Ερασιτεχνικό
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ-ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Παπαδόπουλος στα Ζαρουχλεϊκα
Ο Γιώργος Παπαδόπουλος ορίστηκε από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣ Αχαΐας να διευθύνει το σημαντικό παιχνίδι του Β’ ομίλου της Α’ Κατηγορίας, ανάμεσα στον Ατρόμητος και το Πάτραι
Ο Παναγιώτης Καδδάς Θα διευθύνει το γειτονικό ντέρμπι του Γ’ ομίλου ανάμεσα στον Δαβουρλή και τη Νίκη Προαστίου ενώ στο ντέρμπι του Α΄ ομίλου ανάμεσα στην Δόξα Παραλίας και τον Πανμοβριακό θα οριστεί τριάδα από άλλο σύνδεσμο λόγω της τιμωρίας της γηπεδούχο ομάδας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα με τους διαιτητές έχει ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 5/1
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3:30 μ.μ.)
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Πετρωτού: Ικαρος Πετρωτού-Δόξα Νιφορεΐκων, Κώστας Βαβαρούτας
Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας: Δόξα Παραλίας-Πανμοβριακός Ριόλου, (εκτός Αχαϊας)
Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Αχαιός Σαραβαλίου, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Αχιλλέα, 3:30μ.μ.: Δαβουρλής K. 92-Νίκη Προαστίου, Παναγιώτης Καδδάς
Γήπ. Ακράτας, 3:30μ.μ.: Αιγείρα/Ακράτα- Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Αλέξανδρος Φωκάς
Γήπ. Ρίου, 3:30μ.μ.: Άνω Καστρίτσι-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Κώστας Τηλιγάδας
Γήπ. Καλαβρύτων, 5μ.μ.: Καλάβρυτα-Θύελλα Αιγίου, Νίκος Χρονάς
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3:30 μ.μ.)
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Αστραπή Ψαροφαΐου-Περιβόλα, Αλέξης Καμζόλας
Γήπ. Ντα Λουζ: Φαραικός-Καμίνια, Γιώργος Ασπρουλόπουλος
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Δάφνη Πατρών-Ικαρος Λακκόπετρας, Νίκος Μιχαλόπουλος
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (6 μ.μ.)
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Απόλλων Εγλυκάδος-A.E. Δρέπανου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Νιφορεΐκων, 3:30μ.μ.: Κρίνος-ΑΕ Ροϊτίκων, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3:30μ.μ.: Βασιλικό-Δόξα Πατρών, Δημήτρης Σπυρόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Προσφυγικών, 3:30μ.μ.: Αστέρας Λεοντίου-Α.Ε.Κ. Πατρών, Χρήστος Αργυρόπουλος
Γήπ. Αχιλλέα, 6:15μ.μ.: Σπάρτακος-Παναχαϊκός, Πέτρος Γεντεκάκης
ΚΥΡΙΑΚΗ 6/1
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3:30μ.μ.)
Γήπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων- Αχαϊκή, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3:30μ.μ.: Ατρόμητος Πατρών-Πάτραι Α.Π.Σ., Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Προσφυγικών, 3:30μ.μ.: Άρης Πατρών-Πάτρα 2005, Νίκος Μέρμηγκας
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3:30μ.μ.: Εθνικός/Πολύτεκνος-Α.Π.Ο. Αρόη, Αλέξης Καμζόλας
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Πήγασος Μπεγουλακίου-Αναγέννηση Πατρών, Κώστας Οικονόμου
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (3:30 μ.μ.)
Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Αετός Πατρών, Γιάννης Πράνταλος
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 1μ.μ.: Γαλήνη-Πυρσός Πατρών, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
Γήπ. Μιντιλογλίου, 3:30μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Άτλας, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3:30μ.μ.: Σταροχώρι-Ατρόμητος Λάππα 2015, Νίκος Μιχαλόπουλος
Γήπ. Πετρωτού, 3:30μ.μ.: Αχαϊκός-Πείρος Ισώματος, Κώστας Τηλιγάδας
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Πετρωτού, 12:30μ.μ.: Πετεινοί-Αιγίου ΑΕ, Κώστας Βαβαρούτας
Γήπ. Αχιλλέα, 3 μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας -Άβυθος Αιγιάλειας, Γιώργος Ασπρουλόπουλος
Γήπ. Τέμενης, 3:30μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Φοίνικας/Ζήριας, Βασίλης Μαρδάς
Γήπ. Ροδιάς, 3:30μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Σπύρος Παλαιολόγος
Γήπ. Προαστίου, 3:30μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Γιάννης Κονιδάρης
Γήπ. Αχιλλέα, 6μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Απόλλων Συνοικισμού, Νίκος Δανιήλ
Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ (3 μ.μ.)
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 12μ.μ.: ΑΟ Τριταίας-Μετόχι, Σωτήρης Παπαχρήστος
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.μ.: Νεάπολη ΑΕ-Ωλενιακός, Γιώργος Αγγελόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Προσφυγικών, 1μ.μ.: Ρωμανός-Αίας Πατρών, Κώστας Ταξιάρχης
Γήπ. Καλαβρύτων, 4μ.μ.: Σκεπαστό-Ολυμπιακός Καμαρών, Παναγιώτης Γκαβός