Connect with us

Ερασιτεχνικό

ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Οι διαιτητές των αναμετρήσεων

Published

on

 

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Αχαΐας το σαββατοκύριακο.

Σημαντικές αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα της 21ης αγωνιστικής της Α’ Κατηγορίας και στον Α’ όμιλο ο Φωκάς θα διευθύνει το Διαγόρας – Πανμοβριακός ενώ το Ατρόμητος-Αχαϊκή θα διευθύνει ο Χρονάς.

Στον β’ όμιλο ο Ανδριανός θα διευθύνει το Αιγείρα/Ακράτα-Πήγασος ενώ ο Παπαδόπουλος το Κεραυνός-Νίκη Προαστίου.

Αναλυτικά οι διαιτητές που θα διευθύνουν της αναμετρήσεις έχουν ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ (17/2)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Θύελλας, 15.30: Θύελλα Πατρών-Αχαιός, Βαβαρούτας.

Γηπ. Βραχνεΐκων «Δ. Σιορώκος», 15.30: Διαγόρας-Πανμοβριακός, Φωκάς.

Γηπ. Νιφορεΐκων, 15.30: Δόξα Νιφορεΐκων-ΑΕ Ροϊτίκων, Παπαδόπουλος.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.30: Ατρόμητος Πατρών-Αχαϊκή, Χρονάς.

Γηπ. Ροϊτίκων, 15.30: Δόξα Παραλίας-Αναγέννηση Πατρών, Ζήκος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου, 15.30: Αετός Ρίου-Εθνικός Πατρών, Ζέντελης.

Γηπ. Σαραβαλίου, 15.30: Αχαϊκός-Καλάβρυτα, Γιαννόπουλος.

Γηπ. Προσφυγικών, 15.30: ΑΠΣ Πάτραι-Δαβουρλής, Τσάκης.

Γηπ. Προσφυγικών, 18.30: Άρης Πατρών-Θύελλα Αιγίου, Μπακόπουλος.

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Μιντιλογλίου, 15.30: Αστέρας Μιντιλογλίου – Ίκαρος Λακκόπετρας, Μαρδάς.

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.30: Φαραϊκός – Δίας, Γκαβός.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Πλαστήρα, 15.30: ΑΕ Αιγίου – Αχιλλέας Καμαρών, Ταξιάρχης.

Γηπ. Αγυιάς, 15.30: Ηρακλής Πατρών – Φοίνικας Ζήριας, Πετρόπουλος.

Γηπ. Ροδιάς, 15.30: Απόλλων Συνοικισμού – Απόλλων Εγλυκάδας, Γκοτσόπουλος.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 18.30: Αστέρας Λεοντίου – Πανιώνιος/Αχιλλέας, Κονιδάρης.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ (18/2)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Βραχνεΐκων, «Δ. Σιορώκος», 15.30: Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Ατρόμητος Λάππα, Φωκάς.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ακράτας, 15.30: Αιγείρα/Ακράτα – Πήγασος, Ανδριανός.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.30: Κεραυνός – Νίκη Προαστίου, Παπαδόπουλος.

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων 11.00: Πυρσός – Λιμνοχώρι, Ταξιάρχης.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 13.00: Δάφνη – Νεάπολη, Σπγλιωτόπουλος.

Γηπ. Προσφυγικών, 18.00: Παναχαϊκός – Κρίνος, Ξουρής.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 18.30: ΑΟ Τριταίας – Σταροχώρι, Γιαννόπουλος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.00: Πάτρα 2005 – ΑΕ Αρόης, Παπάδης.

Γηπ. Αγυιάς, 12.30: Πετεινοί – Αστέρας Τέμενης, Σαββατιανός.

Γηπ. Αγυιάς, 15.30: Αίας Πατρών – Αβυθος, Σαββατιανός.

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

A’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προσφυγικών, 12.00: ΠΑΟΚ Πάτρας – Ολυμπιακός Πατρών, Βέλιου.

Γηπ. Αλισσού, 15.30: Ρομαϊκός – Περιβόλα, Ζήκος.

Γηπ. Ισώματος, 15.30: Πείρος – Ίκαρος Πετρωτού, Γκοτσόπουλος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προαστίου, 15.30: Φοίνικας Αγυιάς – Αυτόνομη, Τσεντούρος.

Γηπ. Ρίου, 15.30: Φλόγα Κ. Καστριτσίου – Φλόγα Ροδιάς, Παπαχρήστος.

Ροή ειδήσεων

Advertisement