Ερασιτεχνικό
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Ο Ανδριανός στο «Φ. Αραβαντινός»
Ο Κώστας Ανδριανός ορίστηκε να διευθύνει στην πρεμιέρα των μπαράζ ανόδου το παιχνίδι της Θύελλας με τον Κεραυνό ενώ ο Γιάννης Πράνταλος θα σφυρίξει το παιχνίδι της Αχαϊκής με την Αιγείρα/Ακράτα.
Αναλυτικά το πρόγραμμα με τους διαιτητές έχει ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2 (3:30μ.μ.)
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
PLAYOFF-1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γήπ. «Φ. Αραβαντινός»: Θύελλα Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Κώστας Ανδριανός
Γήπ. Προσφυγικών: Άρης Πατρών-Αετός Πατρών, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γήπ. Βραχνεΐκων: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Πάτραι Α.Π.Σ., Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Δόξα Παραλίας-Ατρόμητος Πατρών (άλλο σύνδεσμο)
Γήπ. Δημοτικό Κ. Αχαΐας: Αχαϊκή-Αιγείρα/ Ακράτας, Γιάννη Πράνταλο
Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Νίκη Προαστίου, Κώστας Οικονόμου
PLAYOUT-1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3:30μ.μ.: Αναγέννηση Πατρών-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Πετρωτού, 3:30μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού-Θύελλα Αιγίου, Στέφανος Μαχαίρας
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Δίας Σαραβαλίου-Καλάβρυτα , Αλέξης Καμζόλας
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3:30μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ντα Λουζ: Φαραικός-Αχαϊκός, Νίκος Μιχαλόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Πλαστήρα: Αιγίου ΑΕ-Αχιλλέας Καμαρών, Γιώργος Αθανασόπουλος
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3:30μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Χαλανδρίτσας: Βασιλικό-Νεάπολη ΑΕ, Νίκος Δανιήλ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Αχιλλέα: Αίας Πατρών-Σπάρτακος, Γιώργος Αγγελόπουλος
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
PLAYOUT-1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3:30μ.μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Δόξα Νιφορεΐκων, Κώστας Τηλιγάδας
Γήπ. Προσφυγικών, 3:30μ.μ.: Α.Π.Ο. Αρόη-Αχαιός Σαραβαλίου, Γιάννης Πράνταλος
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Πήγασος Μπεγουλακίου-Αετός Ρίου, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 8μ.μ.: Εθνικός/Πολύτεκνος-Λιμνοχώρι, Χαράλαμπος Πετρόπουλος.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 11π.μ.: Πυρσός Πατρών-Πείρος Ισώματος, Γιάννης Κονιδάρης
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 1μ.μ.: Άτλας Α.Σ.-Ολυμπιακός Πατρών, Χρήστος Αργυρόπουλος
Γήπ. Μιντιλογλίου, 3:30μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Δάφνη Πατρών, Κώστας Οικονόμου
Γήπ. Αλισσού, 3:30μ.μ.: Καμίνια-Αστραπή Ψαροφαΐου, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
Γήπ. Λάππα, 3:30μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Περιβόλα, Κώστας Βαβαρούτας
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3:30μ.μ.: Σταροχώρι-Γαλήνη, Αλέξανδρος Καμζόλας
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (3:30μ.μ.)
Γήπ. Τέμενης: Αστέρας Τέμενης-Ζαβλάνι/Αίας, Κώστας Ταξιάρχης
Γήπ. Πετρωτού: Πετεινοί-Αυτόνομη Π.Ο., Σωτήρης Παπαχρήστος
Γήπ. Ζήριας: Φοίνικας/Ζήριας-Απόλλων Εγλυκάδος, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Αχιλλέα: Πανιώνιος/Αχιλλέας -Απόλλων Συνοικισμού, Νίκος Δανιήλ
Γήπ. Ρίου: A.E. Δρέπανου-Άβυθος Αιγιάλειας, Δημήτρης Σπυρόπουλος
Γήπ. Ροδιάς: Φλόγα Ρόδιας-Αργυρά Πατρών, Νίκος Μιχαλόπουλος.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10:30π.: Δόξα Πατρών-ΑΕ Ροϊτίκων, Βασίλης Μαρδάς
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 12:30μ.μ.: ΑΟ Τριταίας –Κρίνος, Σπύρος Παλαιολόγος
Γήπ. Ντα Λουζ Οβρυάς, 3:30μ.μ.: Ωλενιακός-Μετόχι, Ανδρέας Καραβασίλης
Β’ ΌΜΙΛΟΣ
Γήπ. Πετρωτού, 12:30μ.μ.: Ρωμανός-Α.Ε.Κ. Πατρών, Γεράσιμος Ξουρής
Γήπ. Προσφυγικών, 1μ.μ.: Αστέρας Λεοντίου-Παναχαϊκός, Γιώργος Ασπρουλόπουλος.