Τρίτη 26 Οκτωβρίου 2021
Connect with us

Μπάσκετ

Η κλήρωση για την Α1 ΕΣΚΑ-Η

Δημοσιεύθηκε

στις

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
Ν.Ε.Π 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
Ε.Α.Π. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚΤΑΙ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)


Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -Ν.Ε.Π 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -Ν.Ε.Π 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-Ε.Α.Π. 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-Ν.Ε.Π 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -Ν.Ε.Π 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-Ε.Α.Π. 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -Ν.Ε.Π 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -Ν.Ε.Π 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-Ε.Α.Π. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-Ε.Α.Π. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-Ν.Ε.Π 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -Ε.Α.Π. 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-Ν.Ε.Π 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-Ν.Ε.Π 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -Ε.Α.Π. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -Ν.Ε.Π 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -Ε.Α.Π. 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ -Ε.Α.Π. 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ -ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ 0-0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-0
Π.Γ.Ε. Ν.Ε.Π-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Ε.Α.Π Ε.Α.Π.-ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0-0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ -ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ 0-0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ 0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ -ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ 0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -Ν.Ε.Π 0-0

Αθλητισμός

A1 ΕΣΚΑ-Η :Μόνη στην κορυφή η Ανδραβίδα

Δημοσιεύθηκε

στις

Συναρπαστική η 3η στροφή της Α1 ΕΣΚΑ-Η με ανακατατάξεις στην κορυφή . Η Ανδραβίδα έκανε4 το 3 στα τρία και παρέμεινε επικεφαλής με νίκη στον Αγιο Διονύσιο επι της ΕΑΠ 65-54. Η Γαλήνη υποχρέωσε τον νεανικό Προμηθέα 2014 στην πρώτη ήττα , όπως και η Ολυμπιάδα τον Παναχαϊκό 53-41. Στην Περιβόλα ο Κεραυνός πήρε το διπλό από τον Έσπερο ΑΟΠΑ 74-72. Την πρώτη νίκη πανηγύρισε η Απολλωνιάδα στην Αλεξιώτισσα επι της Νίκης Προαστίου 63-48 . Το παιχνίδι Αραχωβιτικών – ΝΕΠ θα διεξαχθείτην  Τετάρτη .

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(Σε 3αγώνες)
Ανδραβίδα 6
Παναχαϊκός 5
Προμηθέας2014 5
ΕΑΠ 5
Κεραυνός Αιγίου 5
Γαλήνη5
Ολυμπιάδα 5
Έσπερος ΑΟΠΑ 4
Απολλωνιάδα 4
ΝΕΠ 3
Νίκη Προαστίου 3
Αραχωβίτικα/Ακταίο 2.
*Ένα παιχνίδι λιγότερο έχουν Αραχωβίτικα – ΝΕΠ

Περισσότερα

Μπάσκετ

Απόλλων Πατρών: Συμφωνία με Ντέιβον Γκρίφιν

Δημοσιεύθηκε

στις

«Η ΚΑΕ Απόλλων 1926 Oscar ανακοινώνει την απόκτηση του Dayon Griffin (1995, 1,96 μ.).

Ο Griffin έως πρόσφατα αγωνιζόταν με την Τσερνομπίλ στο πρωτάθλημα της Ουκρανίας και σε 9 παιχνίδια είχε μ.ο. 13,8 πόντους, 3 ριμπάουντ, 3,3 ασίστ σε σχεδόν 30 λεπτά συμμετοχής. Αποφοίτησε το 2019 από το UCF, ενώ στο NCAA αγωνίστηκε και στο Λουιζιάνα Tech. Στην Ευρώπη αγωνίστηκε τη σεζόν 2019-2020 στη Φερονικέλι στο Κόσοβο έχοντας σε 5 παιχνίδια μ.ο. 22,4 πόντους, 6 ασίστ και 5.8 ριμπάουντ μένοντας στο παρκέ περίπου 39 λεπτά.

Ακολούθως, την περίοδο 2020-2021 αγωνίστηκε στην Πολωνία και σε 27 παιχνίδια με τη Ραντόμ, είχε μ.ο. 11,6 πόντους, 3,1 ριμπάουντ και 2,1 ασίστ σε σχεδόν 27 λεπτά συμμετοχής. Dayon Griffin, welcome to KAE Apollon 1926 Oscar!», αναφέρεται στην ανακοίνωση του Συλλόγου.
*Ο Dayon Griffin αναμένεται αύριο Τρίτη στην Πάτρα και λογικά θα είναι στην απογευματινή προπόνηση της ομάδας.

Περισσότερα

Μπάσκετ

Α1 ΕΣΚΑ-Η : Αμφίρροπες μάχες στην 3η στροφή

Δημοσιεύθηκε

στις

Με σημαντικά παιχνίδιαστο πλάισιο  της 3ης αγωνιστικής  συνεχίζεται απόψε το πρωτάθλημα της Α 1 ΕΣΚΑ-Η. Στο Κλειστό της ΕΑΠ η ομώνυμη ομάδα θα υποδεχθεί την Ανδραβίδα. Στο Προπονητήριο του Προμηθέα ο Προμηθέας 2014 θα υποδεχθεί την Ολυμπιάδα. Στην Αλεξιώτισσα η Γαλήνη θα αντιμετωπίσει τον Προμηθέα 2014. Ενδιαφέρον έχει και το παιχνίδι Έσπερου ΑΟΠΑ – Κεραυνού Αιγίου. Ακόμη την πρώτη νίκη θα διεκδικήσουν στο κλειστό της Αλεξιώτισσας η Νίκη Προαστίου με την Απολλωνιάδα. Ακόμη το παιχνίδι Αραχωβιτίκων – ΝΕΠ έχει μετατεθεί την προσεχή Τετάρτη στο Δ. Τόφαλοςλόγω των ευρωπαϊκών υποχρεώσεων του Προμηθέα . Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:
Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 6 μ.μ.: Νίκη Προαστείου-Απολλωνιάδα (Καρακάσης-Κωστής-Θεοδοσόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8 μ.μ.: Γαλήνη-Προμηθέας 2014 (Κανελλόπουλος-Μαρινάκης-Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο Απόλλωνα, 9 μ.μ.: Έσπερος ΑΟΠΑ-Κεραυνός Αιγίου (Παναγιώτου-Μακρόπουλος-Αθανασόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο ΕΑΠ, 8.30μ.μ.: ΕΑΠ-Ανδραβίδα (Δαρλαμήτσος-Καμήτσος-Αποστολόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 9.30μ.μ.: Παναχαϊκός-Ολυμπιάδα (Καρπάνος-Λογοθέτης-Ελ Ανύ).
Β΄ ΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 6μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-Σφήκα Αμαλιάδας (Φωτόπουλος-Κουτσαντώνης).

 

Περισσότερα
Advertisement

Ροή ειδήσεων

Advertisement

Αυτή την εβδομάδα