Τρίτη 16 Απριλίου 2024
Connect with us

Ερασιτεχνικό

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ- ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Ανδριανός στον Ριόλο, η Αντωνίου στο Προάστιο

Δημοσιεύθηκε

στις

 

Ο Κώστας Ανδριανός ορίστηκε να διευθύνει το μεγάλο παιχνίδι της 20ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα στον Πανμοβριακό και τον Ατρόμητο Πατρών.

Στον β’ όμιλο και στο ντέρμπι ανάμεσα στην Νίκη και τον Αρη ορίστηκε η Ελένη Αντωνίου ενώ δύσκολη έξοδο έχει το Πάτραι καθώς φιλοξενείται από τα δυνατά Καλάβρυτα με την αναμέτρηση να διευθύνει ο Βαβαρούτας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα με τους διαιτητές έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ (10/2)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Δ. Σιορώκος, 15.30: Διαγόρας – Δόξα Νιφορεΐκων, Ζέντελης.

Γηπ. Ριόλου, 15.30: Πανμοβριακός – Ατρόμητος Πατρών, Ανδριανός.

Δημ. Κ. Αχαΐας, 15.30: Αχαϊκή – Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Πράνταλος.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.30: Αναγέννηση Πατρών – Αχαιός, Ταξιάρχης.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προαστίου, 15.30: Νίκη Προαστίου – Αρης Πατρών, Αντωνίου.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 15.30: Αχαϊκός – Αιγείρα/Ακράτα, Οικονόμου.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.30: Πήγασος – Αετός Ρίου, Τσάκης.

Γηπ. Αγυιάς, 15.30: Δαβουρλής – Κεραυνός, Μπακόπουλος.

Γηπ. Καλαβρύτων, 17.00: Καλάβρυτα – Πάτραι, Βαβαρούτας.

Γηπ. Προσφυγικών, 17.30: Εθνικός Πατρών – Θύελλα Αιγίου, Ζήκος.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Αβύθου, 15.30: Αβυθος – Αστέρας Λεοντίου, Γκοτσόπουλος.

Γηπ. Ζήριας, 15.30: Φοίνικας Ζήριας – Πετεινοί, Τσεντούρος.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προσφυγικών, 15.15: Ολυμπιακός Πατρών – Περιβόλα, Παπάδης.

ΚΥΡΙΑΚΗ (11/2)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ροϊτίκων, 15.30: ΑΕ Ροϊτίκων – Δόξα Παραλίας, Οικονόμου.

Γηπ. Λάππα, 15.30: Ατρόμητος Λάππα – Θύελλα Πατρών, Παπαδόπουλος.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Νιφορεΐκων, 15.30: Κρίνος – Ατλας, Μαρδάς.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.30: Πυρσός – Φαραϊκός, Γιαννόπουλος.

Γηπ. Λιμνοχωρίου, 15.30: Λιμνοχώρι – Παναχαϊκός, Ζήκος.

Γηπ. Λακκόπετρας, 15.30: Ικαρος Λακκόπετρας – Νεάπολη, Κονιδάρης.

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.30: Σταροχώρι – Δάφνη, Ταξιάρχης.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 15.30: Δίας – ΑΟ Τριταίας, Τσάκης.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Καμαρών, 15.30: Αχιλλέας Καμαρών – Αίας Πατρών, Παπαχρήστος.

Γηπ. Τέμενης, 15.30: Αστέρας Τέμενης – Απόλλων Συνοικισμού, Γκαβός.

Γηπ. Αγυιάς, 15.30: Ηρακλής Πατρών – ΑΕ Αιγίου, Σαββατιανός.

Γηπ. Προσφυγικών, 15.30: ΑΕ Αρόης – Πανιώνιος/Αχιλλέας, Μπακόπουλος.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.30: Απόλλων Εγλυκάδας – Πάτρα 2005, Βαβαρούτας.

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προσφυγικών, 12.30: ΑΠΟ Αρόη – ΠΑΟΚ Πάτρας, Σπηλιωτόπουλος.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – Πείρος, Κωνστανταρόπουλος.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 13.00: Ικαρος Πετρωτού – Ρομαϊκός, Βέλιου.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Αγυιάς, 12.30: Ζαβλάνι – ΑΟ Αιγίου, Σαββατιανός.

Γηπ. Ρίου, 15.30: Φλόγα Κ. Καστριτσίου – Φλόγα Ροδιάς, δεν έχει οριστεί.

Γηπ. Προαστίου, 15.30: Φοίνικας Αγυιάς – Αυτόνομη, δεν έχει οριστεί.

Ροή ειδήσεων

Advertisement