νικητή με τις ομάδες να μοιράζονται βαθμούς και γκολ (1-1).

Η Δόξα Χαλανδρίτσας σημείωσε μεγάλη εντός έδρας νίκη με 2-0 πηγαίνοντας στους 6 βαθμούς. Την πρώτη της νίκη στο πρωτάθλημα κατέκτησε και ο Εθνικός/Πολύτεκνος ο οποίος επιβλήθηκε εκτός έδρας με το ευρύ 3-0 της ουραγού Αναγέννησης Πατρών.

H Πάτρα 2005 πέρασε νικηφόρα από τα Νιφορέικα αφού επικράτησε με 2-1 της τοπικής Δόξας και διπλασίασε τις νίκες της στο πρωτάθλημα. Τέλος ο Δίας συνέτριψε με 4-1 τον Ίκαρο Πετρωτού διπλασιάζοντας και αυτός τις νίκες του.

ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΪΚΩΝ 4-2

ΓΚΟΛ: 5΄ Νιφορόπουλος, 63΄ Λιάκος, 71΄ Οικονομόπουλος, 78΄ Παναγιωτόπουλος- 14΄ Τζελέπης, 35΄ Μπίστιχας.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιάννης Πράνταλος.

ΚΟΚΚΙΝΕΣ: –

ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ (Θ. Παπουτσής): Μπακάλης, Κάτσενος, Βαγιώτης (85΄ Καούρης), Σπανός, Νιφορόπουλος, Κοκκίνης, Λιάκος (85΄ Κατριμπούζας), Παπαγεωργακόπουλος (46΄ Γκέκα), Κουτρούμπας, Οικονομόπουλος (81΄ Κάτσενος), Γκιζαριώτης (46’ Παναγιωτόπουλος).

ΑΣΤΕΡΑΣ (Σ. Αθανασόπουλος): Σουτζόγλου, Νάνος, Κράϊα (77΄ Μητρόπουλος), Ζαφειρόπουλος, Τογαντζής, Καραχάλιος, Τζελέπης (66΄ Παναγιωτόπουλος), Παπαγιαννόπουλος, Παπαβασιλείου (66΄ Μαρίνος), Σολωμός (85΄ Τσεκούρας), Μπίστιχας (77΄ Κοτσίνης).

 

ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 1-1

ΓΚΟΛ: 49΄ Νίκας – 81΄ πέναλτι Ανδρεόπουλος.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Νίκος Χρονάς.

ΚΟΚΚΙΝΕΣ: –

ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ (Γ. Γεωργιτσόπουλος-Θ. Λαμπρόπουλος): Χιωτέλης, Σπανός, Πυρρής, Λαζανάς, Νίκας, Νικολόπουλος, Σπυρόπουλος (84΄ Παλούμπης), Μπουρλάκης (64΄ Κανελλακόπουλος), Σοφούλης, Ντεμάι, Βέρρας.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Φ. Σχοινάς): Χάχαλης, Λαζαρίδης, Χριστόπουλος, Αθανασόπουλος, Βουτσινάς, Μολφέτας, Πανταζόπουλος (57΄ Πρίφτι), Αναγνώστου (70΄ Νάτσης), Ανδρεόπουλος, Μικελάτος (70΄ Μπακόπουλος), Κωστής.

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ/ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ 0-3

ΓΚΟΛ: 60΄ Μπαζάρογλου, 75΄ Αναγνωστόπουλος, 80΄ Σώζος.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αλέξανδρος Γιαννόπουλος.

ΚΟΚΚΙΝΕΣ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (Φ. Φοής): Μ. Μπερτσουκλής, Ν. Μπερτσουκλής (29′ Χαβάνης), Λιακόπουλος, Πετρακόπουλος, Τσίμπιτσης (85′ Μανωλόπουλος), Κατσιάδας, Δημητριάδης, Φραντζής, Πανταζόπουλος (85′ Καμπούρης), Αλποχωρίτης, Κατσαρέλιας.

ΕΘΝΙΚΟΣ /ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ (Β. Καραβίας): Σοφιανίδης, Ασημακόπουλος, Αλέμης (88’Σακελλαρίου), Μαργώνης, Σταμόπουλος, Κακαφώνης, Θοδώρη (58’Μπεξής), Αναγνωστόπουλος, Σώζος, (88’Βέρρας), Σπηλιωτόπουλος (88′ Αθανασόπουλος), Μπαζάρογλου (69′ Λαβδας).

 

ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ-ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ 2-0

ΓΚΟΛ: 11΄ Σπανός, 90΄ Παπαγεωργίου.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αλέξανδρος Φωκάς.

ΚΟΚΚΙΝΕΣ: 75΄ Κακαρούμπας – 75΄ Αγγελόπουλος

ΔΟΞΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΣΑΣ (Ν. Γιαννόπουλος): Π. Γεωργαντόπουλος, Γκάντζος, Διαμαντόπουλος, Μπάτραλης, Κοτσανόπουλος, Σωτηρόπουλος, Κ. Γεωργαντόπουλος, Παπαγεωργίου, Μενύχτας (83΄ Μπαρδούσης), Κακαρούμπας, Σπανός (88΄ Ιατρού).

ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ (Γ. Ζερδεβάς): Δ. Μούζος, Γερασιμόπουλος, Παρασκευόπουλος, Αγγελόπουλος, Καρίτσας (22΄ Κατσίνας), Νιφόρας (61΄ Καραμαλίκης), Βλάχος (46΄ Σχοινάς), Μ. Μούζος, Χρυσοβέργης (80΄ Παναγόπουλος), Ντουράι, Λιβάνης.

 

ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓΟΥΛΑΚΙΟΥ-ΑΧΑΙΟΣ 3-1

ΓΚΟΛ: 30΄ πεν., 89΄ Αποσκίτης 77΄Γκοτσόπουλος-81΄ πεν. Μιχαηλίδης.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Παπαδόπουλος.

ΚΟΚΚΙΝΕΣ: 36΄ Γεωργόπουλος- Ανδρ. Λαζανάς.

ΠΗΓΑΣΟΣ (Ν. Δημητρόπουλος): Τρίγκας, Γιώτης, Ζαχαρόπουλος (24΄ Γκοτσόπουλος), Γελάσιος (45΄ Μέρελης), Κριμπάς (69΄ λ.τ. Κυριακόπουλος), Αθανασόπουλος, Παπαδημητρακόπουλος, Φωτόπουλος, Καλογερόπουλος, Γεωργόπουλος, Αποσκίτης.

ΑΧΑΙΟΣ (Σ. Παναγόπουλος): Αγοράκης, Σωτηρόπουλος, Νικολόπουλος (13′ Μαντάς), Σακελλαρίου, Παπαδόπουλος, Ανδριέλος, Μιχαηλίδης, Καπογιαννόπουλος (42΄ Σκλαβούνος-93΄ Καλύβας), Λαζανάς Α., Λαζανάς Γ., Μούτσα.

 

ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΪΚΩΝ-ΠΑΤΡΑ 2005 1-2

ΓΚΟΛ: 84΄ Γεωργίου- 32΄ Παναγόπουλος, 79΄ Μανθόπουλος.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αλέξης Καμζόλας.

ΚΟΚΚΙΝΕΣ:-

ΔΟΞΑ (Α. Κίκινας): Πετρόπουλος, Αγγελόπουλος, Ανδρικόπουλος (85΄ Γεωργόπουλος), Καρέλας, Βρύνιας (60΄ Αθανασόπουλος), Ραυτακόπουλος (60΄ Χρυσανθόπουλος), Ταπεινός (76΄ Γεωργίου), Κυριακόπουλος, Μπακάλης.

ΠΑΤΡΑ (Ν. Τσολόπουλος): Πάγκαλος, Χριστόπουλος, Σοφιανός, Μανθόπουλος, Νάγης, Μικρός, Παναγόπουλος (90΄ Καραλής), Βουρλούμης, Σταματέλος (83’ Ανδριακόπουλος), Κακαφώνης (64΄ Σουγλέρης), Προσκεφαλάς.

 

ΔΙΑΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ-ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ 4-1

ΓΚΟΛ: 14΄ Γασπαρινάτος, 47΄ Σωτηρόπουλος, 75΄(πέν.) Βαλσαμής, 77΄Γκολφινόπουλος/10΄Σπυρόπουλος.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κώστας Σαμαρτζής.

ΚΟΚΚΙΝΕΣ:-

 ΔΙΑΣ (Χ. Ξυπολιάς- Ν. Ορφανίδης): Μαργαλιάς, Παπανικολόπουλος (68΄Αβραμόπουλος),  Π. Ζησιμόπουλος, Παπαδάτος, Γασπαρινάτος (86΄Μαρκεζίνης), Γ.Ζησιμόπουλος (61’ Χριστόπουλος), Μαλτέζος (46΄Τσερικλός), Βαλσαμής, Παναγιωτόπουλος (81΄Στρέκλας), Σωτηρόπουλος, Γκολφινόπουλος.

ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡ. (Α. Σταθόπουλος): Κατσαΐτης, Παπαδάτος (81΄Χριστόπουλος), Κοντογεωργόπουλος, Μακρόπουλος, Κλήσης, Τσουραμάνης, Καλομοίρης, Μιχαλιός (46΄Κλίτσας), Μπαρλάς, Σπυρόπουλος (72΄Φραντζής), Ταγάρας (81΄Οικονόμου).

 

MVP

ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ: Δύο ακόμα γκολ

Κλειδωμένο φαίνεται να έχει τον τίτλο του mvp ο έμπειρος επιθετικός του Πήγασου Νίκος Αποσκίτης. Σε ένα ακόμα παιχνίδι ήταν εξαιρετικός και μάλιστα σημείωσε τα δύο από τα τρία τέρματα της ομάδας του.

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αναγέννηση –Εθνικός/Πολύτεκνος, 0-3

Δόξα Νιφορεΐκων-Πάτρα 2005, 1-2

Δίας -Ίκαρος Πετρωτού, 4-1

Δόξα Χαλανδρίτσας-Λιμνοχώρι, 2-0

Πήγασος –Αχαιός, 3-1

Πανμοβριακός -Αστέρας Τσουκ., 4-2

Δόξα Παραλίας-Ατρόμητος Π., 1-1

 

ΕΠΟΜΕΝΗ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Πάτρα 2005-Εθνικός/Πολύτεκνος

Ίκαρος Πετρωτού-Αναγέννηση

Λιμνοχώρι-Δόξα Νιφορεΐκων

Αχαιός -Δίας

Αστέρας Τσουκ.-Δόξα Χαλ.

Ατρόμητος Πατρών-Πήγασος

Πανμοβριακός -Δόξα Παραλίας

 

ΣΚΟΡΕΡ

11 ΓΚΟΛ: Αποσκίτης (Πήγασος)

5 ΓΚΟΛ: Σπανός (Δόξα Παρ.).

4 ΓΚΟΛ: Βαλσαμής (Δίας), Κωστής (Ατρόμητος), Λιάκος Γ. (Πανμοβριακός), Οικονομόπουλος Πανμοβριακός).

3 ΓΚΟΛ: Ανδρεόπουλος (Ατρόμητος), Νιφορόπουλος (Πανμοβριακός),  Χριστόπουλος (Ατρόμητος).

 

 

Ερασιτεχνικό

Δημήτρης Σπανόπουλος: Ο ακούραστος εργάτης του τοπικού ποδοσφαίρου

Δημοσιεύθηκε

στις

Ένας από τους πιο αγαπητούς ανθρώπους του τοπικού ποδοσφαίρου, είναι ο Δημήτρης Σπανόπουλος, γνωστός ως “Μαργαρίτης” εξαιτίας της αγάπης του για τον γνωστό τραγουδιστή, του οποίου τα άσματα έχει ερμηνεύσει ουκ’ ολίγες φορές.

Ο “Μητσάρας” όπως τον αποκαλούν άπαντες προσφέρει τις πολύτιμες υπηρεσίες του στον Εθνικό Πατρών και το Σάββατο, στην αναμέτρηση με το Πάτραι που διεξήχθη στο “Α. Κάνιστρας” εν μέσω καταιγίδας ήταν και πάλι “παρών”. Ο φακός του gnomip.gr τον συνέλαβε εν ώρα καθήκοντος με τον Δημήτρη να ντύνεται “ταλιμπάν” για να προστατευτεί από τη βροχή.

Στο τέλος του αγώνα συνεχάρη ποδοσφαιριστές και παράγοντες του Πάτραι για τη νίκη τους.

ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ - ΑΧΑΪΑ - ΑΙΓΙΑΛΙΑ
Περισσότερα

Ερασιτεχνικό

Ματσάρες σε Κ. Αχαΐα και Ενωσιακό (Ολα τα σημερινά προγράμματα)

Δημοσιεύθηκε

στις

Με τα βλέμματα να είναι στραμμένα στην Κ. Αχαΐα συνεχίζεται σήμερα το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας και στους τρεις ομίλους για την 10η αγωνιστική.

Στο πρώτο όμιλο λοιπόν οι αναμετρήσεις κλέβουν… την παράσταση καθώς στην Κ. Αχαΐα η Αχαϊκή υποδέχεται τον Πανμοβριακό στο ντέρμπι της αγωνιστικής. Την ίδια ώρα λίγα χιλιόμετρα πιο πέρα στο γήπεδο των Νιφορεΐκων η τοπική Δόξα φιλοξενεί το Λιμνοχώρι σε ένα ακόμα σημαντικό ματς.

Στον Β΄ ξεχωρίζει το παιχνίδι ανάμεσα στον Άρη Πατρών και τον Ατρόμητο ενώ στον Γ΄ όμιλο η Αναγέννηση Ψαθ. υποδέχεται την Θύελλα Αιγίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα με τους διαιτητές έχει ως εξής:

ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ - ΑΧΑΪΑ - ΑΙΓΙΑΛΙΑ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3 μ.μ.)

Γήπ. Νιφορεΐκων: Δόξα Νιφορεΐκων-Λιμνοχώρι, Γιάννης Πράνταλος

Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας: Αχαϊκή-Πανμοβριακός Ριόλου, Γιώργος Παπαδόπουλος

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Πάτρα 2005 -Α.Π.Ο. Αρόη, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 5:30 μ.μ.: Άρης Πατρών-Ατρόμητος Πατρών, Παναγιώτης Καδδάς

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (3 μ.μ.)

Γήπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Θύελλα Αιγίου, Στέφανος Μαχαίρας

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Ο Αχιλλέας δοκιμάζεται στην Αγυιά

Συνεχίζεται με αμείωτο ενδιαφέρον το πρωτάθλημα της Β΄ Κατηγορίας με το ματς που κλέβει… την παράσταση να είναι αυτό ανάμεσα στον Πανιώνιο/Αχιλλέα και τον Αχιλλέα Καμαρών.

Να σημειωθεί ότι οι αναμετρήσεις, Αστέρας Τέμενης- Δρέπανο, Άβυθος – Απόλλων Εγλυκάδος και Φοίνικας/Ζήριας-Ζαβλάνη/Αίας  αναβάλλονται, ύστερα από έγγραφο του Νομικού προσώπου του Δήμου Αιγιαλείας.

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3 μ.μ.)

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Πείρος Ισώματος-Περιβόλα, Δημήτρης Πολυγένης

Γήπ. Λακκόπετρας: Ίκαρος Λακκόπετρας-Ολυμπιακός Πατρών, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Πυρσός Πατρών-Αστραπή Ψαροφαΐου, Κώστας Βαβαρούτας

Γήπ. Πετρωτού: Άτλας Α.Σ.-Δάφνη Πατρών, Δημήτρης Σπυρόπουλος

Γήπ. Βραχνεΐκων: Καμίνια-Γαλήνη, Ανδρέας Καραβασίλης.

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30 μ.μ.: Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας-Αυτόνομη, Σπύρος Παλαιολόγος

Γήπ. Αχιλλέα, 3 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αχιλλέας Καμαρών, Αλέξης Καμζόλας

 

 

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3 μ.μ.)

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Μετοχίου: Μετόχι-Ωλενιακός, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10 π.μ.: Αστέρας Λεοντίου-Ολυμπιακός Καμαρών, Χρήστος Αργυρόπουλος

Γήπ. Αχιλλέας, 11:30 μ.μ.: Αίας Πατρών-Α.Ε.Κ. Πατρών, Πέτρος Γεντεκάκης

Γήπ. Πετρωτού, 11:30 π.μ.: Παναχαϊκός-Α.Ε. Αρόης, Νίκος Δανιήλ.

 

 

 

 

 

Περισσότερα

Ερασιτεχνικό

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Αναβλήθηκαν τέσσερα ματς-Νίκες μόνο για δύο

Δημοσιεύθηκε

στις

Η χθεσινή, αλλά και η σημερινή κακοκαιρία που έπληξε την Δυτική Ελλάδα, αλλά και κυρίως την Πάτρα, είχε ως αποτέλεσμα να αναβληθούν τέσσερις αναμετρήσεις στο πρωτάθλημα της Α΄ κατηγορίας της ΕΠΣ Αχαΐας.

Πιο συγκεκριμένα  το παιχνίδι του Α΄ ομίλου ανάμεσα στον Αστέρα Τσουκαλεΐκων και τον Δία Σαραβαλίου ξεκίνησε, αλλά στο 40΄υπήρξε οριστική διακοπή, ενώ δεν υπήρχε σκορ.

Για τον Β΄ όμιλο, ο αγώνας μεταξύ της Θύελλας Πατρών και του Πήγασου Μπεγουλακίου αναβλήθηκε λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου.

Τέλος για τον Γ΄ όμιλο της ίδιας κατηγορίας ο αγώνας Νίκη Προαστίου–Καλάβρυτα άρχισε κανονικά, ενώ  το σκορ ήταν 2-1 υπέρ των φιλοξενούμενων, 1-2, υπήρξε οριστική διακοπή στο ημίχρονο, ενώ το παιχνίδι Αετός Πατρών-Άνω Καστρίτσι ξεκίνησε μεν και επίσης ήταν χωρίς σκορ, τελικά ήρθε οριστική διακοπή στο ημίχρονο.

ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ - ΑΧΑΪΑ - ΑΙΓΙΑΛΙΑ

Από εκεί και έπειτα, η Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας επιβλήθηκε  5-1 του Δαβουρλής K. 92  και ο Κεραυνός Αγίου Βασιλείου κέρδισε 2-1 τον Αετό Ρίου. Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων στην Α΄ και Β΄ κατηγορία έχουν ως εξής:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

A’ ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Δίας Σαραβαλίου 0-0 (40΄οριστική διακοπή)

Αχαιός Σαραβαλίου-Ίκαρος Πετρωτού 2-2 (25΄, 49΄, Μικελάτος – 65΄Γαβριήλ, 84΄ Λαμπρόπουλος, Χαμένο πέναλτι: 90΄Μικελάτος, απέκρουσε ο Κατσαίτης)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Θύελλα Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου (αναβλήθηκε)

AΠΣ Πάτραι-Εθνικός/ Πολύτεκνος (17.30)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας-Δαβουρλής K. 92 5-1 (39΄, 45΄+2΄, 65΄Σπανός, 73΄αυτ. Πολίτης, 85΄ Ξύδης – 16΄ Κουμπουρλής)

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αετός Ρίου 2-1 (22΄, 55΄ Καραχανίδης – 74΄Παπαχριστόπουλος)

Νίκη Προαστίου–Καλάβρυτα 1-2 (14΄Πατρώνης – 17΄ Γ. Τσαβαλάς, 33΄Γκλαβάς – οριστική διακοπή στο ημίχρονο)

Αετός Πατρών-Άνω Καστρίτσι 0-0 (οριστική διακοπή στο ημίχρονο)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Φαραϊκός-Σταροχώρι 0-1 (3΄ Γ. Αντωνακόπουλος – 15΄ οριστική διακοπή)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Πετεινοί-Φλόγα Ρόδιας 1-2 (14΄ Καλόφωνος – 35΄Κατσαούνης, 37΄Γ. Χριστόπουλος – 38΄οριστική διακοπή)

Α.Ε. Αιγίου-Αργυρά Πατρών 0-0

Περισσότερα
ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ - ΑΧΑΪΑ - ΑΙΓΙΑΛΙΑ
Advertisement

Ροή ειδήσεων

Advertisement

Αυτή την εβδομάδα