Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου 2023
Connect with us

Ερασιτεχνικό

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Τα προγράμματα σε Α’ και Β’ όμιλο

Δημοσιεύθηκε

στις

 

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση και στην Β’ Κατηγορία σε Α’ και Β’ όμιλο

Στην Β’ Κατηγορία θα υπάρχουν δύο όμιλοι από 14 ομάδες.

(Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Αστέρας Μιντιλογλίου, Άτλας, Δάφνη Πατρών, Δίας Σαραβαλίου, Ίκαρος Λακκόπετρας, Κρίνος, Λιμνοχώρι, Νεάπολη, Ολυμπιακός Φίλων, Παναχαϊκός, Πυρσός, Σταροχώρι, Τριταία, Φαραϊκός.

(Β΄ΟΜΙΛΟΣ): Άβυθος, Αιγίου Α.Ε., Απόλλων Εγλυκάδας, Απόλλων Συν. Αιγίου, Αρόης Α.Ε., Αστέρας Λεοντίου, Αστέρας Τέμενης, Αχιλλέας Καμαρών, Ηρακλής Πατρών, Πανιώνιος/Αχιλλέας, Πάτρα 2005, Πετεινοί, Φοίνικας Ζήριας, Αίας Πατρών.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Λιμνοχώρι – Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός”

Δίας Σαραβαλίου – Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου

Κρίνος – Σταροχώρι

Πυρσός Πατρών – Ικαρος Λακκόπετρας

Παναχαϊκός – Νεάπολη ΑΕ

Φαραικός – Δάφνη Πατρώ

Άτλας Α.Σ. – Αστέρας Μιντιλογλίου

2η Αγωνιστική

Σταροχώρι – Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου

Ικαρος Λακκόπετρας – Δίας Σαραβαλίου

Νεάπολη ΑΕ – Κρίνος

Δάφνη Πατρών – Πυρσός Πατρών

Αστέρας Μιντιλογλίου – Παναχαϊκός

Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός” – Φαραικός

Άτλας Α.Σ. – Λιμνοχώρι

3η Αγωνιστική

Σταροχώρι – Ικαρος Λακκόπετρας

Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου – Νεάπολη ΑΕ

Δίας Σαραβαλίου – Δάφνη Πατρών

Κρίνος – Αστέρας Μιντιλογλίου

Πυρσός Πατρών – Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός”

Παναχαϊκός – Άτλας Α.Σ.

Λιμνοχώρι – Φαραικός

4η Αγωνιστική

Νεάπολη ΑΕ – Ικαρος Λακκόπετρας

Δάφνη Πατρών – Σταροχώρι

Αστέρας Μιντιλογλίου – Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου

Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός” – Δίας Σαραβαλίου

Άτλας Α.Σ. – Κρίνος

Φαραικός – Πυρσός Πατρών

Παναχαϊκός – Λιμνοχώρι

5η Αγωνιστική

Νεάπολη ΑΕ – Δάφνη Πατρών

Ικαρος Λακκόπετρας – Αστέρας Μιντιλογλίου

Σταροχώρι – Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός”

Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου – Άτλας Α.Σ.

Δίας Σαραβαλίου – Φαραικός

Κρίνος – Παναχαϊκός

Λιμνοχώρι – Πυρσός Πατρών

6η Αγωνιστική

Αστέρας Μιντιλογλίου – Δάφνη Πατρών

Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός” – Νεάπολη ΑΕ

Άτλας Α.Σ. – Ικαρος Λακκόπετρας

Φαραικός – Σταροχώρι

Παναχαϊκός – Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου

Πυρσός Πατρών – Δίας Σαραβαλίου

Κρίνος – Λιμνοχώρι

7η Αγωνιστική

Αστέρας Μιντιλογλίου – Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός”

Δάφνη Πατρών – Άτλας Α.Σ.

Νεάπολη ΑΕ – Φαραικός

Ικαρος Λακκόπετρας – Παναχαϊκός

Σταροχώρι – Πυρσός Πατρών

Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου – Κρίνος

Λιμνοχώρι – Δίας Σαραβαλίου

8η Αγωνιστική

Άτλας Α.Σ. – Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός”

Φαραικός – Αστέρας Μιντιλογλίου

Παναχαϊκός – Δάφνη Πατρών

Πυρσός Πατρών – Νεάπολη ΑΕ

Κρίνος – Ικαρος Λακκόπετρας

Δίας Σαραβαλίου – Σταροχώρι

Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου – Λιμνοχώρι

9η Αγωνιστική

Φαραικός – Άτλας Α.Σ.

Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός” – Παναχαϊκός

Αστέρας Μιντιλογλίου – Πυρσός Πατρών

Δάφνη Πατρών – Κρίνος

Νεάπολη ΑΕ – Δίας Σαραβαλίου

Ικαρος Λακκόπετρας – Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου

Λιμνοχώρι – Σταροχώρι

10η Αγωνιστική

Παναχαϊκός – Φαραικός

Πυρσός Πατρών – Άτλας Α.Σ.

Κρίνος – Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός”

Δίας Σαραβαλίου – Αστέρας Μιντιλογλίου

Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου – Δάφνη Πατρών

Σταροχώρι – Νεάπολη ΑΕ

Ικαρος Λακκόπετρας – Λιμνοχώρι

11η Αγωνιστική

Πυρσός Πατρών – Παναχαϊκός

Φαραικός – Κρίνος

Άτλας Α.Σ. – Δίας Σαραβαλίου

Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός” – Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου

Αστέρας Μιντιλογλίου – Σταροχώρι

Δάφνη Πατρών – Ικαρος Λακκόπετρας

Λιμνοχώρι – Νεάπολη ΑΕ

12η Αγωνιστική

Κρίνος – Πυρσός Πατρών

Δίας Σαραβαλίου – Παναχαϊκός

Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου – Φαραικός

Σταροχώρι – Άτλας Α.Σ.

Ικαρος Λακκόπετρας – Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός”

Νεάπολη ΑΕ – Αστέρας Μιντιλογλίου

Δάφνη Πατρών – Λιμνοχώρι

13η Αγωνιστική

Δίας Σαραβαλίου – Κρίνος

Πυρσός Πατρών – Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου

Παναχαϊκός – Σταροχώρι

Φαραικός – Ικαρος Λακκόπετρας

Άτλας Α.Σ. – Νεάπολη ΑΕ

Τριταίας ΑΟ – “Ο Τριταιικός” – Δάφνη Πατρών

Λιμνοχώρι – Αστέρας Μιντιλογλίου

* Τα ματς του β’ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Φοινικας Ζήριας – Αίας Πατρών

Αχιλλέας Καμαρών – Απόλλων Εγλυκάδος

Αστήρ Τέμενης – Άβυθος Αιγιάλειας

Ηρακλής Πατρών – Αρόης Α.Ε.

Πετεινοί – Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

Αιγίου ΑΕ – Αστέρας Λεοντίου

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου – Πάτρα 2005 A.E.

2η Αγωνιστική

Άβυθος Αιγιάλειας – Απόλλων Εγλυκάδος

Αρόης Α.Ε. – Αχιλλέας Καμαρών

Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) – Αστήρ Τέμενης

Αστέρας Λεοντίου – Ηρακλής Πατρών

Πάτρα 2005 A.E. – Πετεινοί

Αίας Πατρών – Αιγίου ΑΕ

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου – Φοινικας Ζήριας

3η Αγωνιστική

Άβυθος Αιγιάλειας – Αρόης Α.Ε.

Απόλλων Εγλυκάδος – Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

Αχιλλέας Καμαρών – Αστέρας Λεοντίου

Αστήρ Τέμενης – Πάτρα 2005 A.E.

Ηρακλής Πατρών – Αίας Πατρών

Πετεινοί – Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

Φοινικας Ζήριας – Αιγίου ΑΕ

4η Αγωνιστική

Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) – Αρόης Α.Ε.

Αστέρας Λεοντίου – Άβυθος Αιγιάλειας

Πάτρα 2005 A.E. – Απόλλων Εγλυκάδος

Αίας Πατρών – Αχιλλέας Καμαρών

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου – Αστήρ Τέμενης

Αιγίου ΑΕ – Ηρακλής Πατρών

Πετεινοί – Φοινικας Ζήριας

 

5η Αγωνιστική

Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) – Αστέρας Λεοντίου

Αρόης Α.Ε. – Πάτρα 2005 A.E.

Άβυθος Αιγιάλειας – Αίας Πατρών

Απόλλων Εγλυκάδος – Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου\

Αχιλλέας Καμαρών – Αιγίου ΑΕ

Αστήρ Τέμενης – Πετεινοί

Φοινικας Ζήριας – Ηρακλής Πατρών

6η Αγωνιστική

Πάτρα 2005 A.E. – Αστέρας Λεοντίου

Αίας Πατρών – Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου – Αρόης Α.Ε.

Αιγίου ΑΕ – Άβυθος Αιγιάλειας

Πετεινοί – Απόλλων Εγλυκάδος

Ηρακλής Πατρών – Αχιλλέας Καμαρών

Αστήρ Τέμενης – Φοινικας Ζήριας

7η Αγωνιστική

Πάτρα 2005 A.E. – Αίας Πατρών

Αστέρας Λεοντίου – Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) – Αιγίου ΑΕ

Αρόης Α.Ε. – Πετεινοί

Άβυθος Αιγιάλειας – Ηρακλής Πατρών

Απόλλων Εγλυκάδος – Αστήρ Τέμενης

Φοινικας Ζήριας – Αχιλλέας Καμαρών

8η Αγωνιστική

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου – Αίας Πατρών

Αιγίου ΑΕ – Πάτρα 2005 A.E.

Πετεινοί – Αστέρας Λεοντίου

Ηρακλής Πατρών – Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

Αστήρ Τέμενης – Αρόης Α.Ε.

Αχιλλέας Καμαρών – Άβυθος Αιγιάλειας

Απόλλων Εγλυκάδος – Φοινικας Ζήριας

9η Αγωνιστική

Αιγίου ΑΕ – Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

Αίας Πατρών – Πετεινοί

Πάτρα 2005 A.E. – Ηρακλής Πατρών

Αστέρας Λεοντίου – Αστήρ Τέμενης

Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) – Αχιλλέας Καμαρών

Αρόης Α.Ε. – Απόλλων Εγλυκάδος

Φοινικας Ζήριας – Άβυθος Αιγιάλειας

10η Αγωνιστική

Πετεινοί – Αιγίου ΑΕ

Ηρακλής Πατρών – Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

Αστήρ Τέμενης – Αίας Πατρών

Αχιλλέας Καμαρών – Πάτρα 2005 A.E.

Απόλλων Εγλυκάδος – Αστέρας Λεοντίου

Άβυθος Αιγιάλειας – Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

Αρόης Α.Ε. – Φοινικας Ζήριας

11η Αγωνιστική

Ηρακλής Πατρών – Πετεινοί

Αιγίου ΑΕ – Αστήρ Τέμενης

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου – Αχιλλέας Καμαρών

Αίας Πατρών – Απόλλων Εγλυκάδος

Πάτρα 2005 A.E. – Άβυθος Αιγιάλειας

Αστέρας Λεοντίου – Αρόης Α.Ε.

Φοινικας Ζήριας – Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

12η Αγωνιστική

Αστήρ Τέμενης – Ηρακλής Πατρών

Αχιλλέας Καμαρών – Πετεινοί

Απόλλων Εγλυκάδος – Αιγίου ΑΕ

Άβυθος Αιγιάλειας – Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου

Αρόης Α.Ε. – Αίας Πατρών

Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) – Πάτρα 2005 A.E.

Αστέρας Λεοντίου – Φοινικας Ζήριας

13η Αγωνιστική

Αχιλλέας Καμαρών – Αστήρ Τέμενης

Ηρακλής Πατρών – Απόλλων Εγλυκάδος

Πετεινοί – Άβυθος Αιγιάλειας

Αιγίου ΑΕ – Αρόης Α.Ε.

Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου – Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)

Αίας Πατρών – Αστέρας Λεοντίου

Φοινικας Ζήριας – Πάτρα 2005 A.E.

* Τα ματς του β’ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.

 

 

Ροή ειδήσεων

Advertisement