Τρίτη 21 Σεπτεμβρίου 2021
Connect with us

Αθλητισμός

Oλυμπιακοί Αγώνες: Το πρόγραμμα των Ελλήνων αθλητών για την Δευτέρα (2/8) – Ώρα τελικού για Τεντόγλου και Πετρούνια

Δημοσιεύθηκε

στις

Γεμάτη ελπίδες για τα ελληνικά χρώματα είναι η αυριανή (Δευτέρα, 02/08) 11η ημέρα των Ολυμπιακών Αγώνων του Τόκιο, όπου η Ελλάδα θα διεκδικήσει δύο μετάλλια με τους Λευτέρη Πετρούνια στον τελικό των κρίκων ανδρών και τον Μίλτο Τεντόγλου στο μήκος ανδρών.

Η Εθνική Ομάδα υδατοσφαίρισης ανδρών θα αγωνιστεί κόντρα στις ΗΠΑ με στόχο ακόμη μία νίκη που θα την φέρει στην πρώτη θέση του Α’ ομίλου, ενώ στην ιστιοπλοΐα συνεχίζουν τους αγώνες τους οι Μάντης/Καγιαλής και Τσουλφά/Σπανάκη στα 470 ανδρών και γυναικών αντίστοιχα.

Στο στίβο πλην του Τεντόγλου αγωνίζονται και οι Αναστασάκης Φραντζεσκάκης στον προκριματικό της σφυροβολίας ανδρών, η Ραφαέλ Σπανουδάκη στα 200μ. γυναικών και οι Κατερίνα Στεφανίδη, Νικόλ Κυριακοπούλου και Ελένη Πόλακ στον προκριματικό του επί κοντώ γυναικών.

Τέλος στην καλλιτεχνική κολύμβηση θα ξεκινήσουν τον προκριματικό στο ντουέτο ελεύθερου προγράμματος, οι Πλατανιώτη και Παπάζολου.

ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΤΗΣ 9ης ΗΜΕΡΑΣ

ΣΤΙΒΟΣ
-Σφυροβολία ανδρών/προκριματικός (03:00): Μιχάλης Αναστασάκης, Χρήστος Φραντζεσκάκης
-Μήκος ανδρών: Τελικός (04:20): Μίλτος Τεντόγλου

-200μ. γυναικών: Προκριματικός γύρος (04:30-05:18): Ραφαέλα Σπανουδάκη
-Επί κοντώ γυναικών: Προκριματικός γύρος (13:20)- Κατερίνα Στεφανίδη, Νικόλ Κυριακοπούλου, Ελένη Πόλακ
-200μ. γυναικών: Ημιτελικοί (13:25-13:39): Ραφαέλα Σπανουδάκη (εφόσον προκριθεί)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

-Τελικός κρίκων ανδρών (09:00): Λευτέρης Πετρούνιας

ΠΟΛΟ
-Αγώνας A’ ομίλου (05:30): Ελλάδα – ΗΠΑ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
-Ντουέτο ελεύθερο πρόγραμμα/προκριματικός (13:30): Ευαγγελία Πλατανιώτη ή Μαρία-Ελλη Αλζιγκούζη-Κομηνέα, Εβελίνα Παπάζογλου

ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
-470 ανδρών: Ιστιοδρομίες 9-10 (08:35): Παναγιώτης Μάντης – Παύλος Καγιαλής
-470 γυναικών: Ιστιοδρομίες 9-10 (06:05): Αιμιλία Τσουλφά – Αριάδνη Σπανάκη

Μπάσκετ

Η κλήρωση της Α2 ΕΣΚΑ-Η

Δημοσιεύθηκε

στις

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α.Π. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.Σ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΡΑΤΟ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)


Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0

Περισσότερα

Μπάσκετ

Η κλήρωση για την Α1 ΕΣΚΑ-Η

Δημοσιεύθηκε

στις

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
Ν.Ε.Π 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
Ε.Α.Π. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚΤΑΙ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)


Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -Ν.Ε.Π 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -Ν.Ε.Π 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-Ε.Α.Π. 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-Ν.Ε.Π 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -Ν.Ε.Π 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-Ε.Α.Π. 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -Ν.Ε.Π 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -Ν.Ε.Π 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-Ε.Α.Π. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-Ε.Α.Π. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-Ν.Ε.Π 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -Ε.Α.Π. 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-Ν.Ε.Π 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-Ν.Ε.Π 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -Ν.Ε.Π 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -Ε.Α.Π. 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -Ε.Α.Π. 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -Ν.Ε.Π 0-0

Περισσότερα

Αθλητισμός

Κύπελλο Ελλάδας: Η κληρωτίδα είχε κέφια, Διαγόρας Βραχνεϊκων-Παναχαϊκή

Δημοσιεύθηκε

στις

Μετά από κλήρωση, που διενεργήθηκε στο Κύπελλο Ελλάδας, η κληρωτίδα έβγαλε σήμερα, το αχαϊκό ντέρμπι Διαγόρας Βραχνεϊκων-Παναχαϊκή, οι οποίες ομάδες τοποθετήθηκαν στον Β΄όμιλο.

Το παιχνίδι, θα είναι νοκ-άουτ  και θα διεξαχθεί την Κυριακής 26 Σεπτεμβρίου, στις 16:00.

Αναλυτικά τα ζευγάρια του Β΄ ομίλου, έχουν ως εξής: 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

Κηφισιά-Νέα Αρτάκη

Εθνικός-Προοδευτική

Αιγάλεω-Κισσαμικός

Καλλιθέα-Επισκοπή

Διαγόρας -Αρης Σούδας

Γιούχτας-Άγιος  Νικόλαος

Ηλιούπολη-Αστέρας Βλαχιώτης

Διαγόρας Βραχνεϊκων-Παναχαϊκή

Περισσότερα
Advertisement

Ροή ειδήσεων

Advertisement

Αυτή την εβδομάδα