Πέμπτη 23 Σεπτεμβρίου 2021
Connect with us

Μπάσκετ

Οι έφηβοι του Προμηθέα ετοιμάζονται για την 3η συμμετοχή της στην Ευρωλίγκα των «μικρών»

Δημοσιεύθηκε

στις

Η εφηβική ομάδα του Προμηθέα Πάτρας (U18) ανανεώνει το «ραντεβού» της με τους κορυφαίους του ευρωπαϊκού μπάσκετ, συμμετέχοντας για τρίτη φορά στην  “Ευρωλίγκα των μικρών” – Adidas Next Generation Tournament.

Το συγκεκριμένο τουρνουά διοργανώνεται από την Euroleague και σε αυτό συμμετέχουν οι καλύτερες ευρωπαϊκές εφηβικές ομάδες και τα εκκολαπτόμενα αστέρια του αθλήματος.

 

Μάλιστα ο Προμηθέας Πάτρας θα είναι η μοναδική ελληνική ομάδα που θα συμμετάσχει στην διοργάνωση, παρά της ιδιαίτερες συνθήκες της εποχής και την ελλιπή προετοιμασία, στελεχωμένος  κατά βάση από αθλητές (παίδες και έφηβους)του πρότυπου προγράμματος υποτροφιών «Νους».

 

Το τουρνουά θα λάβει χώρα το τριήμερο 19-21 Μαρτίου στην Κωνσταντινούπολη και σε αυτό θα συμμετέχουν εκτός από την ομάδα μας, η οικοδέσποινα Anadolu Efes (Τουρκία), η  Real Madrid (Ισπανία), η Zalgiris Kaunas (Λιθουανία), η Casademont Saragoza (Ισπανία), η Stellazzura Rome (Ιταλία),η Pole France Yvan Mainini (Γαλλία) και η Basket Brno (Τσεχία).

Οι ομάδες θα  χωριστούν σε δύο γκρουπ των τεσσάρων ομάδων και θα ακολουθήσουν  αγώνες κατάταξης.

Μπάσκετ

ΕΑΠ: Το Σαββατοκύριακο(25-26/9) διεξάγεται το 3ο Τουρνουά “Κώστας Γκάβρος”

Δημοσιεύθηκε

στις

Η ΕΑΠ τιμώντας για ακόμη μια χρονιά την μνήμη του Κωνσταντίνου Γκάβρου διοργανώνει το καθιερωμένο Τουρνουά μπάσκετ το Σαββατοκύριακο 25 και 26 Σεπτεμβρίου.
Η διοργάνωση θα βοηθήσει την νεανική ομάδα μας, για το καλύτερο μοντάρισμα από τον προπονητή μας Λάμπρο Φραγκισκάτο.
Στο φετινό τουρνουά θα συμμετέχουν ομάδες από την Α1 ΕΣΚΑ-Η, όπου θα αγωνιστεί και η ομάδα μας την φετινή αγωνιστική χρονιά (Απολλωνιάδα-Αίαντας Α.Σ.Α.Α. & Γαλήνη).
Το πρόγραμμα των αγώνων οι οποίοι θα διεξαχθούν στο γήπεδο της ΕΑΠ είναι το εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/9
18.00: Α.Ο. Γαλήνη-Αίαντας Α.Σ.Α.Α.
20.00: ΕΑΠ – Απολλωνιάδα

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/9
18.00: Μικρός Τελικός
20.00: Μεγάλος Τελικός

Οδηγίες για την επιστροφή του κόσμου στο γήπεδο

Η ώρα για την επιστροφή του κόσμου μας στο γήπεδο, έπειτα από ενάμιση χρόνο, έφτασε! Στο 3ο Τουρνουά «Κώστας Γκάβρος», το οποίο θα λάβει χώρα στο ιδιόκτητο γήπεδο μας το διήμερο 25-26 Σεπτεμβρίου, στη μνήμη του κορυφαίου παράγοντα του Συλλόγου, οι φίλοι της ομάδας μας θα πάρουν ξανά τη θέση τους στις εξέδρες με την αυστηρή τήρηση του Υγειονομικού πρωτοκόλλου. Σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία ισχύουν τα εξής σχετικά με την προσέλευση στο τουρνουά;
Οι φίλαθλοι για να προσέρχονται στο γήπεδο χρειάζονται είτε πιστοποιητικό εμβολιασμού ή το πιστοποιητικό νόσησης κατά τους έξι τελευταίους μήνες, το οποίο θα επιδεικνύουν στους προελέγχους, μαζί με το έγγραφο ταυτοποίησης (ταυτότητα, διαβατήριο ή άδεια παραμονής).
Σχετικά με την είσοδο των ανήλικων φιλάθλων στο γήπεδο, η είσοδος των ανηλίκων άνω των δώδεκα (12) ετών θα γίνεται με τη βεβαίωση αρνητικού ελέγχου με PCR τεστ εντός εβδομήντα δύο (72) ωρών ή rapid test εντός σαράντα οκτώ (48) ωρών προ της διεξαγωγής του αγώνα, ενώ για τους ανηλίκους έως δώδεκα (12 ) ετών επιτρέπεται η είσοδος και με αρνητικό self – test που έχει διενεργηθεί την ημέρα του αγώνα.
Σε περίπτωση που κάποιος φίλαθλος δεν έχει στην κατοχή του έγκυρο πιστοποιητικό εμβολιασμού ή βεβαίωση νόσησης ή κάτι από τα ανωτέρω, δεν θα του επιτρέπεται η είσοδος στην εγκατάσταση.
Οι φίλαθλοι κατά την είσοδό τους, αλλά και κατά την παραμονή τους στο γήπεδο πρέπει να φορούν προστατευτική μάσκα.
Υπενθυμίζεται ότι η δυνατότητα παρουσίας θεατών υφίσταται αποκλειστικά για πλήρως εμβολιασμένους θεατές ή νοσήσαντες το τελευταίο εξάμηνο και έως πέντε (5%) του μέγιστου επιτρεπτού αριθμού θεατών για μη εμβολιασμένους ανήλικους έως και δεκαεπτά (17) ετών.

Περισσότερα

Μπάσκετ

Η κλήρωση της Α2 ΕΣΚΑ-Η

Δημοσιεύθηκε

στις

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α.Π. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.Σ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΡΑΤΟ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)


Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0

Περισσότερα

Μπάσκετ

Η κλήρωση για την Α1 ΕΣΚΑ-Η

Δημοσιεύθηκε

στις

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
Ν.Ε.Π 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
Ε.Α.Π. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚΤΑΙ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)


Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -Ν.Ε.Π 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -Ν.Ε.Π 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-Ε.Α.Π. 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-Ν.Ε.Π 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -Ν.Ε.Π 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-Ε.Α.Π. 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -Ν.Ε.Π 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -Ν.Ε.Π 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-Ε.Α.Π. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-Ε.Α.Π. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-Ν.Ε.Π 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -Ε.Α.Π. 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-Ν.Ε.Π 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-Ν.Ε.Π 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -Ν.Ε.Π 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -Ε.Α.Π. 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -Ε.Α.Π. 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -Ν.Ε.Π 0-0

Περισσότερα
Advertisement

Ροή ειδήσεων

Advertisement

Αυτή την εβδομάδα