Ερασιτεχνικό
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ (ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ): Ο Παπαδόπουλος στο “Θ. Χρυσανθόπουλος”
Δημοσιεύθηκε
1 έτος πρνστις
Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αχαϊας το Σαββατοκύριακο. Στο ντέρμπι του Β’ ομίλου της 17ης αγωνιστικής ο Κεραυνός υποδέχεται τον Εθνικό Πατρών με διαιτητή τον Γιώργο Παπαδόπουλο.
Αναλυτικά τα προγράμματα με τους διαιτητές έχουν ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ (4/3)
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ (4:30μ.μ.)
Γήπ. Νιφορεΐκων: Δόξα Νιφορεΐκων-Πανμοβριακός Ριόλου, Νίκος Χρονάς
Γήπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας Βραχνεΐκων-Λιμνοχώρι, Νίκος Δανιήλ
Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Αχαιός Σαραβαλίου, Κώστας Βαβαρούτας
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος, 4:30μ.μ.: Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Εθνικός Πατρών, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 4:30μ.μ.: Ατρόμητος Πατρών-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Αλέξανδρος Φωκάς
Γήπ. Ακράτας, 4:30μ.μ.: Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Απόλλων Εγλυκάδος, Κωνσταντίνος Οικονόμου
Γήπ. Προαστίου, 4:30μ.μ.: Νίκη Προαστίου-Πάτρα 2005, Κωνσταντίνος Τηλιγάδας
Γήπ. Προσφυγικών, 7μ.μ.: Άρης Πατρών-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Μιχάλης Ζήκος
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ (4:30μ.μ.)
Γήπ. Χαλανδρίτσας: Φαραικός-Πείρος Ισώματος, Γιώργος Κουτρουμάνης
Γήπ. Κ.Ζάρρας: Αστέρας Λεοντίου-ΑΕ Ροϊτίκων, Παναγιώτης Γκαβός
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Περιβόλα-Άτλας, Κωνσταντίνος Ταξιάρχης
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ρίου, 4:30μ.μ.: Άνω Καστρίτσι-Φοίνικας/Ζήριας, Γιάννης Κονιδάρης
Γήπ. Αχιλλέα, 4:30μ.μ.: ΑΠΣ Ζαβλάνι-Αργυρά Πατρών, Σπύρος Παλαιολόγος
Γήπ. Καμαρών, 4:30μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-Αετός Ρίου, Βασίλης Μαρδάς
Γήπ. Καλαβρύτων, 5μ.μ.: Καλάβρυτα-ΑΕ Αιγίου, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ (4:30μ.μ.)
Γήπ. Προσφυγικών: Ολυμπιακός Πατρών-Καμίνια, Γιώργος Αβραμόπουλος
Γήπ. Ντα Λουζ: Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου-Νεάπολη, Γιώργος Ασπρουλόπουλος
ΚΥΡΙΑΚΗ (5/3)
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4:30μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Δίας Σαραβαλίου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Ελένη Αντωνίου
Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας: Αχαϊκή-Δόξα Παραλίας, Νίκος Δανιήλ
Γήπ. Λακκόπετρας: Ικαρος Λακκόπετρας-Αστέρας Μιντιλογλίου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Δημοτικό Στ. Αιγίου: Παναιγιάλειος-Αετός Πατρών, Αλέξανδρος Φωκάς
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 11π.μ.: Αναγέννηση Πατρών-Παναχαϊκός, Κώστας Ταξιάρχης
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: ΑΟ Τριταίας-Ικαρος Πετρωτού, Νίκος Χρονάς
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 4:30μ.μ.: Σταροχώρι-Αρόη Α.Π.Ο., Μιχάλης Ζήκος
Γήπ. Νιφορεΐκων, 4:30μ.μ.: Κρίνος-Αχαϊκός, Γιάννης Κονιδάρης
Β’ ΟΜΙΛΟΣ (4:30μ.μ.)
Γήπ. Ροδιάς: Φλόγα Ρόδιας-Ηρακλής Πατρών, Διονύσης Βαβίλης
Γήπ. Πλαστήρα: Θύελλα Αιγίου- ΑΕ Αρόης, Κωνσταντίνος Οικονόμου
Γήπ. Τέμενης: Αστέρας Τέμενης-Δαβουρλής K. 92, Νίκος Μέρμηγκας
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 12:30μ.μ.: Βασιλικό-Δάφνη Πατρών, Σταύρος Παπιγκιώτης
Γήπ. Αχιλλέα, 4:30μ.μ.: Πυρσός Πατρών-Ρομαϊκός, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Θύελλας, 4:30μ.μ.: Ωλενιακός-Προοδευτική Πατρών, Βασίλης Τσάκης
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10:30π.μ. Πετεινοί-Αίας Πατρών, Θόδωρος Βέλιου
Γήπ. Κ. Ζάρρας, 1μ.μ.: Α.Ε.Κ. Πατρών-Ψηλαλώνια, Δημήτρης Τσεντούρος
Γήπ. Δημητρόπουλου, 4:30μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Σωτήρης Παπαχρίστος
Γήπ. Καλαβρύτων, 4:30μ.μ. Σκεπαστό-Φοίνικας Αγυιάς, Παναγιώτης Κωνστανταρόπουλος
Γήπ. Ρίου, 4:30μ.μ.: Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Απόλλων Συνοικισμού, Γιώργος Ασπρουλόπουλος
Σχετικά θέματα
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Δύσκολες αποστολές για τους πρωτοπόρους- Όλοι οι διαιτητές των αναμετρήσεων
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κορυφή για τον Ηρακλή
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: “Αυτοκτόνησε” στο 93΄η Θύελλα, νίκες για Ατρόμητο και Πανμοβριακό
Ωραία ατμόσφαιρα στα Προσφυγικά (Βίντεο)
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Αρχίζει το ματς, όλες οι αναμετρήσεις
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Το πρόγραμμα των μπαράζ ανόδου της Α’ Κατηγορίας