Τρίτη 26 Οκτωβρίου 2021
Connect with us

Μπάσκετ

Η κλήρωση της Α2 ΕΣΚΑ-Η

Δημοσιεύθηκε

στις

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α.Π. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.Σ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΡΑΤΟ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)


Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ.-ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ -ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ -ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0-0
ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. -ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α 0-0
ΑΙΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α. 0-0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο.-ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο 0-0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ -ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. -ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0-0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΠΕΓ 0-0
ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Κ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ 0-0
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ -ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ 0-0
ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.-ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 0-0
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο -ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ 0-0

Αθλητισμός

A1 ΕΣΚΑ-Η :Μόνη στην κορυφή η Ανδραβίδα

Δημοσιεύθηκε

στις

Συναρπαστική η 3η στροφή της Α1 ΕΣΚΑ-Η με ανακατατάξεις στην κορυφή . Η Ανδραβίδα έκανε4 το 3 στα τρία και παρέμεινε επικεφαλής με νίκη στον Αγιο Διονύσιο επι της ΕΑΠ 65-54. Η Γαλήνη υποχρέωσε τον νεανικό Προμηθέα 2014 στην πρώτη ήττα , όπως και η Ολυμπιάδα τον Παναχαϊκό 53-41. Στην Περιβόλα ο Κεραυνός πήρε το διπλό από τον Έσπερο ΑΟΠΑ 74-72. Την πρώτη νίκη πανηγύρισε η Απολλωνιάδα στην Αλεξιώτισσα επι της Νίκης Προαστίου 63-48 . Το παιχνίδι Αραχωβιτικών – ΝΕΠ θα διεξαχθείτην  Τετάρτη .

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
(Σε 3αγώνες)
Ανδραβίδα 6
Παναχαϊκός 5
Προμηθέας2014 5
ΕΑΠ 5
Κεραυνός Αιγίου 5
Γαλήνη5
Ολυμπιάδα 5
Έσπερος ΑΟΠΑ 4
Απολλωνιάδα 4
ΝΕΠ 3
Νίκη Προαστίου 3
Αραχωβίτικα/Ακταίο 2.
*Ένα παιχνίδι λιγότερο έχουν Αραχωβίτικα – ΝΕΠ

Περισσότερα

Μπάσκετ

Απόλλων Πατρών: Συμφωνία με Ντέιβον Γκρίφιν

Δημοσιεύθηκε

στις

«Η ΚΑΕ Απόλλων 1926 Oscar ανακοινώνει την απόκτηση του Dayon Griffin (1995, 1,96 μ.).

Ο Griffin έως πρόσφατα αγωνιζόταν με την Τσερνομπίλ στο πρωτάθλημα της Ουκρανίας και σε 9 παιχνίδια είχε μ.ο. 13,8 πόντους, 3 ριμπάουντ, 3,3 ασίστ σε σχεδόν 30 λεπτά συμμετοχής. Αποφοίτησε το 2019 από το UCF, ενώ στο NCAA αγωνίστηκε και στο Λουιζιάνα Tech. Στην Ευρώπη αγωνίστηκε τη σεζόν 2019-2020 στη Φερονικέλι στο Κόσοβο έχοντας σε 5 παιχνίδια μ.ο. 22,4 πόντους, 6 ασίστ και 5.8 ριμπάουντ μένοντας στο παρκέ περίπου 39 λεπτά.

Ακολούθως, την περίοδο 2020-2021 αγωνίστηκε στην Πολωνία και σε 27 παιχνίδια με τη Ραντόμ, είχε μ.ο. 11,6 πόντους, 3,1 ριμπάουντ και 2,1 ασίστ σε σχεδόν 27 λεπτά συμμετοχής. Dayon Griffin, welcome to KAE Apollon 1926 Oscar!», αναφέρεται στην ανακοίνωση του Συλλόγου.
*Ο Dayon Griffin αναμένεται αύριο Τρίτη στην Πάτρα και λογικά θα είναι στην απογευματινή προπόνηση της ομάδας.

Περισσότερα

Μπάσκετ

Α1 ΕΣΚΑ-Η : Αμφίρροπες μάχες στην 3η στροφή

Δημοσιεύθηκε

στις

Με σημαντικά παιχνίδιαστο πλάισιο  της 3ης αγωνιστικής  συνεχίζεται απόψε το πρωτάθλημα της Α 1 ΕΣΚΑ-Η. Στο Κλειστό της ΕΑΠ η ομώνυμη ομάδα θα υποδεχθεί την Ανδραβίδα. Στο Προπονητήριο του Προμηθέα ο Προμηθέας 2014 θα υποδεχθεί την Ολυμπιάδα. Στην Αλεξιώτισσα η Γαλήνη θα αντιμετωπίσει τον Προμηθέα 2014. Ενδιαφέρον έχει και το παιχνίδι Έσπερου ΑΟΠΑ – Κεραυνού Αιγίου. Ακόμη την πρώτη νίκη θα διεκδικήσουν στο κλειστό της Αλεξιώτισσας η Νίκη Προαστίου με την Απολλωνιάδα. Ακόμη το παιχνίδι Αραχωβιτίκων – ΝΕΠ έχει μετατεθεί την προσεχή Τετάρτη στο Δ. Τόφαλοςλόγω των ευρωπαϊκών υποχρεώσεων του Προμηθέα . Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:
Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 6 μ.μ.: Νίκη Προαστείου-Απολλωνιάδα (Καρακάσης-Κωστής-Θεοδοσόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8 μ.μ.: Γαλήνη-Προμηθέας 2014 (Κανελλόπουλος-Μαρινάκης-Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο Απόλλωνα, 9 μ.μ.: Έσπερος ΑΟΠΑ-Κεραυνός Αιγίου (Παναγιώτου-Μακρόπουλος-Αθανασόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο ΕΑΠ, 8.30μ.μ.: ΕΑΠ-Ανδραβίδα (Δαρλαμήτσος-Καμήτσος-Αποστολόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 9.30μ.μ.: Παναχαϊκός-Ολυμπιάδα (Καρπάνος-Λογοθέτης-Ελ Ανύ).
Β΄ ΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 6μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-Σφήκα Αμαλιάδας (Φωτόπουλος-Κουτσαντώνης).

 

Περισσότερα
Advertisement

Ροή ειδήσεων

Advertisement

Αυτή την εβδομάδα