Τρίτη 16 Απριλίου 2024
Connect with us

Σινεμά

Oι κινηματογραφικές προβολές της ημέρας (21/1)

Δημοσιεύθηκε

στις

ΣΙΝΕΜΑ KYRIAKH 21-01-2024

 

OPTIONS CINEMAS VESO MARE

 

Η ΜΕΛΩΔΙΑ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

Σκηνοθεσία: Αλεχάντρο Γκόμες Μοντεβέρδε

Ηθοποιοί: Τζιμ Καβίεζελ, Μίρα Σορβίνο, Μπιλ Καμπ, Χοσέ Ζουνίγκα, Εδουάρδο Βεράστεγκι

Διάρκεια: 131 λεπτά

Κατηγορία: Θρίλερ

(Αίθουσα 5: 20:00, 22:50)

 

ΤΡΕΙΣ ΚΛΕΦΤΕΣ ΚΙ ΕΝΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙ

Σκηνοθεσία: Ράσμους Α. Σίβερτσεν

Ηθοποιοί: Στην ελληνική μεταγλώττιση ακούγονται: Χρήστος Θάνος, Άγγελος Λιάγκος, Βαγγέλης Στρατηγάκος, Αλεξάνδρα Λέρτα, Πηνελόπη Σκαλκώτου, Κωνσταντίνος Λάγκος, Πέτρος Δαμουλής, Θάνος Λέκκας, Τάνια Παλαιολόγου, Τίμος Παπαευθυμίου, Δανάη Τσούμου, Κωνσταντίνος Νάνος,Βασίλης Παπαστάθης,Γιώργος Νικόπουλος.

Διάρκεια: 89 λεπτά

Κατηγορία: Animation, οικογενειακή

(Αίθουσα 5: 17:40)

 

ΜΙΑ ΖΩΗ

Σκηνοθεσία: Τζέιμς Χόις

Ηθοποιοί: Άντονι Χόπκινς, Τζόνι Φλιν, Έλενα Μπόναμ Κάρτερ, Λένα Ολίν, Τζόναθαν Πράις, Ρόμολα Γκαράι, Άλεξ Σαρπ, Μάρθε Κόλερ.

Διάρκεια: 110 λεπτά

Κατηγορία: Δράμα

(Αίθουσα 2: 20:50)

 

Ο ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΤΣΑΡΛΙ

Σκηνοθεσία: Φίλιπ Νόις

Ηθοποιοί: Πιρς Μπρόσναν, Μορένα Μπακάριν, Τζέιμς Κάαν

Διάρκεια: 90 λεπτά

Κατηγορία: Περιπέτεια

(Αίθουσα 1: 22:00)

 

Ο ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΟΣ

Σκηνοθεσία: Ντέιβιντ Έιρ

Ηθοποιοί: Τζέισον Στέιθαμ, Τζος Χάτσερσον, Τζέρεμι Άιρονς

Διάρκεια: 105 λεπτά

Κατηγορία: Περιπέτεια

(Αίθουσα 6: 20:20, 22:40)

 

Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΡΟΜΠΟΤ

Σκηνοθεσία: Πάμπλο Μπέρχερ

Ηθοποιοί: Ιβάν Λαβαντα, Τίτο Τριφόλ, Ράφα Τίτο Τριφόλ, Ράφα Καλβοχοσέ

(Αίθουσα 1: 17:20)

 

ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ: ΜΙΛΑΙΔΗ

Σκηνοθεσία: Μαρτάν Μπουρπουλόν

Ηθοποιοί: Φρανσουά Σιβίλ, Βενσάν Κασέλ, Ρομάν Ντουρίς,Πίο Mαρμάι, Εύα Γκριν,Λουί Γκαρέλ, Βίκι Κριπς, Λινά Κουντρί, Τζέικομπ Φόρτιουν-Λόιντ

Διάρκεια: 115 λεπτά

Κατηγορία: Δράσης

(Αίθουσα 1: 19:30)

 

POOR THINGS

Σκηνοθεσία: Γιώργος Λάνθιμος

Ηθοποιοί: Έμα Στόουν, Μάρκ Ραφάλο ,Γουίλεμ Νταφόε, Ραμού Γιούσεφ, Τζέροντ Καρμάικλ, Κρίστοφερ Άμποτ, Μάργκαρετ Κόλι, Σούζι Μπέμπα, Κάθριν Χάντερ

Διάρκεια: 141 λεπτά

Κατηγορία: Ρομαντική, φαντασίας

(Αίθουσα 4: 18:10, 21:30 – Αίθουσα 8: 22:30)

 

ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΑ ΝΕΡΑ

Σκηνοθεσία: Μπράις ΜακΓκουάιρ

Ηθοποιοί: Γουάιατ Ράσελ, Κέρι Κόντον, Άμελι Χέφερλε, Γκάβιν Γουόρεν

Διάρκεια: 116 λεπτά

Κατηγορία: Τρόμου, θρίλερ

(Αίθουσα 7: 20:40, 23:00)

 

Ο ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ

Σκηνοθεσία: Κώστας Χαραλάμπους

Ηθοποιοί: Αιμίλιος Χειλάκης, Αλέκος Συσσοβίτης, Λουκία Μιχαλοπούλου, Τζένη Καζάκου, Παναγιώτης Μπουγιούρης, Σπύρος Μπιμπίλας, Γιώργος Γεροντιδάκης, Γιάννης Συλιγνάκης, Μάνος Ιωάννου, Γεράσιμος Σοφιανός, Στράτος Χρήστου, Κυριακή Γάσπαρη, Γιώργος Γαρνάβος, Δημήτρης Χαβρές, Νίκος Αναστασόπουλος, Χρήστος Χαλβατζάρας, Αλέξανδρος Ιωαννίδης, Κορίνα Αλεξανδρίδου, Σταύρος Καλιγάς, Ελένη Βουτυρά, Γιάννης Τσαγκαράκης, Έλενα Γαβρά κ.α.

Διάρκεια: 152 λεπτά – Κατηγορία: Δράμα

(Αίθουσα 3: 19:50)

 

AQUAMAN: ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ

Σκηνοθεσία: Τζέιμς Γουάν

Ηθοποιοί: Τζέισον Μομόα, Πάτρικ Γουίλσον, Άμπερ Χερντ, Γιάχια Αμπντούλ Ματίν ΙΙ και Νικόλ Κίντμαν

Κατηγορία: Περιπέτεια φαντασίας

(Αίθουσα 3: 23:00)

 

ΓΟΥΟΝΚΑ (GR)

Σκηνοθεσία: Πολ Κινγκ

Ηθοποιοί: Τιμοτέ Σαλαμέ, Κέιλα Λέιν, Κίγκαν-Μάικλ Κι, Πάτερσον Τζόσεφ, Ματ Λούκας, Μάθιου Μπέιντον, Σάλι Χόκινς, Ρόουαν Άτκινσον, Τζιμ Κάρτερ, Ολίβια Κόλμαν, Χιου Γκραντ, Νατάσα Ρόθγουελ, Ριτς Φόλτσερ, Ράκι Θάκραρ, Τομ Ντέιβις, Κόμπνα Χόλντμπρουκ Σμιθ

Διάρκεια: 116 λεπτά – Κατηγορία: Οικογενειακή, μιούζικαλ

(Αίθουσα 7: 18:20)

 

ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ ΑΠΟ ΧΙΟΝΙ

Σκηνοθεσία: Γιάννης Τσιμιτσέλης

Ηθοποιοί: Αλέξανδρος Αντωνόπουλος, Κατερίνα Γερονικολού, Μελέτης Ηλίας, Μιχάλης Ρέππας, Νικολέττα Βλαβιανού, Μαίρη Σταυρακέλλη, Πάνος Σταθακόπουλος, Κατερίνα Τσάβαλου, Σπύρος Ντούγιας, Αριάδνη Βελλή, Στέλλα Μουρίκη και Στρατής Ζαχαρής.

Κατηγορία: Ρομαντική κωμωδία

(Αίθουσα 2: 16:10, 18.40)

 

ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΠΑΠΙΕΣ (GR)

Σκηνοθεσία: Μπενζαμέν Ρενέρ

Ηθοποιοί: Στην ελληνική μεταγλώττιση ακούγονται: Φοίβος Ριμένας, Στεφανία Φιλιάδη, Μάριος Χρυσομάλλης, Δανάη Νικολάτου, Χάρης Γρηγορόπουλος, Άγγελος Λιάγκος, Λίλα Μουτσοπούλου, Βίνα Παπαδοπούλου, Πέγκυ Μανωλά, Θάνος Λέκκας, Μάγκυ Χαραλαμπίδου, Κωνσταντίνος Ρεπάνης

Διάρκεια: 82 λεπτά – Κατηγορία: Κινούμενα σχέδια

(Αίθουσα 3: 16:00, 18.00)

 

ΦΟΝΙΣΣΑ

Σκηνοθεσία: Εύα Νάθενα

Ηθοποιοί: Καρυοφυλλιά Καραμπέτη, Μαρία Πρωτόπαππα, Έλενα Τοπαλίδου, Πηνελόπη Τσιλίκα, Γεωργιάννα Νταλάρα, Χρήστος Στέργιογλου, Στάθης Σταμουλακάτος, Δημήτρης Ήμελλος, Χριστίνα Μαξούρη, Όλγα Δαμάνη, Έρση Μαλικένζου, Αντώνης Τσιοτσιόπουλος, Αγορίτσα Οικονόμου, Μιχάλης Οικονόμου, Βερόνικα Δαβάκη, Νίκη Παπανδρέου, Μάνια Παπαδημητρίου, Μαρία Σκουλά, Γιάννης Τσορτέκης, Γαλήνη Χατζηπασχάλη, Ρίτα Λυτού, Αριάδνη Βελλή

Διάρκεια: 97 λεπτά – Κατηγορία: Δράμα

(Αίθουσα 8: 17:50, 20:10)

 

ΕΥΧΗ (GR)

Σκηνοθεσία: Chris Buck, Fawn Veerasunthorn

Ηθοποιοί: Στην ελληνική μεταγλώττιση ακούγονται οι: Μαρκίδη Ερασμία, Θάνος Χρήστος, Ευαγγελάτος Ανδρέας, Μαζάνη Νίνα, Δαρλάσης Κώστας, Παλαιολόγου Τάνια, Φιλιάδη Στεφανία, Αποστολόπουλος Παναγιώτης, Σκαλκώτου Πηνελόπη, Παρασκευάδης Πάρις, Λάφης Γιάννης, Κλαυδιανός Κωνσταντίνος, Τσούμου Δανάη

Κατηγορία: Κινούμενα σχέδια

(Αίθουσα 6: 16:20, 18.30)

 

ΣΙΝΕ ΠΑΝΘΕΟΝ

ΠΕΣΜΕΝΑ ΦΥΛΛΑ

Ώρες προβολής: 19:30

Σκηνοθεσία: Ακι Καουρισμάκι

Με τους: Μάρτι Σουόσαλο Γιούσι Βατάνεν Αλίνα Τόμλικοφ Άλμα Πόιστι

 

POOR THINGS

Ώρες προβολής: 21:30

Σκηνοθεσία: Γιώργος Λάνθιμος

Ηθοποιοί: Έμα Στόουν, Μάρκ Ραφάλο, Γουίλεμ Νταφόε, Ραμού Γιούσεφ, Τζέροντ Καρμάικλ, Κρίστοφερ Άμποτ, Μάργκαρετ Κόλι, Σούζι Μπέμπα, Κάθριν Χάντερ

Διάρκεια: 141 λεπτά

Κατηγορία: Ρομαντική, φαντασίας.

Ροή ειδήσεων

Advertisement