Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2024
Connect with us

Ερασιτεχνικό

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Ματσάρες στην 18η στροφή… (Τα προγράμματα με τους διαιτητές)

Δημοσιεύθηκε

στις

 

Με τρία ντέρμπι συνεχίζεται το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας και την 18η αγωνιστική και στους δύο ομίλους.

Στον πρώτο όμιλο ο Πανμοβριακός υποδέχεται την Αχαϊκή ενώ ο Διαγόρας τη Θύελλα Πατρών. Στην δεύτερο όμιλο ο Κεραυνός Αγίου Βασιλείου φιλοξενεί την ομάδα του Παναιγιαλείου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα με τους διαιτητές έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/3

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (4 μ.μ.)

Γήπ. Ροϊτίκων: Δόξα Παραλίας-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Αχαϊκή, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Δόξα Νιφορεΐκων, Γιάννης Πράνταλος

Γήπ. Κ. Ζάρρας: Αχαιός Σαραβαλίου-Ικαρος Λακκόπετρας, Αλέξανδρος Φωκάς

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 4μ.μ.: Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Παναιγιάλειος, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 4μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδος-Άρης Πατρών, Κώστας Βαβαρούτας

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6:30μ.μ.: Αετός Πατρών-Νίκη Προαστίου, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Προσφυγικών, 6:30μ.μ.: Εθνικός Πατρών-Αιγείρα/Ακράτα, Νίκος Δανιήλ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4 μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Φαραϊκός-Περιβόλα, Κώστας Οικονόμου

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πλαστήρα: ΑΕ Αιγίου-Αστέρας Τέμενης, Γιώργος Κουτρουμάνης

Γήπ. Αχιλλέα: Δαβουρλής K. 92-Αχιλλέας Καμαρών, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

Καλάβρυτα- Ανω Καστρίτσι α.α. 3-0 (δήλωσε παραίτηση το Αν Καστίτσι)

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4 μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προσφυγικών: Προοδευτική Πατρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Θόδωρος Βέλιου

Γήπ. Ντα Λουζ: Ολυμπιακός Φίλων-Ωλενιακός, Διονύσης Βαβίλης

Γήπ. Άνω Αλισσού: Ρομαϊκός-Ολυμπιακός Πατρών, Σπύρος Παλαιολόγος

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Δάφνη Πατρών-Καμίνια, Γιάννης Ζεντέλης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου: Φοίνικας Αγυιάς-Αυτόνομη, Γιάννης Κονιδάρης

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4 μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Μιντιλογλίου: Αστέρας Μιντιλογλίου-Ατρόμητος Λάππα, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας Βραχνεΐκων-Θύελλα Πατρών, Γιώργος Παπαδόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέα: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. Κ. Ζάρρας: Πάτρα 2005-Πήγασος Μπεγουλακίου, Νίκος Μέρμηγκας

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: Τριταία-Παναχαϊκός, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Κ. Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Αστέρας Λεοντίου-Πείρος Ισώματος, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Προσφυγικών, 1μ.μ.: Αχαϊκός-Αρόη Α.Π.Ο., Γιώργος Κουτρουμάνης

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 4μ.μ.: Ίκαρος Πετρωτού-ΑΕ Ροϊτίκων, Βασίλης Μαρδάς

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 4μ.μ.: Σταροχώρι-Αναγέννηση Πατρών, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Νιφορεΐκων, 4μ.μ.: Κρίνος-Άτλας Α.Σ., Παναγιώτης Γκαβός

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (4 μ.μ.)

Γήπ. Προαστίου: Αργυρά Πατρών-Φλόγα Ρόδιας, Κώστας Βαβαρούτας

Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Θύελλα Αιγίου, Νίκος Δανιήλ

Γήπ. Προσφυγικών: Αρόης Α.Ε.-Ηρακλής Πατρών, Κώστας Τηλιγάδας

Γήπ. Καμαρών: Φοίνικας Ζήριας-Ζαβλάνι/Αίας ΑΠΣ, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (11 π.μ.)

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Νεάπολη-Βασιλικό, Γιάννης Κονιδάρης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προσφυγικών, 10:30π.μ.: Ψηλαλώνια-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. Αχιλλέα, 1μ.μ.: Αίας Πατρών-Απόλλων Αιγίου, Σταύρος Παπιγκιώτης

Γήπ. Δημητρόπουλου, 4μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-Σκεπαστό, Βασίλης Τσάκης

Γήπ. Προσφυγικών, 6:30μ.μ.: Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας-Πετεινοί, Γιώργος Ασπρουλόπουλος


Ροή ειδήσεων

Advertisement