Τρίτη 21 Σεπτεμβρίου 2021
Connect with us

Αθλητισμός

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας(17/6)

Δημοσιεύθηκε

στις

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2021 Noventi Open – Halle
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 500 2021 Τένις
14:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2021 Noventi Open – Halle
15:00 ANT1 Euro Day Ποδόσφαιρο
15:50 ANT1 Ουκρανία – Βόρεια Μακεδονία UEFA Euro 2020
16:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 500 2021 Τένις
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2021 Noventi Open – Halle
18:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 500 2021 Τένις
18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2021 Noventi Open – Halle
18:50 ANT1 Δανία – Βέλγιο UEFA Euro 2020
20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Κίελο – Γκέπινγκεν Liqui Moly Bundesliga
20:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 500 2021 Τένις
21:50 ANT1 Ολλανδία – Αυστρία UEFA Euro
23:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa

 

Μπάσκετ

Η κλήρωση της Α2 ΕΣΚΑ-Η

Δημοσιεύθηκε

στις

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α.Π. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.Σ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΡΑΤΟ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)


Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0

Περισσότερα

Μπάσκετ

Η κλήρωση για την Α1 ΕΣΚΑ-Η

Δημοσιεύθηκε

στις

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
Ν.Ε.Π 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
Ε.Α.Π. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚΤΑΙ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)


Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -Ν.Ε.Π 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -Ν.Ε.Π 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-Ε.Α.Π. 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-Ν.Ε.Π 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -Ν.Ε.Π 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-Ε.Α.Π. 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -Ν.Ε.Π 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -Ν.Ε.Π 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-Ε.Α.Π. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-Ε.Α.Π. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-Ν.Ε.Π 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -Ε.Α.Π. 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-Ν.Ε.Π 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-Ν.Ε.Π 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -Ν.Ε.Π 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -Ε.Α.Π. 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -Ε.Α.Π. 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -Ν.Ε.Π 0-0

Περισσότερα

Αθλητισμός

Κύπελλο Ελλάδας: Η κληρωτίδα είχε κέφια, Διαγόρας Βραχνεϊκων-Παναχαϊκή

Δημοσιεύθηκε

στις

Μετά από κλήρωση, που διενεργήθηκε στο Κύπελλο Ελλάδας, η κληρωτίδα έβγαλε σήμερα, το αχαϊκό ντέρμπι Διαγόρας Βραχνεϊκων-Παναχαϊκή, οι οποίες ομάδες τοποθετήθηκαν στον Β΄όμιλο.

Το παιχνίδι, θα είναι νοκ-άουτ  και θα διεξαχθεί την Κυριακής 26 Σεπτεμβρίου, στις 16:00.

Αναλυτικά τα ζευγάρια του Β΄ ομίλου, έχουν ως εξής: 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

Κηφισιά-Νέα Αρτάκη

Εθνικός-Προοδευτική

Αιγάλεω-Κισσαμικός

Καλλιθέα-Επισκοπή

Διαγόρας -Αρης Σούδας

Γιούχτας-Άγιος  Νικόλαος

Ηλιούπολη-Αστέρας Βλαχιώτης

Διαγόρας Βραχνεϊκων-Παναχαϊκή

Περισσότερα
Advertisement

Ροή ειδήσεων

Advertisement

Αυτή την εβδομάδα