Ερασιτεχνικό
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Ματσάρες στην 18η στροφή… (Τα προγράμματα με τους διαιτητές)
Δημοσιεύθηκε
1 έτος πρνστις
Με τρία ντέρμπι συνεχίζεται το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας και την 18η αγωνιστική και στους δύο ομίλους.
Στον πρώτο όμιλο ο Πανμοβριακός υποδέχεται την Αχαϊκή ενώ ο Διαγόρας τη Θύελλα Πατρών. Στην δεύτερο όμιλο ο Κεραυνός Αγίου Βασιλείου φιλοξενεί την ομάδα του Παναιγιαλείου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα με τους διαιτητές έχει ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/3
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ (4 μ.μ.)
Γήπ. Ροϊτίκων: Δόξα Παραλίας-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Νίκος Χρονάς
Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Αχαϊκή, Παναγιώτης Καδδάς
Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Δόξα Νιφορεΐκων, Γιάννης Πράνταλος
Γήπ. Κ. Ζάρρας: Αχαιός Σαραβαλίου-Ικαρος Λακκόπετρας, Αλέξανδρος Φωκάς
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 4μ.μ.: Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Παναιγιάλειος, Κώστας Ανδριανός
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 4μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδος-Άρης Πατρών, Κώστας Βαβαρούτας
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6:30μ.μ.: Αετός Πατρών-Νίκη Προαστίου, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Προσφυγικών, 6:30μ.μ.: Εθνικός Πατρών-Αιγείρα/Ακράτα, Νίκος Δανιήλ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4 μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Χαλανδρίτσας: Φαραϊκός-Περιβόλα, Κώστας Οικονόμου
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Πλαστήρα: ΑΕ Αιγίου-Αστέρας Τέμενης, Γιώργος Κουτρουμάνης
Γήπ. Αχιλλέα: Δαβουρλής K. 92-Αχιλλέας Καμαρών, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
Καλάβρυτα- Ανω Καστρίτσι α.α. 3-0 (δήλωσε παραίτηση το Αν Καστίτσι)
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4 μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Προσφυγικών: Προοδευτική Πατρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Θόδωρος Βέλιου
Γήπ. Ντα Λουζ: Ολυμπιακός Φίλων-Ωλενιακός, Διονύσης Βαβίλης
Γήπ. Άνω Αλισσού: Ρομαϊκός-Ολυμπιακός Πατρών, Σπύρος Παλαιολόγος
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Δάφνη Πατρών-Καμίνια, Γιάννης Ζεντέλης
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ρίου: Φοίνικας Αγυιάς-Αυτόνομη, Γιάννης Κονιδάρης
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4 μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Μιντιλογλίου: Αστέρας Μιντιλογλίου-Ατρόμητος Λάππα, Αλέξανδρος Φωκάς
Γήπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας Βραχνεΐκων-Θύελλα Πατρών, Γιώργος Παπαδόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Αχιλλέα: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Κώστας Οικονόμου
Γήπ. Κ. Ζάρρας: Πάτρα 2005-Πήγασος Μπεγουλακίου, Νίκος Μέρμηγκας
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: Τριταία-Παναχαϊκός, Κώστας Ανδριανός
Γήπ. Κ. Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Αστέρας Λεοντίου-Πείρος Ισώματος, Κώστας Ταξιάρχης
Γήπ. Προσφυγικών, 1μ.μ.: Αχαϊκός-Αρόη Α.Π.Ο., Γιώργος Κουτρουμάνης
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 4μ.μ.: Ίκαρος Πετρωτού-ΑΕ Ροϊτίκων, Βασίλης Μαρδάς
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 4μ.μ.: Σταροχώρι-Αναγέννηση Πατρών, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γήπ. Νιφορεΐκων, 4μ.μ.: Κρίνος-Άτλας Α.Σ., Παναγιώτης Γκαβός
Β’ ΟΜΙΛΟΣ (4 μ.μ.)
Γήπ. Προαστίου: Αργυρά Πατρών-Φλόγα Ρόδιας, Κώστας Βαβαρούτας
Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Θύελλα Αιγίου, Νίκος Δανιήλ
Γήπ. Προσφυγικών: Αρόης Α.Ε.-Ηρακλής Πατρών, Κώστας Τηλιγάδας
Γήπ. Καμαρών: Φοίνικας Ζήριας-Ζαβλάνι/Αίας ΑΠΣ, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ (11 π.μ.)
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Νεάπολη-Βασιλικό, Γιάννης Κονιδάρης
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Προσφυγικών, 10:30π.μ.: Ψηλαλώνια-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Σωτήρης Παπαχρήστος
Γήπ. Αχιλλέα, 1μ.μ.: Αίας Πατρών-Απόλλων Αιγίου, Σταύρος Παπιγκιώτης
Γήπ. Δημητρόπουλου, 4μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-Σκεπαστό, Βασίλης Τσάκης
Γήπ. Προσφυγικών, 6:30μ.μ.: Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας-Πετεινοί, Γιώργος Ασπρουλόπουλος
Σχετικά θέματα
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Δύσκολες αποστολές για τους πρωτοπόρους- Όλοι οι διαιτητές των αναμετρήσεων
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κορυφή για τον Ηρακλή
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: “Αυτοκτόνησε” στο 93΄η Θύελλα, νίκες για Ατρόμητο και Πανμοβριακό
Ωραία ατμόσφαιρα στα Προσφυγικά (Βίντεο)
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Αρχίζει το ματς, όλες οι αναμετρήσεις
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Το πρόγραμμα των μπαράζ ανόδου της Α’ Κατηγορίας