Κυριακή 21 Απριλίου 2024
Connect with us

Ερασιτεχνικό

Οι διαιτητές που θα διευθύνουν το Σαββατοκύριακο τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Αχαΐας

Δημοσιεύθηκε

στις

 

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις για τη νέα χρονιά στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Αχαϊας. Στο ντέρμπι του Α’ ομίλου της Α’ Κατηγορία ανάμεσα στην Θύελλα Πατρών και τον Διαγόρα διαιτητής ορίστηκε η Ελένη Αντωνίου.

Αναλυτικά οι ρέφερι έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ (6/1)

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Αχαιός Σαραβαλίου-Ατρόμητος Λάππα, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Κώστας Βαβαρούτας

Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Δόξα Νιφορεΐκων, Νίκος Δανιήλ

Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Διαγόρας Βραχνεΐκων, Ελένη Αντωνίου

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Πήγασος Μπεγουλακίου-ΑΠΣ Πάτραι, Γιάννης Πράνταλος

Γήπ. Προσφυγικών, 3μ.μ.: Άρης Πατρών-Αχαϊκός, Γιώργος Μπακόπουλος

Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Δαβουρλής K. 92-Αετός Ρίου, Γιάννης Ζεντελης

Γήπ. Καλαβρύτων, 5μ.μ.: Καλάβρυτα-Αιγείρας Ακράτας, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Προσφυγικών, 6:30μ.μ.: Εθνικός Πατρών-Κεραυνός, Κώστας Ανδριανός

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Αστέρας Λεοντίου-Φοίνικας Ζήριας, Βασίλης Μαρδάς

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: Φοίνικας Αγυιάς-Αργυρά Πατρών, Γιάννης Κονιδάρης

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/1

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ροιτίκων: ΑΕ Ροϊτίκων-Ατρόμητος Πατρών, Κώστας Οικονόμου

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Πλαστήρα: Θύελλα Αιγίου-Νίκη Προαστίου, Μιχάλης Ζήκος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12μ.: Δίας Σαραβαλίου-Παναχαϊκός, Διονύσης Βαβίλης

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: Ολυμπιακός Φίλων –Φαραικός,  (αποσύρθηκε απο το πρωτάθλημα ο Ολυμπιακός)

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Σταροχώρι-ΑΣ Άτλας, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

Γήπ. Λακκόπετρας, 3μ.μ.:Ικαρος Λακκόπετρας-ΑΟ Τριταίας, Νίκος Δανιήλ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Νεάπολη -Αστέρας Μιντιλογλίου, Δημήτρης Σαββατιανός

Γήπ. Νιφορεΐκων, 3μ.μ.: Κρίνος-Πυρσός Πατρών, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Λιμνοχώρι, Γιάννης Ζεντέλης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αβύθου, 10:30π.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-Απόλλων Συνοικισμού, Κώστας Βαβαρούτας

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδος-ΑΕ Αιγίου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Προσφυγικών, 3μ.μ.: ΑΕ Αρόης -Αίας Πατρών, Αγγελος Σαββατιανός

Γήπ. Αχιλλέα, 3μ.μ.: Πανιώνιος Αχιλλέας-Πάτρα 2005, Λευτέρης Παπαδής

Γήπ. Τέμενης, 3μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Ηρακλής Πατρών, Παναγιώτης Γκαβός

Γήπ. Καμαρών, 3μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-Πετεινοί, Κώστας Ταξιάρχης

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προσφυγικών, 12μ.: Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας -Α.Ε.Κ. Πατρών, Θόδωρος Βέλιου

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Περιβόλα, Δημήτρης Τσεντούρος

Γήπ. Προσφυγικών, 6μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη -Πείρος Ισώματος, (Δεν έχει οριστεί)

 ΔΕΥΤΕΡΑ (8/1)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6:30μ.μ.: Αχαϊκή-Δόξα Παραλίας, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

 

Ροή ειδήσεων

Advertisement