Connect with us

Ερασιτεχνικό

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Χρονάς στα Βραχνεϊκα, ο Φωκάς στο Ενωσιακό

Published

on

Ο Νίκος Χρονάς ορίστηκε από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣ Αχαΐας να διευθύνει το σημαντικό παιχνίδι του Α’ ομίλου της Α’ Κατηγορίας, ανάμεσα στον Αστέρα Τσουκαλεϊκων και τον Πανμοβριακό.

Ο Γιώργος Παπαδόπουλος θα διευθύνει το επίσης σημαντικό ματς του Α’ ομίλου ανάμεσα στο Λιμνοχώρι και τον Δία ενώ στο Αετός Πατρών- Αναγέννηση Ψαθοπύργου για τον Γ’ όμιλο ορίστηκε ο Αλέξης Καμζόλας

Στο ντέρμπι της Κυριακής ο Αλέξανδρος Φωκάς θα διευθύνει το ματς ανάμεσα στον Πήγασο και τον Ατρόμητο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα με τους διαιτητές έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/2

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3:30μ.μ.)

A’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κάνιστρας: Αχαιός Σαραβαλίου-Αχαϊκή, Γιώργος Μπακόπουλος

Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Δίας Σαραβαλίου, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Πανμοβριακός Ριόλου, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Νιφορεΐκων: Δόξα Νιφορεΐκων-Δόξα Παραλίας, Στέφανος Μαχαίρας

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Πάτρα 2005, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. «Φ. Αραβαντινός»: Θύελλα Πατρών-Εθνικός/Πολύτεκνος, Κώστας Οικονόμου

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ακράτας: Αιγείρα/Ακράτας ΑΕ-Θύελλα Αιγίου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Καλάβρυτα, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστίου-Άνω Καστρίτσι, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Αχιλλέα: Αετός Πατρών-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Αλέξης Καμζόλας

 

B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3:30μ.μ.)

Γήπ. Πετρωτού: Αχαϊκός-Άτλας Α.Σ., Κώστας Τηλιγάδας

Γήπ. Προσφυγικών: Ολυμπιακός Πατρών-Πυρσός Πατρών, Νίκος Μιχαλόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδος-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Αλέξανδρος Φωκάς

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ντα Λουζ Οβρυάς, 3:30μ.μ.: Ολυμπιακός Καμαρών-Α.Ε.Κ. Πατρών, Παναγιώτης Γκαβός

Γήπ. Αχιλλέα, 6μ.μ.: Σπάρτακος-Ρωμανός, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3:30μ.μ.)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Πήγασος Μπεγουλακίου-Ατρόμητος Πατρών, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Προσφυγικών: Άρης Πατρών-Α.Π.Ο. Αρόη, Κώστας Τηλιγάδας

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Δαβουρλής K. 92, Νίκος Μιχαλόπουλος

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προσφυγικών, 1μ.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Ατρόμητος Λάππα, Κώστας Ταξιάρχης

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 1μ.μ.: Γαλήνη-Φαραικός, Αλέξης Καμζόλας

Γήπ. Πετρωτού, 3:30μ.μ.: Περιβόλα-Ικαρος Λακκόπετρας, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

Γήπ. Μιντιλογλίου, 3:30μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Σταροχώρι, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3:30μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Καμίνια, Γεράσιμος Ξουρής

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας –ΑΕ Αιγίου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Καμαρών, 3:30μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Νίκος Δανιήλ

Γήπ. Ροδιάς, 3:30μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού-A.E. Δρέπανου, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Τέμενης, 3:30μ.μ.: Αστήρ Τέμενης-Φλόγα Ρόδιας, Ανδρέας Καραβασίλης

Γήπ. Προαστίου, 4μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Πετεινοί, Δημήτρης Σπυρόπουλος

Γήπ. Αχιλλέα, 6μ.μ.: Αυτόνομη-Φοίνικας/Ζήριας, Χρήστος Αργυρόπουλος

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προσφυγικών, 10:30π.μ.: Α.Ε. Αρόης-Αστέρας Λεοντίου, Γιάννης Κονιδάρης

 

 

Ροή ειδήσεων

Advertisement