Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024
Connect with us

Ερασιτεχνικό

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Ανδριανός στο ντέρμπι της Α’ Κατηγορίας

Δημοσιεύθηκε

στις

 

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν της αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Αχαϊας το Σαββατοκύριακο.

Στο ντέρμπι του Β’ ομίλου της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα στον Κεραυνό και τον ΑΠΣ Πάτραι η αρμόδια επιτροπή όρισε τον έμπειρο ρέφερι Κώστα Ανδριανό.

Αναλυτικά τα προγράμματα με τους διαιτητές έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Αναγέννηση Πατρών – Πανμοβριακός, Γκοτσόπουλος.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 15.00: Αχαιός – Δόξα Νιφορεΐκων, Μαρδάς.

Γηπ. Παραλίας, 15.00: Δόξα Παραλίας- Θύελλα Πατρών, Ταξιάρχης.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Δαβουρλής – Πήγασος, Μέρμηγκας.

Γηπ. Προαστείου, 15.00: Νίκη Προαστείου – Αχαϊκός, Οικονόμου.

Γηπ. Πλαστήρα, 15.00: Θύελλα Αιγίου – Αιγείρα/Ακράτα,

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: Κεραυνός – Πάτραι, Ανδριανός.

Γηπ. Ρίου, 15.00: Αετός Ρίου – Αρης Πατρών, Μπακόπουλος.

Γηπ. Προσφυγικών, 18.00: Εθνικός Πατρών – Καλάβρυτα, Ζήκος.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.00: Φαραϊκός – Ατλας, Κονιδάρης.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 15.00: Αστέρας Μιντιλογλίου – Πυρσός, Γκαβός.

Γηπ. Λιμνοχωρίου, 15.00: Λιμνοχώρι – Σταροχώρι, Βαβίλης.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ζήριας, 15.00: Φοίνικας Ζήριας – Αβυθος, Τσάκης.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προσφυγικών, 15.00: Ψηλαλώνια – Ζαβλάνι, Πρωτόγερος.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12

A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Δημ. Κ. Αχαΐας, 15.00: Αχαϊκή – ΑΕ Ροϊτίκων, Βαβαρούτας.

Γηπ. Λάππα, 15.00: Ατρόμητος Λάππα – Διαγόρας, Μέρμηγκας.

Γηπ. Ροϊτίκων, 15.00: Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Ατρόμητος Πατρών, Παπαδόπουλος.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.00: ΑΟ Τριταίας – Παναχαϊκός, Τσάκης.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Νεάπολη – Δίας, Βαβίλης.

Γηπ. Λακκόπετρας, 15.00: Ικαρος Λακκόπετρας – Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου, Παπαχρήστος.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 18.00: Δάφνη – Κρίνος, Πετρόπουλος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Πλαστήρα, 12.00: ΑΕ Αιγίου – Απόλλων Συνοικισμού, Κονιδάρης.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.00: Αστέρας Λεοντίου – Αστέρας Τέμενης, Παλαιολόγος.

Γηπ. Αγυιάς, 12.30: Αίας Πατρών – Πετεινοί, Τσεντούρος.

Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Πανιώνιος/Αχιλλέας – Αχιλλέας Καμαρών, Ζήκος.

Γηπ. Προσφυγικών, 15.00: ΑΕ Αρόης – Απόλλων Εγλυκάδας, Ταξιάρχης.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 15.00: Πάτρα 2005 – Ηρακλής Πατρών, Γκαβός.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.00: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – ΑΠΟ Αρόη, Σπηλιόπουλος.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.00: ΑΕΚ Πατρών – Ολυμπιακός Πατρών, Πρωτόγερος.

Γηπ. Προσφυγικών, 12.00: ΠΑΟΚ Πάτρας – Περιβόλα, Παπάδης.

Γηπ. Προσφυγικών, 18.00: Πείρος – Ρομαϊκός, Βέλιου.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου, 12.00: Αυτόνομη – Φλόγα Ροδιάς, Γαλάνης.

Γηπ. Ρίου, 15.00: Φλόγα Κ. Καστριτσίου – Αργυρά, Ξουρής.

Γηπ. Προαστείου, 15.15: Φοίνικας Αγυιάς – ΑΟ Αιγίου 2019, Κωνστανταρόπουλος.

 


Ροή ειδήσεων

Advertisement