Πέμπτη 18 Αυγούστου 2022
Connect with us

Αθλητισμός

Παναχαϊκή: “Προβάρει” εκ νέου τα “κοκκινόμαυρα” ο Μπαστακός

Δημοσιεύθηκε

στις

Ένας από τους παίκτες που ξεχώρισαν στο πρωτάθλημα της Super League 2 που ολοκληρώθηκε ήταν ο Μιχάλης Μπαστακός.

Ο πρώην επιθετικός του Ηρακλή σημείωσε έξι γκολ και βοήθησε τα μέγιστα ώστε ο «γηραιός» να εξασφαλίσει μία άνετη παραμονή, έχοντας παράλληλα 28 συμμετοχές.

Φυσικά και οι προτάσεις που έχει στα χέρια του και εξετάζει είναι πολλές αλλά έως τώρα μία φαίνεται να κερδίσει έδαφος.

Η διοίκηση της Παναχαϊκής σύμφωνα με το taklin.gr έχει δείξει πόσο πολύ και πάλι θέλει να εντάξει στο ρόστερ της, τον Μιχάλη Μπαστακό και για αυτό έχει κατάθεση επίσημη πρότάση και οι δύο πλευρές βρίσκονται κοντά σε συμφωνία.

Αθλητισμός

ΕΟΚ: Η κλήρωση του πρωταθλήματος μπάσκετ της Β΄ Εθνικής ανδρών (1ος ΟΜΙΛΟΣ)-Όλο το πρόγραμμα

Δημοσιεύθηκε

στις

Διενεργήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος μπάσκετ της Β΄ Εθνικής ανδρών, με τη συμμετοχή των Αίολου Αγυιάς και Αχαγιάς ΄82 με την εκκίνηση να γίνεται στις 8/10 και θα έχει ολοκληρωθεί μέχρι και τις 1/4 (κανονική διάρκεια).

Τα 21 από τα 22 ματς θα γίνουν Σάββατο, ενώ το εναπομείναντα παιχνίδια θα διεξάγονται Τετάρτη (21/12). Τα Playoffs και τα Playouts αναμένεται να εκκινήσουν στις 5/4.

1ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 08/10/22

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 15/10/22

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3η Αγωνιστική – 22/10/22

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

4η Αγωνιστική – 29/10/22

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

5η Αγωνιστική – 05/11/22

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

6η Αγωνιστική – 12/11/22

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

7η Αγωνιστική – 19/11/22

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

8η Αγωνιστική – 26/11/22

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

9η Αγωνιστική – 03/12/22

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική – 10/12/22

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

11η Αγωνιστική – 21/12/22

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

*Οι αγώνες στον β΄ γύρο αντιστρέφονται με τις παρακάτω αγωνιστικές και ημερομηνίες: 12η Αγωνιστική – 07/01/23, 13η Αγωνιστική – 14/01/23, 14η Αγωνιστική – 21/01/23, 15η Αγωνιστική – 28/01/23, 16η Αγωνιστική – 04/02/23, 17η Αγωνιστική – 11/02/23, 18η Αγωνιστική – 18/02/23, 19η Αγωνιστική – 04/03/23, 20η Αγωνιστική – 11/03/23, 21η Αγωνιστική – 18/03/23, 22η Αγωνιστική – 01/04/23.

Περισσότερα

Αθλητισμός

ΕΟΚ: Η κλήρωση του πρωταθλήματος μπάσκετ της Α2 Εθνικής κατηγορίας γυναικών (1ος Όμιλος)-Όλο το πρόγραμμα

Δημοσιεύθηκε

στις

Διενεργήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος μπάσκετ της Α2 Εθνικής κατηγορίας γυναικών (1ος Όμιλος), με τη συμμετοχή του Προμηθέα 2014 με την εκκίνηση να γίνεται στις 16/10 το οποίο και θα έχει ολοκληρωθεί στις 5/3/2023.

Η B’ Φάση Play Off – Play Out θα γίνει στις αντίστοιχες ημερομηνίες: 01/03 (Τετάρτη), 05/03 (Κυριακή), 08/03/2023 (Τετάρτη).

Η Γ ’ Φάση Play Off – Play Out  στις 12/03 (Κυριακή), 15/03 (Τετάρτη), 19/03 (Κυριακή).

Η Δ ’ Φάση Play Off (για θέσεις 1 – 2): 29/03 (Τετάρτη), 02/04 (Κυριακή), 05/04 (Τετάρτη), 09/04 (Κυριακή), 12/04 (Τετάρτη), (για θέσεις 3 – 4, 5 – 6, 7 – 8): 29/03 (Τετάρτη), 02/04 (Κυριακή), 05/04 (Τετάρτη).

1ος όμιλος

1η Αγωνιστική – 16/10/22

Ρεπό: ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

2η Αγωνιστική – 23/10/22

Ρεπό: ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ

3η Αγωνιστική – 30/10/22

Ρεπό: ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙ

4η Αγωνιστική – 06/11/22

Ρεπό: ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

5η Αγωνιστική – 13/11/22

Ρεπό: ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

6η Αγωνιστική – 20/11/22

Ρεπό: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

7η Αγωνιστική – 27/11/22

Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

8η Αγωνιστική – 04/12/22

Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ – ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

9η Αγωνιστική – 11/12/22

Ρεπό: ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙ

*Οι αγώνες στον β΄ γύρο αντιστρέφονται με τις παρακάτω αγωνιστικές και ημερομηνίες: 10η Αγωνιστική – 18/12/22, 11η Αγωνιστική – 08/01/23, 12η Αγωνιστική – 15/01/23, 13η Αγωνιστική – 22/01/23, 14η Αγωνιστική – 29/01/23, 15η Αγωνιστική – 05/02/23, 16η Αγωνιστική – 12/02/23, 17η Αγωνιστική – 19/02/23, 18η Αγωνιστική – 05/03/23.

 

Περισσότερα

Αθλητισμός

ΕΟΚ: Η κλήρωση της Γ΄ Εθνικής μπάσκετ Ανδρών (1ος ΟΜΙΛΟΣ)-Όλο το πρόγραμμα

Δημοσιεύθηκε

στις

Διενεργήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος μπάσκετ της Γ’ Εθνικής ανδρών, με τη συμμετοχή τριών Πατρινών ομάδων (Παναχαϊκή, ΑΟ Γαλήνη, ΑΟ Γλαύκος/Έσπερος ΑΟΠΑ) με το τζάμπολ να διεξάγεται στις 9/10 και θα έχει ολοκληρωθεί μέχρι και τις 2/4 (κανονική διάρκεια). Όλα τα ματς θα λάβουν χώρα Κυριακή. Τα Playoffs και τα Playouts αναμένεται να εκκινήσουν στις 5/4.

1η Αγωνιστική – 09/10/22

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΚΑΠ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

2η Αγωνιστική – 16/10/22

ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΚΑΠ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

3η Αγωνιστική – 23/10/22

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΚΑΠ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”

4η Αγωνιστική – 30/10/22

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΚΑΠ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”

5η Αγωνιστική – 06/11/22

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

ΚΑΠ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

6η Αγωνιστική – 13/11/22

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΚΑΠ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

7η Αγωνιστική – 20/11/22

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΠ

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

8η Αγωνιστική – 27/11/22

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΚΑΠ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

9η Αγωνιστική – 04/12/22

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΚΑΠ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

10η Αγωνιστική – 11/12/22

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ

ΚΑΠ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

11η Αγωνιστική – 18/12/22

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΚΑΠ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩ

*Οι αγώνες στον β΄ γύρο αντιστρέφονται με τις παρακάτω αγωνιστικές και ημερομηνίες: 12η Αγωνιστική – 08/01/23, 13η Αγωνιστική – 15/01/23, 14η Αγωνιστική – 22/01/23, 15η Αγωνιστική – 29/01/23, 16η Αγωνιστική – 05/02/23, 17η Αγωνιστική – 12/02/23, 18η Αγωνιστική – 19/02/23, 19η Αγωνιστική – 05/03/23, 20η Αγωνιστική – 12/03/23, 21η Αγωνιστική – 19/03/23, 22η Αγωνιστική – 02/04/23. Β’ Φάση– Play Off & Play Out: Τετάρτη 05/04, Σάββατο 08/04, Τετάρτη 12/04. Γ’ Φάση – Play Off & Play Out: Σάββατο 22/04, Τετάρτη 26/04, Σάββατο 29/04.

 

Περισσότερα
Advertisement

Ροή ειδήσεων

Advertisement

Αυτή την εβδομάδα