Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου 2024
Connect with us

Σινεμά

Oι κινηματογραφικές προβολές της ημέρας (5/2)

Δημοσιεύθηκε

στις

ΣΙΝΕΜΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 05-02-2024

 

OPTIONS CINEMAS VESO MARE

 

ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ Ο ΕΡΩΔΙΟΣ

Σκηνοθεσία: Χαγιάο Μιγιαζάκι

Ηθοποιοί: Σόμα Σαντόκι, Μασάκι Σουντά, Άιμιον, Γιοσίνο Κιμούρα, Σοχέι Χίνο, Κο Σιμπασάκι, Τακούγια Κιμούρα

Διάρκεια: 124 λεπτά

Κατηγορία: Κινούμενα Σχέδια

(Αίθουσα 1: 19:15)

 

ΥΠΟΠΤΟΣ

Σκηνοθεσία: Φιλίπ Μπαραντίνι

Ηθοποιοί: Σανέιλ Κουλάρ, Λορίν Αγιούφο, Νιτίν Γκανάτρα

Διάρκεια: 88 λεπτά

Κατηγορία: Θρίλερ

(Αίθουσα 8: 22:00)

 

ΑΡΓΚΑΪΛ

Σκηνοθεσία: Μάθιου Βον

Ηθοποιοί: Μπράις Ντάλας Χάουαρντ, Σαμ Ρόκγουελ, Χένρι Καβίλ, Τζον Σίνα, Ντούα Λίπα,Μπράιαν Κράνστον, Σοφία Μπουτέλα, Αριάνα ΝτεΜπόουζ, Κάθριν Ο’ Χάρα και Σάμιουελ Λ. Τζάκσον

Διάρκεια: 135 λεπτά

Κατηγορία: Περιπέτεια

(Αίθουσα 5: 20:10, 23:00 – Αίθουσα 4: 22:15)

 

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ

Σκηνοθεσία: Αλεξάντερ Πέιν

Ηθοποιοί: Πολ Τζιαμάτι, ΝταΒάιν Τζόι Ράντολφ, Ντόμινικ Σέσα

Διάρκεια: 133 λεπτά

Κατηγορία: Κωμωδία

(Αίθουσα 4: 19:30)

 

ΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ (GR)

Σκηνοθεσία: Βασίλι Ροβένσκι

Ακούγονται οι ηθοποιοί: Βαγγέλης Χαλκιαδάκης, Κώστας Αποστολίδης, Κώστας Τερζάκης, Χρήστος Λαγκούσης, Τάσος Νταπαντάς, Τάκης Σακελαρίου, Μυρτώ Ναούμ

Διάρκεια: 83 λεπτά

Κατηγορία: Κινούμενα σχέδια

(Αίθουσα 7: 18:00)

 

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Σκηνοθεσία: Ρένι Χάρλιν

Ηθοποιοί: Άαρον Έκχαρτ, Νίνα Ντόμπρεβ, Τιμ Μπλέικ Νέλσον, Κλίφτον Κόλινς, Ιλφενές Χαντέρα, Άκης Σακελλαρίου

Κατηγορία: Περιπέτεια

(Αίθουσα 1: 21:50)

 

FERRARI

Σκηνοθεσία: Μάικλ Μαν

Ηθοποιοί: Άνταμ Ντράιβερ, Πενέλοπε Κρουζ, Τζακ Ο’ Κόνελ, Σαϊλίν Γούντλεϊ,Πάτρικ Ντέμπσι

Διάρκεια: 124 λεπτά

(Αίθουσα 7: 20:00)

 

ΜΙΑ ΖΩΗ

Σκηνοθεσία: Τζέιμς Χόις

Ηθοποιοί: Άντονι Χόπκινς, Τζόνι Φλιν, Έλενα Μπόναμ Κάρτερ, Λένα Ολίν, Τζόναθαν Πράις, Ρόμολα Γκαράι, Άλεξ Σαρπ, Μάρθε Κόλερ.

Διάρκεια: 110 λεπτά

Κατηγορία: Δράμα

(Αίθουσα 8: 19:40)

 

Ο ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΟΣ

Σκηνοθεσία: Ντέιβιντ Έιρ

Ηθοποιοί: Τζέισον Στέιθαμ, Τζος Χάτσερσον, Τζέρεμι Άιρονς

Διάρκεια: 105 λεπτά

Κατηγορία: Περιπέτεια

(Αίθουσα 2: 20:20, 22:40)

 

POOR THINGS

Σκηνοθεσία: Γιώργος Λάνθιμος

Ηθοποιοί: Έμα Στόουν, Μάρκ Ραφάλο ,Γουίλεμ Νταφόε, Ραμού Γιούσεφ, Τζέροντ Καρμάικλ, Κρίστοφερ Άμποτ, Μάργκαρετ Κόλι, Σούζι Μπέμπα, Κάθριν Χάντερ

Διάρκεια: 141 λεπτά

Κατηγορία: Ρομαντική, φαντασίας

(Αίθουσα 6: 18:10, 21:30)

 

ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΠΑΠΙΕΣ (GR)

Σκηνοθεσία: Μπενζαμέν Ρενέρ

Ακούγονται οι ηθοποιοί: Φοίβος Ριμένας, Στεφανία Φιλιάδη, Μάριος Χρυσομάλλης, Δανάη Νικολάτου, Χάρης Γρηγορόπουλος, Άγγελος Λιάγκος, Λίλα Μουτσοπούλου, Βίνα Παπαδοπούλου, Πέγκυ Μανωλά, Θάνος Λέκκας, Μάγκυ Χαραλαμπίδου, Κωνσταντίνος Ρεπάνης

Διάρκεια: 82 λεπτά – Κατηγορία: Κινούμενα σχέδια

(Αίθουσα 5: 18:20)

 

ΕΥΧΗ (GR)

Σκηνοθεσία: Chris Buck, Fawn Veerasunthorn

Ακούγονται οι ηθοποιοί: Ερασμία, Θάνος Χρήστος, Ευαγγελάτος Ανδρέας, Μαζάνη Νίνα, Δαρλάσης Κώστας, Παλαιολόγου Τάνια, Φιλιάδη Στεφανία, Αποστολόπουλος Παναγιώτης, Σκαλκώτου Πηνελόπη, Παρασκευάδης Πάρις, Λάφης Γιάννης, Κλαυδιανός Κωνσταντίνος, Τσούμου Δανάη

Κατηγορία: Κινούμενα σχέδια

(Αίθουσα 2: 18:30)

 

ΣΙΝΕ ΠΑΝΘΕΟΝ

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ

Ώρα προβολής: 19:00

Σκηνοθεσία: Αλεξάντερ Πέιν

Ηθοποιοί: Πολ Τζιαμάτι, ΝταΒάιν Τζόι Ράντολφ, Ντόμινικ Σέσα

Διάρκεια: 133 λεπτά

Κατηγορία: Κωμωδία

 

Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΜΠ

Ώρα προβολής: 21:30

Ηθοποιός: Chris McGlade, Claire Rodgerson, Col Tait, Dave Turner, Ebla Mari, Jordan Louis, Trevor Fox

Σκηνοθέτης: Ken Loach

Είδος: Κοινωνική


Ροή ειδήσεων

Advertisement