Ερασιτεχνικό

Ηττα αποκλεισμός για Ατρόμητο στο κύπελλο Ελλάδας

Δεν τα κατάφερε η ομάδα του Ατρόμητου Πατρών η οποία παρότι πάλεψε έχασε εκτός έδρας με  2-0 από την ΑΕ Μεσολογγίου σε αγώνα για την α’ φάση του Κυπέλλου Ελλάδας και αποκλείστηκε από τη συνέχεια του θεσμού.

Οι “πορτοκαλί” παίζοντας χωρίς Αναγνώστου, Βουτσινά πάλεψαν το παιχνίδι , ήταν ανταγωνιστικοί στο α΄ ημίχρονο όμως δέχθηκαν τα δύο γκολ μέσα σε έξι λεπτά (70′-76′)    και ετσι γνώρισαν την ήττα.

ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ: (Γ. Ταράσης) Μανιάτης, Τραγουλιάς, Κοντογιάννης, Χριστογιάννης, Ντζιμάνης, Σωτηρόπουλος, Μπελεβώνης, Λίτσος (37΄λ.τ Πέκεζ), Γεωργούσης (78΄Φραγκούλης), Πατίλας (80΄Κατσάμπας), Γράβαλος.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: (Φ. Σχοινάς) Χάχαλης, Λαζαρίδης, Χριστόπουλος, Αθανασόπουλος, Πανταζόπουλος (70’ Βαβίλης), Μολφέτας, Πρίφτη, Γκότσης (60’ Κολοβούρης), Μπακόπουλος (46’ Ανδρεόπουλος), Μικελάτος, Κωστής (75’ Ρόδης).