Πέμπτη 15 Απριλίου 2021
Connect with us

Αθλητισμός

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας(2/3)

Δημοσιεύθηκε

στις

TV
14:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2021 ABN AMRO World Tennis Tournament
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2021 ABN AMRO World Tennis Tournament
18:45 ΕΡΤ Sports 1 Μαρσέιγ – Ολυμπιακός LEN Champions League
19:00 Novasports 3HD Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης – Άλμπα Βερολίνου Turkish Airlines EuroLeague
19:00 Novasports 2HD Χίμκι – Ρεάλ Μαδρίτης Turkish Airlines EuroLeague
19:30 Novasports 5HD Αναντολού Εφές – Βαλένθια Turkish Airlines EuroLeague
20:00 Novasports 4HD Ζάλγκιρις Κάουνας – Βιλερμπάν Turkish Airlines EuroLeague
20:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2021 ABN AMRO World Tennis Tournament
21:00 Novasports 1HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Μπαρτσελόνα Turkish Airlines EuroLeague
21:05 Novasports 3HD Μακάμπι Τελ Αβίβ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας Turkish Airlines EuroLeague
21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Περούτζια – Μόντενα CEV Champions League Ανδρών
21:45 Novasports 4HD Ερυθρός Αστέρας – Μπάγερν Μονάχου Turkish Airlines EuroLeague
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ
22:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2021 ABN AMRO World Tennis Tournament
02:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπόστον Σέλτικς – Λος Άντζελες Κλίπερς NBA

 

Αθλητισμός

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Ο Χουλιάρας στο Ναυπακτιακός-Αχαϊκή, ο Πετρόπουλος στην Γαστούνη

Δημοσιεύθηκε

στις

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 6ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής. Στο πρώτο παιχνίδι της Αχαϊκής μετά την διακοπή στην Ναύπακτο με αντίπαλο το τοπικό Αστέρα διαιτητής θα είναι ο Χουλιάρας από τον σύνδεσμο Πρεβέζης.

Στο «Φ. Αραβαντινός» ο Τσάκαλης από την Ηλεία θα διευθύνει το Θύελλα-Πάμισος και στην Κεφαλονιά ο Τσοπλάκος θα σφυρίξει το Παλληξουριακός-Παναιγιάλειος. Τέλος “άρωμα” Αχαϊας θα έχουμε στην Γαστούνη καθώς την αναμέτρηση του τοπικού Αίαντα με τον εθνικό ορίστηκε να διευθύνει ο Αχαιός ρέφερι Χαράλαμπος Πετρόπουλος.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αναμετρήσεων έχουν ως εξής:

Α.Ο. Παλληξουριακός – Παναιγιάλειος, Tσοπλάκος (Αιτωλοακαρνανίας)

Αίας Γαστούνης – Εθνικός Σκουλικάδου, Πετρόπουλος (Αχαΐας)

Θύελλα Πατρών – Πάμισος Μεσσήνης, Τσάκαλης (Ηλείας)

Α.Π.Σ. Ζάκυνθος – Α.Ο. Τσιλιβή, Μιχαλόπουλος (Ζακύνθου)

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχαϊκή, Χουλιάρας (Πρέβεζας-Λευκάδας)

Α.Ο. Διαβολιτσίου – Π.Α.Ο. Βάρδας, Βαρτσάκης (Λακωνίας)

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

 

Περισσότερα

Αθλητισμός

O Koτσάνης στην Αγυιά  

Δημοσιεύθηκε

στις

Ο Κώστας Κοτσάνης από τον σύνδεσμο της Δράμας ορίστηκε από την ΚΕΔ να διευθύνει το πολύ κρίσιμο παιχνίδι της 21ης αγωνιστικής της Σούπερ Λιγκ 2 ανάμεσα στην Παναχαϊκή και τον Εργοτέλη.

Βοηθοί του θα είναι ο Γαρεφαλλάκης από το Ηράκλειο, και ο Δέλλιος από την Πέλλα. Τέταρτος διαιτητής θα είναι ο Μέγας από την Πιερία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 21ης αγωνιστικής του Σαββατοκύριακου με τους διαιτητές έχει ως εξής:

 

Σάββατο 17/04

14:45 Διαγόρας-Τρίκαλα

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Πλακάς – Οικονόμου Κ. (Δυτ. Αττικής)

4ος διαιτητής: Λεμπέσης (Πειραιά)

Παρατηρητής: Μαράνος (Αθηνών)

 

14:45 Λεβαδειακός-Ιωνικός

Διαιτητής: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Παπαδάκης (Ηρακλείου) – Κολοσιώνης (Αιτωλοακαρνανίας)

4ος διαιτητής: Κατόπης (Σάμου)

Παρατηρητής: Παστρωμάς (Δυτ. Αττικής)

 

14:45 ΟΦΙ-Ξάνθη

Διαιτητής: Περράκης (Αθηνών)

Βοηθοί: Βεργέτης Δ. (Αργολίδας) – Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

4ος διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)

Παρατηρητής: Μαστορίδης (Ηρακλείου)

 

Κυριακή 18/04

14:00 Χανιά-Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Χριστοδούλου (Ημαθίας) – Βιτσεντζάτος (Αν. Αττικής)

4ος διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Παρατηρητής: Παπαδάκης (Λασιθίου)

 

14:45 Παναχαϊκή-Εργοτέλης

Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)

Βοηθοί: Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου) – Δέλλιος (Πέλλας)

4ος διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)

Παρατηρητής: Μαγιάννης (Αρτας)

 

14:45 Καραϊσκάκης-Δόξα Δράμας

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Βοηθοί: Σταύρογλου (Αθηνών) – Κακαφώνης (Αχαΐας)

4ος διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)

Παρατηρητής: Λιανός (Βοιωτίας)

 

 

 

Περισσότερα

Ποδόσφαιρο

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας(15/4)

Δημοσιεύθηκε

στις

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2021 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo
13:00 Eurosport 1 Γύρος Τουρκίας | 5ο ετάπ Ποδηλασία
15:00 Eurosport 1 Γύρος Βαλένθια | 2ο σκέλος (Ανδρών) Ποδηλασία
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2021 ATP Masters 1000 Rolex Monte Carlo
20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Κίελο – Μπέργκισερ Liqui Moly Bundesliga
21:00 Novasports 1HD Ρόδεραμ – Κόβεντρι EFL Championship
22:00 Eurosport 2 PGA Tour RBC Χέριτατζ Γκολφ
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Βιγιαρεάλ – Ντινάμο Ζάγκρεμπ Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρόμα – Άγιαξ Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σλάβια Πράγας – Άρσεναλ Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γρανάδα Europa League
02:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ατλάντα Χοκς – Μιλγουόκι Μπακς NBA

 

 

Περισσότερα
Advertisement

Ροή ειδήσεων

Advertisement

Αυτή την εβδομάδα