Δευτέρα 15 Απριλίου 2024
Connect with us

Ερασιτεχνικό

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Η Αντωνίου στον Ριόλο

Δημοσιεύθηκε

στις

 

Αρκετά είναι τα σημαντικά παιχνίδια που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο στο πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας.

Το ματς που κλέβει… την παράσταση είναι αυτό ανάμεσα στον Πανμοβριακό και τον Διαγόρα με διαιτήτρια την Ελένη Αντωνίου. Για τον Α’ όμιλο επίσης ξεχωρίζει και το Αχαϊκή- Ατρόμητος.

Στον Β’ όμιλο σπουδαίο παιχνίδι θα διεξαχθεί στο Προάστιο με την τοπική νίκη να υποδέχεται τον Κεραυνό με διαιτητή τον Βασίλη Σεσέντο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα με τους διαιτητές έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11

Α’ ΚΛΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας: Αχαϊκή-Ατρόμητος Πατρών, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Δόξα Παραλίας, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Αχαιός -Θύελλα Πατρών, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός-Διαγόρας, Ελένη Αντωνίου

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Πήγασος Μπεγουλακίου-Αιγείρα/Ακράτα, Μιχάλης Ζήκος

Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Δαβουρλής K. 92- ΑΠΣ Πάτραι, Βασίλης Μαρδάς

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: Νίκη Προαστίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Βασίλης Σεσέντος

Γήπ. Πλαστήρα, 3μ.μ.: Θύελλα Αιγίου-Άρης Πατρών, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Καλαβρύτων, 5μ.μ.: Καλάβρυτα-Αχαϊκός, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Προσφυγικών, 6μ.μ.: Εθνικός Π.-Αετός Ρίου, Γιάννης Ζεντέλης

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Μιντιλογλίου- ΑΟ Τριταίας, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. Προσφυγικών: Ολυμπιακός Φίλων-Κρίνος, Βασίλης Τσάκης

Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Δίας Σαραβαλίου, Γιάννης Πράνταλος

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Ροιτίκων: Ροϊτίκων ΑΕ-Δόξα Νιφορεΐκων, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Λάππα: Ατρόμητος Λάππα 2015-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Ελένη Αντωνίου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Νεάπολη ΑΕ-Φαραικός, Μιχάλης Ζήκος

Γήπ. Λακκόπετρας, 3μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας-Παναχαϊκός, Βασίλης Μαρδάς

Γήπ. Προσφυγικών, 6μ.μ.: Σταροχώρι-Πυρσός Πατρών, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Αίας Πατρών, Γιάννης Κονιδάρης

Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας- ΑΕ Αιγίου, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Προσφυγικών, 3μ.μ.: ΑΕ Αρόης –Πετεινοί, Θανάσης Γκοτσόπουλος

Γήπ. Αβύθου, 3μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-Ηρακλής Πατρών, Παναγιώτης Γκαβός

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδος-Αστέρας Τέμενης, Βασίλης Σεσέντος

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Αστέρας Λεοντίου-Απόλλων Συνοικισμού, Κώστας Ταξιάρχης

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12μ.: Περιβόλα-Ολυμπιακός Πατρών, Θόδωρος Βέλιου

Γήπ. Προσφυγικών, 12:30μ.μ.: Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας- ΑΠΟ Αρόη, Διονύσης Βαβίλης

Γήπ. Ισώματος, 3μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Ασριστόβουλος Σπηλιόπουλος

Γήπ. Άνω Αλισσού, 3μ.μ.: Ρομαϊκός Α.Σ.-Ικαρος Πετρωτού, Σωτήρης Παπαχρήστος

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προσφυγικών, 10π.μ.: Ψηλαλώνια-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Παναγιώτης Κωνστανταρόπουλος

Γήπ. Αχιλλέα, 12μ.: ΑΠΣ Ζαβλάνι –Αυτόνομη, Γεράσιμος Ξουρής

Γήπ. Πλαστήρα, 3μ.μ.: ΑΟ Αιγίου 2019-Αργυρά Πατρών, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: Φοίνικας Αγυιάς-Φλόγα Ρόδιας, Δημήτρης Τσεντούρος

Ροή ειδήσεων

Advertisement