Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021
Connect with us

Ερασιτεχνικό

Νίκη «χρυσάφι» (Oλα τα Φ.Α. του Γ’ ομίλου της Α’ Κατηγορίας)

Δημοσιεύθηκε

στις

Ο Αετός επιβλήθηκε με 1-0 της Νίκης Προαστίου, ο Κεραυνός εύκολα επικράτησε της Θύελλας (4-1), η Αιγείρα 3-1 τον Αετό, ισοπαλία το Αν. Καστρίτσι – Δαβουρλής 1-1, «διπλάρα» τα Καλάβρυτα

Την δεύτερη νίκη του στο πρωτάθλημα σημείωσε ο Αετός Πατρών στο γειτονικό ντέρμπι με 1-0 επί της Νίκης Προαστίου για την 5η αγωνιστική στον Γ΄ όμιλο της Α΄ Κατηγορίας. Το συγκρότημα του Χάρη Ράντου έπιασε την 4η θέση ενώ πραγματοποίησε και μια σημαντική μεταγραφή καθώς απέκτησε τον Δημήτρη Κλουκίνα από την Αιγείρα/Ακράτα.

Ο Κεραυνός δεν βρήκε καμία αντίσταση απέναντι στην Θύελλα Αιγίου την οποία και «καθάρισε» με 4-1 όπως και η Αιγείρα/Ακράτα που επικράτησε εντός έδρας με 3-1 του Αετού Ρίου.

Η ομάδα του Ανδρέα Ανδρούτσου πέτυχε την 4η νίκη της στο πρωτάθλημα και απολαμβάνει προς τον παρόν την μοναξιά της κορυφής (έχει ένα παιχνίδι λιγότερο η Αιγείρα/Ακράτα) με 13 βαθμούς.

ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ - ΑΧΑΪΑ - ΑΙΓΙΑΛΙΑ

Το συγκρότημα του Φίλιππου Σχοινά από την άλλη σημείωσε την 3η του νίκη στο πρωτάθλημα έχοντας ένα παιχνίδι λιγότερο αυτό με τα Καλάβρυτα.

Αντίθετα Άνω Καστρίτσι και Δαβουρλής μοιράστηκαν τον βαθμό της ισοπαλίας με την αναμέτρηση να ολοκληρώνεται με 1-1.

Τέλος, τα Καλάβρυτα πήραν ένα τεράστιο «διπλό» νικώντας με 4-2 την Αναγέννηση Ψαθοπύργου. Το συγκρότημα των Παπαχριστόπουλου, Βλάχου με αυτή τη νίκη πέρασε στην 3η θέση στον βαθμολογικό πίνακα έχοντας 7 βαθμούς ενώ στην προτελευταία θέση βρίσκεται η ομάδα του Κ. Τσιπιανίτη έχοντας μόλις μια νίκη σε πέντε αναμετρήσεις.

 

O ΜVP

Ο Αετός πήρε μια πολύ σημαντική εντός έδρας νίκη για την 5η αγωνιστική κόντρα στην Νίκη Προαστίου χάρης στο τέρμα που πέτυχε ο Θόδωρος Λαζανάς. Ο έμπειρος άσος στο 63΄ της συνάντησης νίκησε τον πορτιέρο της Νίκης, Μποσγανάς γράφοντας το 1-0 με τους κιτρινόμαυρους να παίρνουν το 2ο «τρίποντο» στο πρωτάθλημα και να πλασάρονται στην 4η θέση του βαθμολογικού πίνακα.

 

Εξαιρετικός ο Φατούρος

Ο Δαβουρλής ίσως έκανε την χειρότερη φετινή του εμφάνιση στο πρωτάθλημα της Α΄ Κατηγορίας ωστόσο κατάφερε να πάρει το εκτός έδρας βαθμό με αντίπαλο το Άνω Καστρίτσι. Από τους παίκτες που διασώθηκαν από την ομάδα του Δημήτρη Ράπτη δεν είναι άλλος από τον έμπειρο πορτιέρο Παναγιώτη Φατούρο ο οποίος μάλιστα στο 34’ πραγματοποίησε μια εκπληκτική απόκρουση εξ επαφής σε πλασέ που επιχείρησε ο Ραυτόπουλος.

 

ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙ-ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ K. ’92, 1-1

ΓΚΟΛ: 10΄Γεωργίου / 44′ Μακρής

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αλέξανδρος Φωκάς

ΚΟΚΚΙΝΕΣ:-

ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙ (Ε. Μαράτος): Τουλίτσης, Νικολακόπουλος, Δουληγέρης, Μπαλατής, Ηρειώτης, Μπουρνάκας, Παπαβασιλείου (75’ Μανωλόπουλος), Κωνσταντόπουλος, Ραυτόπουλος, Χριστόπουλος, Γεωργίου (46’ Σταθόπουλος- 54’ λ.τ. Μέρμελας).

ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ. ’92 (Δ. Ράπτης): Φατούρος, Κ. Πρέμπτος (76’ Σπανός), Μπάνι, Ευθυμιόπουλος (46’Γασπαρινάτος), Σ. Πρέμπτος, Πολίτης, Μακρής, Γεράνιος, Κουμπουρλής, Κουλούρης (73’ Θωμάς), Γαλαριώτης (46’ λ.τ. Τσεκούρας).

 

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ, 4-1

ΓΚΟΛ: 6′ αυτ. Ραυτόπουλος, 41′ Σπανογιάννης, 48′ Μιχαηλίδης, 58΄Κούστα / 74′ Καραΐνδρος

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Χαράλαμπος Πετρόπουλος

ΚΟΚΚΙΝΕΣ:-

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. (Α. Ανδρούτσος): Τσάπαλος, Μιχαηλίδης (80’ Μπούρδος), Κασιώνης (60’ Σάχι), Σπανογιάννης, Α. Τρίγκας (60’ Ροδόπουλος), Ν. Τρίγκας, Κούστα, Ντόμας (70’ Στασινός), Κουραχάνης, Καραχανίδης (70’ Μέρτικας), Σπανός.

ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ (Κ. Αθανασίου): Ντόι, Γκοτσόπουλος, Μπλάσα (61’ Μητρόπουλος), Ραυτόπουλος (46’ Διαμαντόπουλος), Ραπάι, Θεολόγος, Λαμπίρης, Αρβανίτης, Αποστολόπουλος (67’ Γκιώνης), Καραΐνδρος, Μάρδας (46’ Τιμοθέου).

 

ΑΙΓΕΙΡΑ/ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΕ-ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ, 3-1

ΓΚΟΛ: 12’ πεν. Μητρόπουλος, 47’Σπανός, 56’ αυτ. Αποστολόπουλος – 82’ Παπαχριστόπουλος

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Παναγιώτης Καδδάς

ΚΟΚΚΙΝΕΣ:-

ΑΙΓΕΙΡΑ/ΑΚΡΑΤΑ (Φ. Σχοινάς): Λεπενιώτης, Βλάχος, Σταυρόπουλος (68’ Τριανταφυλλόπουλος), Μανθόπουλος, Μητρόπουλος (61’ Καραχάλιος), Τσούρας, Σπανός (61’ Πρέζας), Τσίμπιτσης (66’ Ψαρράκος), Παναγιωτόπουλος, Καλλέλης (68’ Αλέφαντος), Κυρίκος.

ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ (Α. Ζήκος): Κωστόπουλος, Αποστολόπουλος, Μητρόπουλος, Ιντζές, Παπαχριστόπουλος, Ζακυνθινός (71’ λ.τ. Φονταλής), Καψάλης, Σούλι (61’ Μαρουντάς), Ζήκος, Λάγιος, Κουκούρης (74’ Μούρτζης).

 

ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ-ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ, 1-0

ΓΚΟΛ: 63′ Λαζανάς

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Παπαδόπουλος

ΚΟΚΚΙΝΕΣ:-

ΑΕΤΟΣ Π. (Χ. Ράντος): Καλλιακμάνης, Παπαχρήστος (57’ Μουρτζόπουλος), Η. Ασκούνης, Μπίρμπας, Λαζανάς, Καρακάσης, Παπαδιονυσίου (79’ Αναγνώστου), Χαλκιόπουλος, Βετούλας, Καραπιπέρης (85’ Γ. Ασκούνης), Μαράτος.

ΝΙΚΗ ΠΡ. (Ν. Πατρώνης): Μποσγανάς, Πολύδωρος, Σταματάκης (46’ Γαλάνης), Μανούσος, Ζεκιάι, Διαμαντόπουλος, Φούντος, Γερολυμάτος (76’ Τασσόπουλος), Αντωνόπουλος, Σαμαντάς, Πατρώνης (72’ Θεοδωρακόπουλος).

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ, 2-4

ΓΚΟΛ: 54′ πεν. Καλούδης, 78΄Αγγελόπουλος- 39′ Παπαγεωργίου, 47′ Τσαβαλάς, 52′ Ασπρούκος, 86′ Βραχλιώτης

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Χαράλαμπος Πετρόπουλος

ΚΟΚΚΙΝΕΣ:-

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘ. (Κ. Τσιπιανίτης): Βεντουρής, Θεοδωρόπουλος, Μπαρλάς, Χρονόπουλος, Τελέγκος, Αγγελόπουλος, Σαρρής, Παπαδόπουλος (55’ Νικολάτος), Χίνκου (63’ Διαμαντόπουλος), Καλαμπόκας, Καλούδης.

ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ (Ν. Παπαχριστόπουλος-Κ. Βλάχος): Λέσης, Βλάχος, Γκλαβάς (88’ Κέφα), Θεοδοσίου, Παπαγεωργίου, Αντύπας, Παπαδόπουλος (79’ Κουτρουμάνης), Σ. Τζαβαλάς, Γ. Τζαβαλάς, Μητρόπουλος, Ασπρούκος (85’ Βραχλιώτης).

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άνω Καστρίτσι – Δαβουρλής 1-1

Αετός Π. – Νίκη Πρ. 1-0

Αιγείρα/Ακράτα – Αετός Ρίου 3-1

Κεραυνός – Θύελλα Αιγίου 4-1

Αναγέννηση Ψ. – Καλάβρυτα 2-4

 

ΕΠΟΜΕΝΗ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Καλάβρυτα – Αετός Π.

Θύελλα Αιγίου – Νίκη Πρ.

Αετός Ρίου – Αναγέννηση Ψ.

Δαβουρλής – Κεραυνός

Αιγείρα/Ακράτα – Άνω Καστρίτσι

Περισσότερα

Ερασιτεχνικό

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Αναβλήθηκαν τέσσερα ματς-Νίκες μόνο για δύο

Δημοσιεύθηκε

στις

Η χθεσινή, αλλά και η σημερινή κακοκαιρία που έπληξε την Δυτική Ελλάδα, αλλά και κυρίως την Πάτρα, είχε ως αποτέλεσμα να αναβληθούν τέσσερις αναμετρήσεις στο πρωτάθλημα της Α΄ κατηγορίας της ΕΠΣ Αχαΐας.

Πιο συγκεκριμένα  το παιχνίδι του Α΄ ομίλου ανάμεσα στον Αστέρα Τσουκαλεΐκων και τον Δία Σαραβαλίου ξεκίνησε, αλλά στο 40΄υπήρξε οριστική διακοπή, ενώ δεν υπήρχε σκορ.

Για τον Β΄ όμιλο, ο αγώνας μεταξύ της Θύελλας Πατρών και του Πήγασου Μπεγουλακίου αναβλήθηκε λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου.

Τέλος για τον Γ΄ όμιλο της ίδιας κατηγορίας ο αγώνας Νίκη Προαστίου–Καλάβρυτα άρχισε κανονικά, ενώ  το σκορ ήταν 2-1 υπέρ των φιλοξενούμενων, 1-2, υπήρξε οριστική διακοπή στο ημίχρονο, ενώ το παιχνίδι Αετός Πατρών-Άνω Καστρίτσι ξεκίνησε μεν και επίσης ήταν χωρίς σκορ, τελικά ήρθε οριστική διακοπή στο ημίχρονο.

Από εκεί και έπειτα, η Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας επιβλήθηκε  5-1 του Δαβουρλής K. 92  και ο Κεραυνός Αγίου Βασιλείου κέρδισε 2-1 τον Αετό Ρίου. Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων στην Α΄ και Β΄ κατηγορία έχουν ως εξής:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

A’ ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Δίας Σαραβαλίου 0-0 (40΄οριστική διακοπή)

Αχαιός Σαραβαλίου-Ίκαρος Πετρωτού 2-2 (25΄, 49΄, Μικελάτος – 65΄Γαβριήλ, 84΄ Λαμπρόπουλος, Χαμένο πέναλτι: 90΄Μικελάτος, απέκρουσε ο Κατσαίτης)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Θύελλα Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου (αναβλήθηκε)

AΠΣ Πάτραι-Εθνικός/ Πολύτεκνος (17.30)

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ε. Αιγείρας/Ακράτας-Δαβουρλής K. 92 5-1 (39΄, 45΄+2΄, 65΄Σπανός, 73΄αυτ. Πολίτης, 85΄ Ξύδης – 16΄ Κουμπουρλής)

Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αετός Ρίου 2-1 (22΄, 55΄ Καραχανίδης – 74΄Παπαχριστόπουλος)

Νίκη Προαστίου–Καλάβρυτα 1-2 (14΄Πατρώνης – 17΄ Γ. Τσαβαλάς, 33΄Γκλαβάς – οριστική διακοπή στο ημίχρονο)

Αετός Πατρών-Άνω Καστρίτσι 0-0 (οριστική διακοπή στο ημίχρονο)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Φαραϊκός-Σταροχώρι 0-1 (3΄ Γ. Αντωνακόπουλος – 15΄ οριστική διακοπή)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Πετεινοί-Φλόγα Ρόδιας 1-2 (14΄ Καλόφωνος – 35΄Κατσαούνης, 37΄Γ. Χριστόπουλος – 38΄οριστική διακοπή)

Α.Ε. Αιγίου-Αργυρά Πατρών 0-0

Περισσότερα

Ερασιτεχνικό

Το τραπέζι του Οδ. Κουνάδη στον Δαβουρλή

Δημοσιεύθηκε

στις

Ο επιχειρηματίας Οδυσσέας Κουνάδης είναι γνωστό ότι στηρίζει τις προσπάθειες του Δαβουρλή Κ. ’92 αφού διατηρεί πολύ καλές σχέσεις με τον Νίκο και τον Ντίνο Παπαγιαννόπουλο.

Ο Κουνάδης λοιπόν το μεσημέρι της προηγούμενης Πέμπτης παρέθεσε γεύμα στον Ιστιοπλοϊκό Όμιλο στη διοίκηση της ομάδας αλλά και σε φίλους του Δαβουρλή.

Στην φωτό από αριστερά διακρίνονται ο δικηγόρος Φαίδων Κουλούρης πατέρας του ποδοσφαιριστή των «κόκκινων διαβόλων» Κώστα, ο Νίκος Παπαγιαννόπουλος ιδιοκτήτης του Δαβουρλή, ο επιχειρηματίας Οδυσσέας Κουνάδης, ο ιδιοκτήτης του Ιστιοπλοϊκού Κώστας Παπαϊωάννου, ο μηχανικός και φίλος της ομάδας Βασίλης Τρίγκας και ο πρώην πρόεδρος του δημοτικού συμβουλίου Κώστας Μπουρδούλης.

Φυσικά ο Οδυσσέας Κουνάδης αναμένεται να παραθέσει γεύμα και στους ποδοσφαιριστές της ομάδας το επόμενο διάστημα.

Περισσότερα

Ερασιτεχνικό

Ο Παπαδόπουλος σφυρίζει το ντέρμπι της Δ. Αχαΐας

Δημοσιεύθηκε

στις

Ο Γιώργος Παπαδόπουλος θα διευθύνει το μεγάλο ντέρμπι της 10ης αγωνιστικής στον Α’ όμιλο της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα στην Αχαϊκή και τον Παναμοβριακό.

Επίσης στην Δυτική Αχαΐα ξεχωρίζει ακόμα ένα ντέρμπι αυτό ανάμεσα στην Δόξα Νιφορεϊκων και το Λιμνοχώρι με την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣ Αχαΐας να ορίζει τον Γιάννης Πράνταλο

Στο β’ όμιλο το παιχνίδι που ξεχωρίζει είναι αυτό ανάμεσα στον Αρη και τον Ατρόμητο το οποίο θα διευθύνει ο Παναγιώτης Καδδάς ενώ στο Πάτραι-Εθνικός/Πολύτεκνος ορίστηκε ο Βαγγέλης Σαφαρίκας

Αναλυτικά τα προγράμματα με τους διαιτητές έχουν ως εξής:

ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ - ΑΧΑΪΑ - ΑΙΓΙΑΛΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

A’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Δίας Σαραβαλίου, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Αχαιός Σαραβαλίου-Ικαρος Πετρωτού, Δημήτρης Ρουμπάνης

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ  

Γήπ. Θύελλας, 3μ.μ.: Θύελλα Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου, Νίκος Χρονάς

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 5:30μ.μ.: Πάτραι Α.Π.Σ.-Εθνικός/ Πολύτεκνος, Βαγγέλης Σαφαρίκας

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Ακράτας: Αιγείρα/Ακράτα-Δαβουρλής K. 92, Γιάννης Πράνταλος

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αετός Ρίου, Γιώργος Μπακόπουλος

Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστίου –Καλάβρυτα, Κώστας Βαβαρούτας

Γήπ. Αχιλλέας: Αετός Πατρών-Άνω Καστρίτσι, Νίκος Μέρμηγκας

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Ντα Λουζ: Φαραικός-Σταροχώρι, Παναγιώτης Καδδάς

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πετρωτού, 3μ.μ.: Πετεινοί-Φλόγα Ρόδιας, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. Πλαστήρα, 3:15μ.μ.: Αιγίου ΑΕ-Αργυρά Πατρών, Γιώργος Αγγελόπουλος

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Νιφορεΐκων: Δόξα Νιφορεΐκων-Λιμνοχώρι, Γιάννης Πράνταλος

Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας: Αχαϊκή-Πανμοβριακός Ριόλου, Γιώργος Παπαδόπουλος

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Πάτρα 2005 -Α.Π.Ο. Αρόη, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 5:30μ.μ.:Άρης Πατρών-Ατρόμητος Πατρών, Παναγιώτης Καδδάς

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Θύελλα Αιγίου, Στέφανος Μαχαίρας

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Πείρος Ισώματος-Περιβόλα, Δημήτρης Πολυγένης

Γήπ. Λακκόπετρας: Ικαρος Λακκόπετρας-Ολυμπιακός Πατρών, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Πυρσός Πατρών-Αστραπή Ψαροφαΐου, Κώστας Βαβαρούτας

Γήπ. Πετρωτού: Άτλας Α.Σ.-Δάφνη Πατρών, Δημήτρης Σπυρόπουλος

Γήπ. Βραχνεΐκων: Καμίνια-Γαλήνη, Ανδρέας Καραβασίλης

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας , 12:30μ.μ.: Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας-Αυτόνομη, Σπύρος Παλαιολόγος

Γήπ. Τέμενης, 3μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-A.E. Δρέπανου, Γιάννης Κονιδάρης

Γήπ. Αβύθου, 3μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-Απόλλων Εγλυκάδος, Γιώργος Μπακόπουλος

Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Πανιώνιος/ Αχιλλέας -Αχιλλέας Καμαρών, Αλέξης Καμζόλας

Γήπ. Ζήριας, 3μ.μ.: Φοίνικας/ Ζήριας-Ζαβλάνι/Αίας, Κώστας Τηλιγάδας

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Μετοχίου: Μετόχι-Ωλενιακός, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας  , 10π.μ.: Αστέρας Λεοντίου-Ολυμπιακός Καμαρών, Χρήστος Αργυρόπουλος

Γήπ. Αχιλλέας, 11:30μ.μ.: Αίας Πατρών-Α.Ε.Κ. Πατρών, Πέτρος Γεντεκάκης

Γήπ. Πετρωτού, 11:30π.μ.: Παναχαϊκός-Α.Ε. Αρόης, Νίκος Δανιήλ

 

 

 

 

 

 

 

 

Περισσότερα
ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ - ΑΧΑΪΑ - ΑΙΓΙΑΛΙΑ
Advertisement

Ροή ειδήσεων

Advertisement

Αυτή την εβδομάδα