Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024
Connect with us

Ερασιτεχνικό

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Παπαδόπουλος στα Προσφυγικά, ο Ανδριανός στο «Φ. Αραβαντινός»

Δημοσιεύθηκε

στις

 

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Αχαϊας το Σαββατοκύριακο (9-10/12).

Στο μεγάλο παιχνίδι της 13ης αγωνιστικής του Β’ ομίλου της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα στον Αρη Πατρών και τον ΑΠΣ Πάτραι ορίστηκε ο έμπειρος ρέφερι Γιώργος Παπαδόπουλος.

Στο άλλο μεγάλο ματς του πρώτου ομίλου ανάμεσα στην Θύελλα Πατρών και τον Ατρόμητο Πατρών ορίστηκε ο έμπειρος Κώστας Ανδριανός.

Αναλυτικά το πρόγραμμα με τους διαιτητές

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Αχαϊκή, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. Ριόλου Πανμοβριακός Ριόλου-Αχαιός Σαραβαλίου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Δημ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Μιχάλης Ζήκος

Γήπ. Νιφορεΐκων: Δόξα Νιφορεΐκων-Δόξα Παραλίας, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Ατρόμητος Πατρών, Κώστας Ανδριανός

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προσφυγικών, 3μ.μ.: Εθνικός – Πολύτεκνος-Δαβουρλής K. 92, Γιώργος Μπακόπουλος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας  , 3μ.μ.: Πήγασος Μπεγουλακίου-Νίκη Προαστίου, Κώστας Βαβαρούτας

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Αχαϊκός-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Ελένη Αντωνίου

Γήπ. Καλαβρύτων, 5μ.μ.: Καλάβρυτα-Θύελλα Αιγίου, Θανάσης Γκοτσόπουλος

Γήπ. Προσφυγικών, 6:30μ.μ.: Άρης Πατρών-ΑΠΣ Πάτραι, Γιώργος Παπαδόπουλος

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πλαστήρα, 3μ.μ.: ΑΟ Αιγίου 2019-Αυτόνομη, Διονύσης Βαβίλης

Γήπ. Αχιλλέα, 3:30μ.μ.: Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Γιάννης Κονιδάρης

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ροιτίκων: Ροϊτίκων ΑΕ-Ατρόμητος Λάππα, Ελένη Αντωνίου

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ακράτας: Αιγείρα Ακράτα-Αετός Ρίου, Κώστας Ταξιάρχης

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προσφυγικών, 12μ.: Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου-Δάφνη Πατρών, Μιχάλης Ζήκος

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12μ.: Δίας Σαραβαλίου-Αστέρας Μιντιλογλίου, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: Παναχαϊκός-Φαραικός, Παναγιώτης Γκαβός

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3μ.μ.: Σταροχώρι-Νεάπολη, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

Γήπ. Λακκόπετρας, 3μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας-Λιμνοχώρι, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Πυρσός Πατρών-Άτλας Α.Σ., Σπύρος Παλαιολόγος

Γήπ. Νιφορεΐκων, 3μ.μ.: Κρίνος-Τριταίας ΑΟ, Βασίλης Μαρδάς

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αχιλλέα, 12μ.: Πετεινοί-Αιγίου ΑΕ, Βασίλης Τσάκης

Γήπ. Αβύθου, 3μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-Πανιώνιος Αχιλλέας, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Ηρακλής Πατρών-Απόλλων Συνοικισμού, Διονύσης Βαβίλης

Γήπ. Τέμενης, 3μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Αίας Πατρών, Λευτέρης Παπαδής

Γήπ. Καμαρών, 3μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-Πάτρα 2005, Κώστας Βαβαρούτας

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδος-Αστέρας Λεοντίου, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. Προσφυγικών, 6μ.μ.: Αρόης Α.Ε.-Φοίνικας Ζήριας, Θανάσης Γκοτσόπουλος

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ισώματος: Πείρος Ισώματος-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Δημήτρης Τσεντούρος

Γήπ. Άνω Αλισσού: Ρομαϊκός Α.Σ.-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Σωτήρης Παπαχρήστος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου: Αργυρά Πατρών-Φλόγα Ρόδιας, Αριστόβουλπς Σπηλιόπουλος


Ροή ειδήσεων

Advertisement