Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου 2024
Connect with us

Πάτρα - Δ. Ελλάδα

Δήμος Δυτικής Αχαΐας: Τα τελικά αποτελέσματα-Αναλυτικά οι σταυροί που έλαβαν οι υποψήφιοι

Δημοσιεύθηκε

στις

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Αχαΐας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δύμης
1 ) ΛΟΥΓΚΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΑΡΑΝΤΗ 137
2 ) ΓΚΑΤΖΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 118
3 ) ΤΡΟΥΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 91
4 ) ΝΥΦΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 90
5 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 63
6 ) ΛΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 57
7 ) ΒΕΝΤΙΡΟΖΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΖΟΖΙΤΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 40
8 ) ΖΟΥΒΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 33
9 ) ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 32
10 ) ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 32
11 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 16
12 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΑΓΑΘΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 6

Λαρισσού

13 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 30
14 ) ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30
15 ) ΤΣΙΡΙΚΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ 22
16 ) ΝΙΦΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12
17 ) ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΩ του ΑΛΕΞΙΟΥ 3

Μόβρης

18 ) ΠΥΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΕΓΑΚΛΗ 34
19 ) ΠΥΡΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ 24
20 ) ΒΛΑΧΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 24
21 ) ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19
22 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 6

Ωλένιας

23 ) ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 78
24 ) ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΑΠΗ του ΑΝΔΡΕΑ 56
25 ) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 26
26 ) ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 21
27 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 19
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Άνω Αχαΐας
1 ) ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΦΑΙΔΩΝ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 2

Ελαιοχωρίου

2 ) ΝΥΦΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3

Άνω Σουδεναιίκων

3 ) ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ 4

Αχαϊκού

4 ) ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 0

Πορτών

5 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1

Φλόκα

6 ) ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1

Φωσταίνης

7 ) ΚΩΣΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 5
8 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 0

Χαραυγής

9 ) ΜΠΑΣΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 0
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Κάτω Αχαΐας
1 ) ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 53
2 ) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΔΗΜΑΚΗΣ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 37
3 ) ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 25
4 ) ΝΥΦΑΚΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
Σελίδα 1 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

5 ) ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 9
6 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 9

Αλισσού

7 ) ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΔΡΕΑ 18
8 ) ΛΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 14
9 ) ΣΑΜΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΝΙΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 14
10 ) ΚΑΜΠΕΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 11

Κάτω Αλισσού

11 ) ΜΠΑΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 16
12 ) ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 15
13 ) ΚΟΛΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 5

Νιφοραιίκων

14 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 2
15 ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 1
16 ) ΠΑΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 0

Μετοχίου

17 ) ΒΕΡΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 12
18 ) ΝΙΚΟΛΕΤΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 8
19 ) ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 4

Απιδεώνος

20 ) ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 7
21 ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 6
22 ) ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 1

Λακκοπέτρας

23 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 4
24 ) ΚΑΛΟΓΕΡΑΤΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 2
25 ) ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1

Ριόλου

26 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 10
27 ) ΚΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (ΠΕΡΡΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 10
28 ) ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5

Καραιίκων

29 ) ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 16
30 ) ΝΙΦΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11
31 ) ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 0

Λιμνοχωρίου

32 ) ΡΑΛΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ 8
33 ) ΚΟΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6
34 ) ΑΤΑΛΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4

Σαγαιίκων

35 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6
36 ) ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4
37 ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4
38 ) ΑΥΓΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2
39 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1

Αγίου Νικολάου Κράλης

40 ) ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 4
41 ) ΖΗΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΕΛΛΗΝΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2
42 ) ΚΩΣΤΟΥΛΙΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2

Αγίου Στεφάνου

43 ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 15
44 ) ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΥΡΩΝΑ 13
45 ) ΑΛΑΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2

Λουσικών

46 ) ΡΕΚΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20
47 ) ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 8
48 ) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ 4
Σελίδα 2 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023
Μιτοπόλεως

49 ) ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 3
50 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 0
51 ) ΣΤΡΑΤΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 0

Σαντομερίου

52 ) ΝΥΦΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1
53 ) ΣΤΡΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 0
54 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 0

Χαϊκαλίου

55 ) ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 13
56 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5
57 ) ΤΖΑΜΑΡΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 4

Σελίδα 3 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

Δύναμη Προοπτικής για την Δυτική Αχαϊα
Καταχωρημένα Τμήματα 78
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Αχαΐας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δύμης
1 ) ΓΕΩΡΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 434
2 ) ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 331
3 ) ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 318
4 ) ΤΣΑΡΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ 299
5 ) ΝΙΦΟΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 285
6 ) ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 264
7 ) ΝΤΑΛΑΠΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΗΣ 259
8 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ 257
9 ) ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 253
10 ) ΡΑΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 209
11 ) ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 193
12 ) ΜΠΕΚΙΡΗ – ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ 167
13 ) ΜΑΛΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 163
14 ) ΑΣΠΡΟΜΑΛΛΗ ΓΕΡΑΣΙΜΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 121
15 ) ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 99
16 ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 92
17 ) ΣΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 81
18 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 80
19 ) ΡΕΚΑΤΣΙΝΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 79
20 ) ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 72
21 ) ΛΙΑΚΕΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 68
22 ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 60
23 ) ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 60
24 ) ΖΑΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 56
25 ) ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑΣ 53
26 ) ΝΙΦΟΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 27
27 ) ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 14

Λαρισσού

28 ) ΓΚΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 319
29 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 296
30 ) ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 239
31 ) ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 214
32 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 173
33 ) ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 167
34 ) ΚΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 123
35 ) ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 117
36 ) ΤΣΑΦΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ (ΦΙΛΟΣ) του ΗΛΙΑ 91
37 ) ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 82
38 ) ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ 80
39 ) ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 79
40 ) ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 53

Μόβρης

41 ) ΠΥΡΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 247
42 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 218
43 ) ΠΥΡΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 186
44 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 176
45 ) ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 170
46 ) ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 154
47 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 132
48 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 75
49 ) ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 72
50 ) ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 46
51 ) ΣΕΡΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 45
52 ) ΤΖΕΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 23
53 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 19

Ωλένιας

54 ) ΛΙΒΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 291
Σελίδα 4 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

55 ) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 265
56 ) ΧΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 252
57 ) ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 214
58 ) ΚΛΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 168
59 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΟΛΥΖΩΗ 153
60 ) ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59
61 ) ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΕΟΚΛΗ 41
62 ) ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 39
63 ) ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 38
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Άνω Αχαΐας
1 ) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 6

Ελαιοχωρίου

2 ) ΣΑΦΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15

Άνω Σουδεναιίκων

3 ) ΝΤΟΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 2

Αχαϊκού

4 ) ΛΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 3

Πορτών

5 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1

Φλόκα

6 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 0

Φωσταίνης

7 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 16

Χαραυγής

8 ) ΣΓΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Κάτω Αχαΐας
1 ) ΧΗΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 249
2 ) ΧΟΥΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 238
3 ) ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 205
4 ) ΚΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 196
5 ) ΜΠΑΚΑΛΙΔΗΣ ΦΑΙΔΩΝ του ΛΕΩΝΙΔΑ 126
6 ) ΓΚΟΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 123
7 ) ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 104
8 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 95
9 ) ΜΠΙΤΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ 89
10 ) ΦΡΟΥΝΤΑ ΕΛΕΝΗ ΕΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 83
11 ) ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑΤΑΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 47
12 ) ΤΣΟΥΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 39
13 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 31

Αγιοβλασιτίκων

14 ) ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 37
15 ) ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8
16 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1

Αλισσού

17 ) ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 25
18 ) ΑΝΔΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2
19 ) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 2

Κάτω Αλισσού

20 ) ΝΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22
21 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 10
22 ) ΔΡΙΜΑΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 5
23 ) ΚΑΡΝΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1
24 ) ΒΑΓΕΝΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΕΤΡΟΥ 1

Νιφοραιίκων

25 ) ΝΙΦΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
26 ) ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 8
Σελίδα 5 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

27 ) ΚΑΡΑΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 3

Πετροχωρίου

28 ) ΝΙΦΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 24
29 ) ΛΕΧΟΥΡΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 23
30 ) ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9
31 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5

Μετοχίου

32 ) ΛΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 74
33 ) ΑΓΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 35
34 ) ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 28
35 ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18
36 ) ΡΟΥΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 10
37 ) ΒΑΡΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8

Αγίου Νικολάου Σπάτων

38 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 34
39 ) ΓΡΑΜΜΑΤΣΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16
40 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 7

Απιδεώνος

41 ) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 56
42 ) ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 33
43 ) ΜΠΟΥΣΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6

Αράξου

44 ) ΓΚΙΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ 16
45 ) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 10
46 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 8

Βελιτσών

47 ) ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΔΡΕΑ 4
48 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3
49 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0

Καγκαδίου

50 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39
51 ) ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΚΑΣΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7
52 ) ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 5

Λακκοπέτρας

53 ) ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 241
54 ) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 152
55 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 64
56 ) ΧΟΥΝΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 60
57 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 59
58 ) ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 43
59 ) ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 40
60 ) ΡΟΥΒΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 21

Ματαράγκας

61 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 87
62 ) ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 80
63 ) ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 62
64 ) ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 26
65 ) ΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 10
66 ) ΤΑΠΕΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 8
67 ) ΜΟΥΡΟΥΤΗ ΜΑΡΙΚΑ του ΙΩΑΝΝΗ 3
68 ) ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 0

Μιχοΐου

69 ) ΑΜΑΞΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
70 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ 3
71 ) ΜΠΟΥΣΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 0

Πέτα

72 ) ΜΠΕΚΙΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0
73 ) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΑΠΗ της ΝΙΚΗΣ 0
Σελίδα 6 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

74 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ 0

Ριόλου

75 ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 4
76 ) ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 4
77 ) ΣΠΑΘΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3
78 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 1

Καραιίκων

79 ) ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 26
80 ) ΛΑΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 6
81 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2

Κρίνου

82 ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 7
83 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 1
84 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 0

Λιμνοχωρίου

85 ) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΜΑΡΚΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 140
86 ) ΛΟΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 127
87 ) ΤΣΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ 71
88 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 41
89 ) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24
90 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 20
91 ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 17

Μύρτου

92 ) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2
93 ) ΤΟΥΝΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0
94 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΟΛΓΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 0

Σαγαιίκων

95 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 52
96 ) ΓΚΟΤΣΟΥΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 39
97 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 29
98 ) ΤΣΙΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 23
99 ) ΜΑΝΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 20
100 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 5
101 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0

Φράγκας

102 ) ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27
103 ) ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 20
104 ) ΤΣΑΓΓΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0

Αγίου Νικολάου Κράλης

105 ) ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 81
106 ) ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 11
107 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 6

Αγίου Στεφάνου

108 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 16
109 ) ΔΙΔΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 12
110 ) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 7

Άρλας

111 ) ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 29
112 ) ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ 6
113 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3

Κάτω Μαζαράκι

114 ) ΦΡΑΓΓΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 20
115 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14
116 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3

Λουσικών

117 ) ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 32
118 ) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 31
Σελίδα 7 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

119 ) ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1
120 ) ΜΠΟΥΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1

Χαϊκαλίου

121 ) ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13
122 ) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 0
123 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0

Σελίδα 8 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

ΟΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΤΙΚΗ ΑΧΑΙΑ-ΛΙΑΚΟΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 78
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Αχαΐας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δύμης
1 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 942
2 ) ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 826
3 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΡΟΔΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 746
4 ) ΜΠΑΧΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 732
5 ) ΤΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ 728
6 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 706
7 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 474
8 ) ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 471
9 ) ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 470
10 ) ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 444
11 ) ΜΑΚΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 416
12 ) ΓΙΑΧΑΛΗ – ΖΑΜΠΕΤΑ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 387
13 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΣΟΥΛΑ) του ΠΕΤΡΟΥ 372
14 ) ΠΑΛΥΒΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΡΟΝΗ 364
15 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 324
16 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 278
17 ) ΓΚΡΕΚΟΥ-ΠΑΠΑΧΑΝΤΖΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 269
18 ) ΔΑΡΕΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΙΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 249
19 ) ΜΠΕΚΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 190
20 ) ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 156
21 ) ΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 141
22 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 134
23 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 126
24 ) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΣΑΜΟΥΡΗΣ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 98
25 ) ΜΑΡΑΝΤΖΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 74
26 ) ΚΑΡΔΑΜΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 68
27 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 37
28 ) ΖΑΝΝΗ – ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 35

Λαρισσού

29 ) ΠΕΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 889
30 ) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 776
31 ) ΟΡΛΩΦ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 683
32 ) ΓΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ (ΝΤΕΤΑΡΗΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 646
33 ) ΜΑΡΓΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 566
34 ) ΘΑΝΑΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 464
35 ) ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 378
36 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 373
37 ) ΤΑΠΕΙΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 314
38 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 211
39 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 185
40 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΑΡΧΟΝΤΩ του ΙΩΑΝΝΗ 152
41 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΕΛΛΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 79

Μόβρης

42 ) ΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1376
43 ) ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1013
44 ) ΟΡΔΙΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 721
45 ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 710
46 ) ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 661
47 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 586
48 ) ΓΚΟΒΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 364
49 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 296
50 ) ΣΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 197
51 ) ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 157
52 ) ΤΣΑΦΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 126
53 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 61
54 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΑΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 8

Ωλένιας

Σελίδα 9 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

55 ) ΠΟΥΛΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 693
56 ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 579
57 ) ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΚΙΖΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 567
58 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 429
59 ) ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 426
60 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΟΥΤΡΑΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΥ 314
61 ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 262
62 ) ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΚΙΩΝΑ 140
63 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 104
64 ) ΒΕΡΥΚΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 54
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Άνω Αχαΐας
1 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 46
2 ) ΤΣΙΡΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1
3 ) ΣΟΥΛΟΥΚΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ 0

Ελαιοχωρίου

4 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 91
5 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 14
6 ) ΤΣΑΚΩΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 7

Άνω Σουδεναιίκων

7 ) ΚΑΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16
8 ) ΚΟΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 11

Αχαϊκού

9 ) ΦΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 38
10 ) ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20
11 ) ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 4

Πορτών

12 ) ΔΡΙΜΑΛΑΣ (ΛΙΑΡΟΣ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 282
13 ) ΜΑΚΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20
14 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10

Φλόκα

15 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 59
16 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4

Φωσταίνης

17 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 54
18 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 21
19 ) ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΖΑΧΑΡΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10

Χαραυγής

20 ) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 57
21 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 46
22 ) ΣΓΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Κάτω Αχαΐας
1 ) ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΕΝΤΖΗ) του ΗΡΑΚΛΗ 274
2 ) ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 234
3 ) ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 141
4 ) ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΛΕΞΙΟΥ 106
5 ) ΠΑΪΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 94
6 ) ΟΡΛΩΦ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΠΕΤΡΟΥ 92
7 ) ΜΥΛΩΝΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 91
8 ) ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 73
9 ) ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 57
10 ) ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 45
11 ) ΜΟΥΤΣΑ ΕΙΡΗΝΑ του ΑΡΜΠΕΝ 31
12 ) ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 26
13 ) ΛΕΖΗ ΜΑΡΙΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΜΑΡΙΕΤΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19

Αγιοβλασιτίκων

14 ) ΚΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 53
15 ) ΜΠΡΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 28
Σελίδα 10 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

16 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 22
17 ) ΧΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 0

Αλισσού

18 ) ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 149
19 ) ΤΣΙΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 115
20 ) ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 78
21 ) ΚΟΥΡΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 45
22 ) ΝΙΚΟΛΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 24
23 ) ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 16

Κάτω Αλισσού

24 ) ΠΙΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 99
25 ) ΚΑΡΑΒΟΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 86
26 ) ΚΑΡΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 51
27 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΠΕΣΚΟΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 37
28 ) ΚΡΟΜΛΙΔΟΥ ΓΑΛΗΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 16
29 ) ΓΙΩΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10
30 ) ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4

Νιφοραιίκων

31 ) ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 180
32 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ (ΤΡΙΓΚΑΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50
33 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 42
34 ) ΚΩΣΤΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 27
35 ) ΒΕΡΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 20
36 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14
37 ) ΠΗΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6
38 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1

Πετροχωρίου

39 ) ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 185
40 ) ΖΑΜΠΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 129
41 ) ΠΑΠΑΖΩΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 84
42 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 37
43 ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 28
44 ) ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 28
45 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18
46 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13

Μετοχίου

47 ) ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 226
48 ) ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 204
49 ) ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΑΛΛΙΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 120
50 ) ΓΚΟΥΤΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΖΗΣΙΜΟΥ 52
51 ) ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 42
52 ) ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 35
53 ) ΜΠΟΥΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 26
54 ) ΔΑΛΑΜΠΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11

Αγίου Νικολάου Σπάτων

55 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 102
56 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 48
57 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 39
58 ) ΒΟΡΥΛΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 13
59 ) ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 2

Απιδεώνος

60 ) ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΗΛΙΑ 63
61 ) ΚΑΦΟΥΣΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 46
62 ) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26
63 ) ΓΙΑΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 16
64 ) ΛΑΓΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0

Αράξου

65 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 53
66 ) ΤΣΑΦΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 26
Σελίδα 11 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

67 ) ΓΚΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 15
68 ) ΓΚΙΩΝΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΗΛΙΑ 9
69 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8
70 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 5

Βελιτσών

71 ) ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 111
72 ) ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΣ 53
73 ) ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 27
74 ) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 21
75 ) ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9
76 ) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 6
77 ) ΤΖΑΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 5

Καγκαδίου

78 ) ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 118
79 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 80
80 ) ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 57
81 ) ΔΡΟΣΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 14
82 ) ΜΠΟΥΣΙΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9

Λακκοπέτρας

83 ) ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗ – ΜΠΑΛΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 110
84 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 64
85 ) ΜΠΕΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 37
86 ) ΝΙΦΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 35
87 ) ΤΖΕΛΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
88 ) ΘΩΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10
89 ) ΤΕΦΑ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 8

Ματαράγκας

90 ) ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 45
91 ) ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 25
92 ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 14
93 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΑ 13
94 ) ΤΣΑΜΗ – ΒΟΡΥΛΛΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7

Μιχοΐου

95 ) ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 138
96 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 131
97 ) ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 76
98 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 59
99 ) ΤΣΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 36
100 ) ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 20
101 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13
102 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4

Πέτα

103 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 133
104 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 59
105 ) ΤΣΙΧΛΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 28
106 ) ΜΑΡΓΑΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 16
107 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 12
108 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 6
109 ) ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 2
110 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 1

Ριόλου

111 ) ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 253
112 ) ΨΥΧΟΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 106
113 ) ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 78
114 ) ΜΠΟΥΡΛΗ – ΝΤΑΛΟΥΔΗ ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 33
115 ) ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 26
116 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ 22
117 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 20
118 ) ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 16

Σελίδα 12 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023
Καραιίκων

119 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 114
120 ) ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 82
121 ) ΡΕΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 72
122 ) ΝΙΦΟΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 65
123 ) ΠΑΛΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΗΛΙΑ 22
124 ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 17
125 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ 16
126 ) ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 11

Κρίνου

127 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 156
128 ) ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 64
129 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 48
130 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19
131 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 8
132 ) ΚΟΡΡΟΒΕΣΗ – ΚΑΛΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6

Λιμνοχωρίου

133 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 108
134 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 95
135 ) ΚΟΥΣΑΘΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 70
136 ) ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 66
137 ) ΤΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 40
138 ) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 35
139 ) ΤΣΙΤΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13
140 ) ΚΟΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13

Μύρτου

141 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 180
142 ) ΤΖΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 104
143 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 87
144 ) ΒΕΡΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 43
145 ) ΤΖΕΛΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 24
146 ) ΚΟΝΤΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 18
147 ) ΚΑΝΤΑΝΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1

Σαγαιίκων

148 ) ΣΑΡΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 261
149 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 125
150 ) ΤΖΙΦΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 98
151 ) ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 60
152 ) ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52
153 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 50
154 ) ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 49
155 ) ΠΥΡΡΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 47
156 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 41
157 ) ΤΣΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 36
158 ) ΝΤΕΝΤΕ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 17
159 ) ΚΑΡΚΟΥΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 16
160 ) ΜΠΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5

Φράγκας

161 ) ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 131
162 ) ΓΚΟΤΣΟΥΛΙΑ ΓΡΙΤΣΩΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 71
163 ) ΣΚΟΝΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 42
164 ) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 29
165 ) ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 25
166 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3
167 ) ΛΟΤΣΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1

Αγίου Νικολάου Κράλης

168 ) ΤΣΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61
169 ) ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 39
170 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 34
171 ) ΡΗΓΑ ΚΑΤΣΑΪΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 17
Σελίδα 13 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

172 ) ΧΑΨΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 16
173 ) ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12
174 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10
175 ) ΠΑΤΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8

Αγίου Στεφάνου

176 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ 76
177 ) ΝΙΑΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48
178 ) ΝΤΑΡΓΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 12
179 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1
180 ) ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1

Άρλας

181 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 114
182 ) ΛΙΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 54
183 ) ΚΑΡΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 42
184 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 37
185 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 27
186 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 26
187 ) ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19
188 ) ΠΑΝΤΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ 10

Κάτω Μαζαράκι

189 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΩ (ΜΙΝΑ) του ΑΓΓΕΛΗ 49
190 ) ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 43
191 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 43
192 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 37
193 ) ΡΟΥΓΚΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 35
194 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18
195 ) ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΑΥΡΟΥ 13
196 ) ΠΑΤΕΛΗ ΤΑΡΣΙΤΣΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΣΠΗΛΙΟΥ 10

Λουσικών

197 ) ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 129
198 ) ΧΑΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 57
199 ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 41
200 ) ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 39
201 ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΝΤΙΑΝΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 11

Μιτοπόλεως

202 ) ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 78
203 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41
204 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 27
205 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19
206 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 17
207 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6
208 ) ΚΟΤΣΟΚΟΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 3

Σαντομερίου

209 ) ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 57
210 ) ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 37
211 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 36
212 ) ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 24
213 ) ΚΟΛΟΒΟΥΡΗ – ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (ΡΟΥΛΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 13
214 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7

Χαϊκαλίου

215 ) ΓΑΛΑΝΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 65
216 ) ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 31
217 ) ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 20
218 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4

Σελίδα 14 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΝΟΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΑΧΑΪΑ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 78
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Αχαΐας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δύμης
1 ) ΑΣΚΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 987
2 ) ΚΑΜΠΕΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 987
3 ) ΜΠΟΥΧΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 968
4 ) ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 912
5 ) ΒΕΣΚΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 831
6 ) ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 613
7 ) ΚΑΡΑΜΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 539
8 ) ΖΑΓΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ 472
9 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 424
10 ) ΛΑΖΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 348
11 ) ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 347
12 ) ΤΗΣΑΡΧΟΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 341
13 ) ΔΡΟΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 335
14 ) ΤΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 328
15 ) ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΠΛΑΚ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 328
16 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 284
17 ) ΛΟΤΣΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 218
18 ) ΒΑΜΒΑΚΑ ΡΟΖΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 185
19 ) ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΔΑΧΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 176
20 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 164
21 ) ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 159
22 ) ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 156
23 ) ΤΡΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 111
24 ) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 103
25 ) ΜΠΑΡΤΖΑΒΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 89
26 ) ΑΒΛΑΣΤΙΜΙΔΟΥ-ΓΙΑΧΑΛΗ ΝΙΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 85
27 ) ΖΕΡΔΕΒΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 44
28 ) ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 32

Λαρισσού

29 ) ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1321
30 ) ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1220
31 ) ΤΖΑΜΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΝΑΥΑΡΧΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 1098
32 ) ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΠΑΓΙΕΒΙΤΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 752
33 ) ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 696
34 ) ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 559
35 ) ΘΑΝΑΣΑΣ ΡΗΓΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 555
36 ) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 481
37 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΠΟΚΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 425
38 ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ 371
39 ) ΣΚΟΝΔΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 235
40 ) ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 231
41 ) ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 82

Μόβρης

42 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 716
43 ) ΒΕΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 703
44 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 557
45 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 530
46 ) ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 477
47 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΚΗ 352
48 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 265
49 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 210
50 ) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 196
51 ) ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 193
52 ) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 157
53 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 114
54 ) ΣΟΥΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΜΙΧΑΗΛ 94

Ωλένιας

Σελίδα 15 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

55 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1251
56 ) ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 873
57 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 855
58 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 725
59 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΟΥ 522
60 ) ΤΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 457
61 ) ΚΟΥΝΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 444
62 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩ (ΧΡΥΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 368
63 ) ΚΑΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 287
64 ) ΜΠΑΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 110
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Άνω Αχαΐας
1 ) ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 70
2 ) ΚΑΤΣΙΜΗΤΣΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 7
3 ) ΡΑΥΤΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4

Ελαιοχωρίου

4 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 59
5 ) ΜΠΟΥΣΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 10
6 ) ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7

Άνω Σουδεναιίκων

7 ) ΚΑΛΔΙΡΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 106
8 ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 79
9 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 0

Αχαϊκού

10 ) ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 60
11 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 14
12 ) ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 8

Πορτών

13 ) ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 90
14 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΜΠΟΥΡΑΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 31
15 ) ΜΠΑΛΤΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 20

Φλόκα

16 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 136
17 ) ΚΟΤΣΑΦΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 13
18 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13

Φωσταίνης

19 ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 77
20 ) ΣΙΜΩΤΑ ΦΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 20
21 ) ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10

Χαραυγής

22 ) ΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 107
23 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΓΙΔΙΑΡΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 87
24 ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 55
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ Κάτω Αχαΐας
1 ) ΣΠΑΝΟΥ ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 254
2 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 202
3 ) ΛΙΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 196
4 ) ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 188
5 ) ΡΑΘΩΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 171
6 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΝΕΟΚΛΗ 131
7 ) ΡΕΤΣΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΠΑΝΤΑΖΗ 129
8 ) ΝΙΦΟΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 114
9 ) ΔΡΙΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 99
10 ) ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 64
11 ) ΝΑΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 47
12 ) ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 20
13 ) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17

Αγιοβλασιτίκων

Σελίδα 16 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

14 ) ΜΠΡΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 36
15 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 33
16 ) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 31
17 ) ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ ΡΕΒΕΚΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13
18 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 10
19 ) ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5
20 ) ΔΡΙΜΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 4
21 ) ΚΑΥΓΑ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ 0

Αλισσού

22 ) ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΤΣΑΡΝΑΓΙΑΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 80
23 ) ΤΡΑΧΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 70
24 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ 40
25 ) ΛΑΘΟΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 22
26 ) ΛΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 21
27 ) ΤΖΩΡΤΖΙΝΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 17
28 ) ΑΝΔΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13
29 ) ΑΝΔΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10

Κάτω Αλισσού

30 ) ΚΕΛΑΜΗ ΘΕΩΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 93
31 ) ΦΛΙΓΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 52
32 ) ΝΙΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 45
33 ) ΚΑΤΑΡΤΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 28
34 ) ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 24
35 ) ΣΚΙΑΔΑ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19
36 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9
37 ) ΦΡΑΓΚΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 5

Νιφοραιίκων

38 ) ΦΩΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 104
39 ) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 83
40 ) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 55
41 ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 37
42 ) ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23
43 ) ΚΑΛΙΑΜΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 18
44 ) ΠΑΝΟΥΣΙΑΝ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΝΤΙΚΡΑΝ 6
45 ) ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ συζ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6

Πετροχωρίου

46 ) ΡΑΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 249
47 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 87
48 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 79
49 ) ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 58
50 ) ΚΟΤΣΟΚΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50
51 ) ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 29
52 ) ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 24
53 ) ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 4

Μετοχίου

54 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 167
55 ) ΑΛΑΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ 137
56 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 134
57 ) ΧΡΙΣΤΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 129
58 ) ΒΕΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 107
59 ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 89
60 ) ΠΛΩΤΑ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 60
61 ) ΓΑΛΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΦΩΤΙΟΥ 11

Αγίου Νικολάου Σπάτων

62 ) ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 106
63 ) ΝΤΕΛΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43
64 ) ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΩΗ 29
65 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 10
66 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6
67 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 6
Σελίδα 17 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

68 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
69 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2

Απιδεώνος

70 ) ΠΛΩΤΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 71
71 ) ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 29
72 ) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ 16
73 ) ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
74 ) ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 8
75 ) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 5
76 ) ΤΖΕΛΕΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΣΗΜΑΚΗ 3
77 ) ΚΟΥΡΤΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0

Αράξου

78 ) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 85
79 ) ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 23
80 ) ΠΛΩΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 16
81 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9
82 ) ΓΚΙΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6
83 ) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 5
84 ) ΜΠΟΥΣΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0
85 ) ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 0

Βελιτσών

86 ) ΜΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 145
87 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 124
88 ) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 60
89 ) ΤΖΑΜΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 34
90 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 31
91 ) ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 24
92 ) ΖΑΜΠΕΤΑ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22
93 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 9

Καγκαδίου

94 ) ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 46
95 ) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 24
96 ) ΛΕΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 24
97 ) ΦΡΑΝΤΖΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 19
98 ) ΚΑΡΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ 17
99 ) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12
100 ) ΚΑΡΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ 5
101 ) ΜΟΥΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 0

Λακκοπέτρας

102 ) ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 51
103 ) ΝΙΦΟΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 50
104 ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 48
105 ) ΜΟΥΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 47
106 ) ΠΑΝΙΤΣΑ ΣΟΦΙΑ συζ. ΑΝΔΡΕΑ 12
107 ) ΜΑΡΟΥΛΗ ΝΙΦΟΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9
108 ) ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8
109 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7

Ματαράγκας

110 ) ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ 116
111 ) ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 44
112 ) ΓΕΡΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 12
113 ) ΠΛΩΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10
114 ) ΖΗΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 8
115 ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7
116 ) ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ συζ. ΙΩΑΝΝΗ 6
117 ) ΤΖΙΛΙΛΗ ΔΡΙΜΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 0

Μιχοΐου

118 ) ΤΖΑΜΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 111
119 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 55
120 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 33
Σελίδα 18 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

121 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 32
122 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 25
123 ) ΜΠΟΥΣΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 25
124 ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12
125 ) ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 11

Πέτα

126 ) ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 103
127 ) ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 31
128 ) ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23
129 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23
130 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 12
131 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΝΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10
132 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΕΟΚΛΗ 9
133 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΑΡΙΝΟΥ 7

Ριόλου

134 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 80
135 ) ΨΥΧΟΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 66
136 ) ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 59
137 ) ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 51
138 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 42
139 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 36
140 ) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΟΣΜΑ 27
141 ) ΜΑΝΤΕΛΟΥ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 20

Καραιίκων

142 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 157
143 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 63
144 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 43
145 ) ΒΙΤΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ 30
146 ) ΝΙΦΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 23
147 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 20
148 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 12
149 ) ΤΖΕΛΕΠΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΟΥ 3

Κρίνου

150 ) ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 155
151 ) ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 53
152 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 34
153 ) ΓΙΟΥΛΗ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 32
154 ) ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20
155 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18
156 ) ΜΠΟΥΧΑΓΙΕΡ ΜΠΑΛΑΛΑ ΤΕΡΕΖΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 13
157 ) ΜΟΥΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 11

Λιμνοχωρίου

158 ) ΛΟΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 67
159 ) ΛΟΤΣΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 64
160 ) ΖΕΡΔΕΒΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61
161 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 58
162 ) ΡΟΥΠΑΚΙΩΤΗ ΦΟΡΤΩΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΦΡΙΝΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 35
163 ) ΝΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ 25
164 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22
165 ) ΤΖΙΦΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 14

Μύρτου

166 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 110
167 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 51
168 ) ΡΑΘΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 45
169 ) ΝΤΟΥΖΑ ΜΠΕΛΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 32
170 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 20
171 ) ΦΛΕΣΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16
172 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ 14
173 ) ΜΑΡΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14

Σαγαιίκων

Σελίδα 19 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

174 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 212
175 ) ΣΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 155
176 ) ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 74
177 ) ΚΑΡΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 70
178 ) ΓΚΟΤΣΟΥΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 58
179 ) ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 40
180 ) ΣΟΥΛΙΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 28
181 ) ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24
182 ) ΜΠΕΡΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 23
183 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ 11
184 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 10
185 ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 9
186 ) ΜΕΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6

Φράγκας

187 ) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 87
188 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 61
189 ) ΡΟΥΝΤΖΟΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 51
190 ) ΤΗΝΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30
191 ) ΓΡΙΤΣΩΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18
192 ) ΜΑΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 8
193 ) ΣΧΟΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 7
194 ) ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1

Αγίου Νικολάου Κράλης

195 ) ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 52
196 ) ΧΑΨΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 40
197 ) ΘΩΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 33
198 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 29
199 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ 25
200 ) ΘΩΜΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
201 ) ΣΟΛΩΜΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 15
202 ) ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15

Αγίου Στεφάνου

203 ) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 45
204 ) ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 27
205 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 20
206 ) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 8
207 ) ΤΖΙΛΙΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ 4
208 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 4
209 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΔΑΧΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4
210 ) ΔΙΔΑΧΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 4

Άρλας

211 ) ΣΩΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 102
212 ) ΛΙΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 64
213 ) ΣΓΟΥΡΑ ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 44
214 ) ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41
215 ) ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 32
216 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΘΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10
217 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9
218 ) ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ συζ. ΙΩΑΝΝΗ 5

Κάτω Μαζαράκι

219 ) ΝΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 237
220 ) ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 173
221 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 158
222 ) ΣΚΑΓΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 134
223 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 83
224 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 53
225 ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 25
226 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16

Λουσικών

227 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 102
Σελίδα 20 από 21 10/10/2023 8:45:52μμ

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 8ης ΟΚΤΩΒΡΊΟΥ 2023

228 ) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 100
229 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΛΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 46
230 ) ΘΩΜΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 38
231 ) ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 28
232 ) ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25
233 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23
234 ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 13

Μιτοπόλεως

235 ) ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 276
236 ) ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 81
237 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 71
238 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 62
239 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 30
240 ) ΚΑΤΣΑΔΡΑΜΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΑΝΔΡΕΑ 29
241 ) ΦΡΑΝΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17
242 ) ΑΒΡΑΜΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΒΡΑΑΜ 11

Σαντομερίου

243 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 152
244 ) ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 72
245 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 64
246 ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 52
247 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25
248 ) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 25
249 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 16
250 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11

Χαϊκαλίου

251 ) ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 84
252 ) ΓΙΔΙΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 77
253 ) ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 49
254 ) ΝΤΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 43
255 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 32
256 ) ΒΑΣΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15
257 ) ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΦΡΑΤΖΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΠΑΝΑΓΗ 8
258 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7


Ροή ειδήσεων

Advertisement