Παρασκευή 19 Απριλίου 2024
Connect with us

Σινεμά

Οι κινηματογραφικές προβολές της ημέρας (2/4)

Δημοσιεύθηκε

στις

ΣΙΝΕΜΑ ΤΡΙΤΗΣ 02-04-2024

 

OPTIONS CINEMAS VESO MARE

 

BAGHEAD: Η ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΩΝ ΝΕΚΡΩΝ

Σκηνοθεσία: Αλμπέρτο Κορεντορ.

Ηθοποιοί: Φρέϊα Άλλαν, Τζέρεμι Ιρβάϊν, Ρούμπι Μπάρκερ Σάφρον Μπάροους, Πίτερ Μουλάν. Διάρκεια: 94 λεπτά

Κατηγορία: Τρόμου

(Αίθουσα 2: 20:40, 22:50)

 

GODZILLA x KONG: Η ΝΕΑ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ

Σκηνοθεσία: Άνταμ Γουίνγκαρντ

Ηθοποιοί: Ρεμπέκα Χολ, Μπράιαν Ταϊρί Χένρι, Νταν Στίβενς, Κέιλι Χοτλ, Άλεξ Φερνς, Φάλα Τσεν

Κατηγορία: Επιστημονικής φαντασίας

(Αίθουσα 4: 20:00, 22:30 – Αίθουσα 5: 21:30)

 

ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΞΑ

Σκηνοθεσία: Στεφάνο Μορντίνι

Ηθοποιοί: Ρικάρντο Σκαμάρτσιο, Φόλκερ Μπρουχ,Ντάνιελ Μπρουλ

Διάρκεια: 109 λεπτά

Κατηγορία: Βιογραφική, δράμα

(Αίθουσα 7: 20:20, 22:40)

 

KUNG FU PANDA 4 (GR)

Σκηνοθεσία: Μάικ Μίτσελ, σκηνοθεσία μεταγλώττισης: Πέτρος Δαμουλής

Ηθοποιοί: Δανείζουν τις φωνές τους οι: Χρήστος Θάνος, Κατερίνα Τσάβαλου, Μαριάνθη Σοντάκη, Μανώλης Γιούργος, Σπύρος Μπιμπίλας, Γιάννης Στεφόπουλος, Πέτρος Δαμουλής, Άντρια Ράπτη, Στέλιος Ψαρουδάκης, Θάνος Λέκκας

Κατηγορία: Animation

(Αίθουσα 8: 18:00, 20:10 – Αίθουσα 6: 19:00)

 

KUNG FU PANDA 4

Σκηνοθεσία: Μάικ Μίτσελ, σκηνοθεσία μεταγλώττισης: Πέτρος Δαμουλής

Ηθοποιοί: Δανείζουν τις φωνές τους οι: Χρήστος Θάνος, Κατερίνα Τσάβαλου, Μαριάνθη Σοντάκη, Μανώλης Γιούργος, Σπύρος Μπιμπίλας, Γιάννης Στεφόπουλος, Πέτρος Δαμουλής, Άντρια Ράπτη, Στέλιος Ψαρουδάκης, Θάνος Λέκκας

Κατηγορία: Animation

(Αίθουσα 5: 19:30)

 

ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΤΟΥ ΕΚΤΕΛΕΣΤΗ

Σκηνοθεσία: Μάικλ Κίτον

Ηθοποιοί: Μάικλ Κίτον, Αλ Πατσίνο , Τζέιμς Μάρσντεν

Διάρκεια: 114 λεπτά

Κατηγορία: Θρίλερ

(Αίθουσα 3: 22:15)

 

ΑΣΠΙΛΗ

Σκηνοθεσία: Μάικλ Μόχαν

Ηθοποιοί: Σίντνεϊ Σουίνι, Σιμόνα Ταμπάσκο, Άλβαρο Μόρτε

Διάρκεια: 89 λεπτά

Κατηγορία: Τρόμου

(Αίθουσα 6: 21:00, 23:00)

 

ΣΚΥΛΟΣ ΚΑΙ ΓΑΤΑ: ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ (GR)

Σκηνοθεσία: Ριμ Κερίσι

Ηθοποιοί: Ελληνική Μεταγλώττιση: Κώστας Αποστολίδης, Άρτεμις Ματαφιά, Δημήτρης Μπαμπανιώτης, Μυρτώ Ναούμ, Βαγγέλης Χαλκιαδάκης, Ζωή Πετράκη, Τάσος Νταπαντάς, Ελένη Τζαγκαράκη, Αφροδίτη Κατσαρού, Μιχάλης Αποσκίτης.

Διάρκεια: 86 λεπτά

Κατηγορία: Κωμωδία

(Αίθουσα 7: 18:15)

 

DUNE: ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ

Σκηνοθεσία: Ντενί Βιλνέβ

Ηθοποιοί: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ζεντάγια , Ρεμπέκα Φέργκιουσον , Τζος Μπρόλιν , Όστιν Μπάτλερ, Φλόρενς Πιου, Ντέιβ Μπατίστα

Διάρκεια: 166 λεπτά – Κατηγορία: Περιπέτεια

(Αίθουσα 1: 18:40, 22:00 – Αίθουσα 8: 19:40)

 

ΣΙΝΕ ΠΑΝΘΕΟΝ

 

ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΤΟΥ ΘΕΟΥ

Σκηνοθεσία:  Μάρκο Μπελόκιο

Ώρες προβολής: 19:00, 21:30

Σκηνοθεσία:  Μάρκο Μπελόκιο

Σενάριο: Μάρκο Μπελόκιο, Σουζάνα Νικιαρέλι, Εντοάρντο Αλμπινάτι.

Ηθοποιοί: Πάολο Πιερομπόν, Φάουστο Ρούσο Αλέσι, Μπάρμπαρα Ρόνκι, Ένεα Σάλα, Λεονάρντο Μάλτεζε.

Ροή ειδήσεων

Advertisement