Παρασκευή 19 Απριλίου 2024
Connect with us

Σινεμά

Οι κινηματογραφικές προβολές της ημέρας (14/3)

Δημοσιεύθηκε

στις

ΣΙΝΕΜΑ ΠΕΜΠΤΗΣ 14-03-2024

 

OPTIONS CINEMAS VESO MARE

 

ΑΓΡΙΑ ΦΥΣΗ

Σκηνοθεσία: Ρόμπερτ Κόνολι

Ηθοποιοί: Έρικ Μπάνα, Άννα Τόρβ, Ντέμπορα-Λι Φέρνες

Διάρκεια: 120 λεπτά

Κατηγορία: Θρίλερ

(Αίθουσα 3: 19:20, 21:50)

 

ΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΔΕΣΜΟΣ

Σκηνοθεσία: Ρόουζ Γκλας

Ηθοποιοί: Κρίστεν Στιούαρτ, Κέιτι Ο’ Μπράιαν, Τζένα Μαλόουν, Άνα Μπαρίσνικοβ, Ντέιβ Φράνκο και Εντ Χάρις

Διάρκεια: 104 λεπτά

Κατηγορία: Περιπέτεια

(Αίθουσα 7: 19:50, 22:00)

 

ΕΝΑΣ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΦΙΛΟΣ

Σκηνοθεσία: Τζεφ Γουόντλοου

Ηθοποιοί: Ντε Γουάντα Γουάις,Toμ Πέιν, Τίγκαν Μπερνς, Πάιπερ Μπράουν, Βερόνικα Φάλκον, Μπέτι Μπάκλει.

Διάρκεια: 100 λεπτά

Κατηγορία: Τρόμου

(Αίθουσα 1: 20:45, 23:00)

 

ΣΚΥΛΟΣ ΚΑΙ ΓΑΤΑ: ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ (GR)

Σκηνοθεσία: Ριμ Κερίσι

Ηθοποιοί: Ελληνική Μεταγλώττιση: Κώστας Αποστολίδης, Άρτεμις Ματαφιά, Δημήτρης Μπαμπανιώτης, Μυρτώ Ναούμ, Βαγγέλης Χαλκιαδάκης, Ζωή Πετράκη, Τάσος Νταπαντάς, Ελένη Τζαγκαράκη, Αφροδίτη Κατσαρού, Μιχάλης Αποσκίτης.

Διάρκεια: 86 λεπτά

Κατηγορία: Κωμωδία

(Αίθουσα 4: 19:10)

 

DUNE: ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ

Σκηνοθεσία: Ντενί Βιλνέβ

Ηθοποιοί: Τιμοτέ Σαλαμέ, Ζεντάγια , Ρεμπέκα Φέργκιουσον , Τζος Μπρόλιν , Όστιν Μπάτλερ, Φλόρενς Πιου, Ντέιβ Μπατίστα

Διάρκεια: 166 λεπτά – Κατηγορία: Περιπέτεια

(Αίθουσα 5: 19:00, 22:30 – Αίθουσα 6: 20:30 – Αίθουσα 4: 21:30)

 

ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗ ΣΑΝ (GR)

Σκηνοθεσία: Χούλιο Σότο Γκουρπίντε

Ηθοποιοί: Στην ελληνική μεταγλώττιση ακούγονται: Θάνος Λέκκας, Θανάσης Κουρλαμπάς, Νέστορας Κοψιδάς, Βασιλική Σούτη, Μαρία Ζερβού, Άγγελος Λιάγκος, Αμαλία Νίνου, Βασίλης Μήλιος, Γιώργος Σκουφής, Βούλα Κώστα, Ντίνος Σούτης, Γιάννης Υφαντής, Μαρτίνα Δημοπούλου

Διάρκεια: 88 λεπτά

Κατηγορία: Κινούμενα σχέδια

(Αίθουσα 2: 18:00)

 

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΕΙ

Σκηνοθεσία: Ντεμιάν Ρούγκνα

Ηθοποιοί: Εζεκιέλ Ροντρίγκεζ, Ντεμιάν Σαλομόν, Σιλβίνα Σαμπάτερ

Διάρκεια: 99 λεπτά

Κατηγορία: Τρόμου

(Αίθουσα 8: 21:00, 23:10)

 

ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΑ ΣΕ ΜΙΣΩ

Σκηνοθεσία: Γουίλ Γκλου

Ηθοποιοί: Σίντνεϊ Σουίνι, Γκλεν Πάουελ, Αλεξάντρα Σιπ, Νατ Μπουχάναν

Διάρκεια: 103 λεπτά – Κατηγορία: Κωμωδία, ρομαντική

(Αίθουσα 2: 20:00, 22:15)

 

ΓΑΤΕΣ ΣΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ (GR)

Σκηνοθεσία: Βασίλι Ροβένσκι

Ακούγονται οι ηθοποιοί: Βαγγέλης Χαλκιαδάκης, Κώστας Αποστολίδης, Κώστας Τερζάκης, Χρήστος Λαγκούσης, Τάσος Νταπαντάς, Τάκης Σακελαρίου, Μυρτώ Ναούμ

Διάρκεια: 83 λεπτά – Κατηγορία: Κινούμενα σχέδια

(Αίθουσα 6: 18:30)

 

 

ΣΙΝΕ ΠΑΝΘΕΟΝ

ΜΑΤΩΜΕΝΟΣ ΔΕΣΜΟΣ

Ώρες προβολής: 19:30,  21:30

Διάρκεια: 104 λεπτά

Κατηγορία: Περιπέτεια

Σκηνοθεσία: Ρόουζ Γκλας

Ηθοποιοί: Κρίστεν Στιούαρτ, Κέιτι Ο’ Μπράιαν, Τζένα Μαλόουν, Άνα Μπαρίσνικοβ, Ντέιβ Φράνκο και Εντ Χάρις

Η ΥΠΟΘΕΣΗ: Στη δεκαετία του 1980 μία μοναχική διευθύντρια ενός γυμναστηρίου, η Λου, ερωτεύεται πάρα πολύ την Τζάκι, μία φιλόδοξη bodybuilder. Πηγαίνει στο Λας Βέγκας για να κυνηγήσει το όνειρό της αλλά η αγάπη τους προκαλεί βία και τις ρίχνει όλο και πιο βαθιά στον ιστό της οικογένειας εγκληματιών της Λου.

Ροή ειδήσεων

Advertisement